Jump to content

Rezygnacja


Inferius

Recommended Posts

chyba na torrentach z odpaloną przeglądarką na forum :crazy: (nastukało mi tak już kilka dni obecności na forum  :wacko: )

 

 

zastanowię się nad modkiem :P nic na tym forum nie ma za bardzo do roboty więc kto wie  ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie. Nie będę już grać. Mam tylko jedną prośbę. Bijcie Sinscale ile wlezie.

Jeżeli ktoś coś chce sie zapytać to pisać pm na forum merta.

 

 

 

 

/Siwers: Usunięte/zmienione obraźliwe treści

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

a nawet mi się nie chcę na bossy iść ani dialy robić więc pozbyłem się chara  :blush:  bo chęci do tej gry nie mam już a i nie będę wiecznie na PC w mobilną grę nawalał bo fon już dawno się roztrzaskał % ;D % puki co będę zaglądał w miarę często ale wybierzcie sobie kogoś kompetentnego w najbliższych dniach :)

Jak co to będziecie mogli pograć ze mną w BF2 lub w league of legends które mi się właśnie patchuje więc niedługo przetestuje :P

Link to comment
Share on other sites

Ej siwy, siwy. Ja gram o wiele krócej od Ciebie, ale tak jak dzisiaj przykładowo wrócę ze szkoły i zacznę grać, to po jakieś 4 godzinach traci to sens, ale jak sobie przypomnę że z szkoła mogę coś zrobić(nauczyć się, pakować się) to od razu chęć powraca.

 

 

Masz racje pograj sobie chwile w inne gry to ochota ci wróci ;). Ja ci powiem na przykładzie wczorajszej niedzieli: Od samego przyjścia o 9 z kościoła grałem na komputerze robiąc dally do 22, potem przeszedłem na komórkę 23:30 i nic miedzy czasie nie grałem. A jak gram miedzy czasie to wtedy chęć do WarSpear się nasila;) Chyba już uzależniony jestem od gry.

Link to comment
Share on other sites

mi się teraz spodobał LOL :D tu macie link do zarejestrowania się :) http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f1d5cfcc9c99825328343 jak zrobicie to przez ten link i osiągniecie 5lv to coś tam dostanę  :friends:

 

 

gram w WS od roku z przerwami więc nic dziwnego że mi się znudziło  :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...