Jump to content

türk clanı hakkında

turkteam

Recommended Posts

beyler bazı turkler var yardımsever sıcak kanlı bunlardan birisi foransawer 4 aydır oyuna girmiyorum ama abiyi unutmadım sanırım bıraktı oyunu boyle abilerimiz kardeşlerimiz akranlarımızla bi clan kuralım ısterım sadece butun arkadaslarımdan rica ediyorum herkese eşit davransınlar 20 lwl olmuş bazı kısıler herkesi kastetmiyorum kendinden düşük lwl ve oyuna yeni başlamış oyun hakkında bilgi edinmek isteyen birkaç türkle tanışıyım kardeşlerimle sohbet ediyim amacıyla mesaj atan kişilere tenezzül edip cevap bile vermiyolar en azından allahın selamını alsınlar ben düşük levelken bu durumları cok yaşadım ama şuan kimseye bana yapılanı yapmıyorum her zaman yardım etmeye calısıyorum elımden geldıgınce 16 lwle geldım ve bu lwlde olmamı saglayan 3 kişi var foransawer merdemyar ve kuru bu arkadaslar saolsun bana cok yardım etmıstı arkadaslarım 4-5 ay  oldu cok ozur dılıyorum ısmınızı hatırlayamıyorum cok buyuk saygısızlık bu biliyorum ama affedin sanırım birinizin adı bekirdi Опубликованное фото yani arkadaşlar rica ediyorum tanımasanızda butun arkadaslarımızla konusun sohbet edin yardım edin üşeniyosanız kardeşim şuan bilmem şu gorevimi yapıyom dersınız ama yeterki sohbet edinki oyundan bıkmasınlar... turkler ıcın bu oyunun cok ilgi gormemesinin 2 sebebi var biri moblardan ex gelmemesi 2.si kesinlikle turkler arasında iletişim olmaması bu cok buyuk neden....bu oyunda muhabbet sohbet bosslara turklerle gitmek olmassa birisi tek başına oynamak zorunda kaldıgında sıkılıp oyunu bırakıyo clan sistemiyle bu sorunun yuzde 50 sinin duzelıcegıne ınanıyorum cunku clan chat olursa sohbet olur kardeslerımızle guzel vakıt gecırırız. cok yazdım kusura bakmayın vaktınızı calıyorum ama sizden en buyuk ıstegım şu clan sistemi geldıgınde mesela eu emarald da eger clanda oyuncu sınırlaması olursa 20 lwl 2-3 tane turk arkadasımız clan acsın 1 lwlden 19-20 lwle butun turklerı clanlarımızda toplayalım yardımlasalım konusalım oyun bole guzel hale gelır mesela dusunun clan ismi char ismimizin ustunde yazcak turkler toplanıp sehir basıcaz karsı taraf dicek su clan oyuncuları cok fena Опубликованное фото clan kurup sadece 20 lwllleri toplayıp gerisini at gitsin olmasın yani bu konuda butun turk kardeslerime guvenıyorum adminim bi yanlış sozum kelımem oyuna ters gelecek bi cumle kurduysam kusura bakmayın

cevabın için teşekkürler ama cevap vermesen bile olurdu yeterki herkes okusun okumaya bile üşenenler var cunku :) kendimce oyunun ilgi görmemesinin nedenini belirttim :)

sana katılıyorum ben bu sıkıntıyı çok çektim. ingilizce yok bende oyunu google translate kullanarak öğrenmeye anlamaya çalışıyorum. hep tek başıma oynadım ve ikinci adaya gelince sıkılmaya başlıyor artık insan tek başına hiçbişe yapamıyorsun.

13 lvl rangerim vardı bıraktım

16 seviye bladedancer açtım ilerleyemedim bıraktım

15 seviye roquem var şu anda bi görevde takıldım geçemiyorum bunuda bırakıcam sanırım oyundan soğumaya başladım iki gündür pek açmıyorum. açıp arena ticketleri kullanıp çıkıyorum.

bu kadar car açtım oynadım bana hep yabancı kişiler yardım etti ama ingilizce olmayınca arkadaş olamadım. son zamanlarda türkteam kardeşim ile tanıştım o bana yardım etti sağolsun şimdi onla flan konuşunca biraz sevmeye başladım gibi bakalım. kendisine düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum

cok teşekkür ederım kardesım benimle ilgili olumlu güzel dusuncelerınden dolayı :) sen derhan sın galıba 15 lwl rogue ben sana her zaman yardımcı olmaya calısıcam elımden geldıgınce oyundan sıkılma berengers shadow da takılmıştın sanırım valla ben kendım o görevi yaptığımı bıle hatırlamıyorum oraya gırmek için pelerın lazımmış o bende yok ama ben sana gorew nerde yerini gosterırım ... turk arkadaşlarım yardıma ıhtıyacı olan arkadaşlarımıza herzaman yardımcı olalım yardımı eksik gormeyelım.12 lwl ve ustu arkadaşlarım ıletısım bilgilerim aşağıda yardıma ıhtıyacınız olduğunda elımden gelenı yaparım 12 lwl aşağısı farklı bı haritada olduğu ıcın edemiyorum

Turkteam=17 lwl rogue-eu emerald mountainclan

Turkteamm=13 lwl necromancer-eu emerald mountainclan

oh be :) ilk sen yardım etmiştin bana ondan galiba ama foransawer abi ile merdemyarınkini unuttum ya kusura bakmasınlar neydi onlarınki ? benim ismim Ahmet

cok teşekkür ederım kardesım benimle ilgili olumlu güzel dusuncelerınden dolayı :) sen derhan sın galıba 15 lwl rogue ben sana her zaman yardımcı olmaya calısıcam elımden geldıgınce oyundan sıkılma berengers shadow da takılmıştın sanırım valla ben kendım o görevi yaptığımı bıle hatırlamıyorum oraya gırmek için pelerın lazımmış o bende yok ama ben sana gorew nerde yerini gosterırım ... turk arkadaşlarım yardıma ıhtıyacı olan arkadaşlarımıza herzaman yardımcı olalım yardımı eksik gormeyelım.12 lwl ve ustu arkadaşlarım ıletısım bilgilerim aşağıda yardıma ıhtıyacınız olduğunda elımden gelenı yaparım 12 lwl aşağısı farklı bı haritada olduğu ıcın edemiyorum

Turkteam=17 lwl rogue-eu emerald mountainclan

Turkteamm=13 lwl necromancer-eu emerald mountainclan

evet derhan ben o görevide hala yapamadım :) 6 tane 44000 hp shaman var onları kesmem gerekiyor :)

ya beyler ben bi soruyim size bende berengers shadow görevi niye gelmedı helg deki sarı görevleri bitirdim ama gelmedi gorev siyah pelerin veriyomuş falan hic ole bi görev yapmadım ??? adminim ?

oh be :) ilk sen yardım etmiştin bana ondan galiba ama foransawer abi ile merdemyarınkini unuttum ya kusura bakmasınlar neydi onlarınki ? benim ismim Ahmet

merdemyar=omer foransfer=abdi

Anladığım kadarıyla eu-emraldda türk çok az var. Benim düşüncem türkleri aynı serverde toplamak. Dostluk olmadıktan sonra item,level vs. bunlar boş. Sapphire gelip başlayın, Legionn (Kaan) arkadaşımız da bilir bu serverde türkler yoğun. Server değiştirerek belki iteminizi kaybedebilirsiniz ama dostluk kazanırsınız. Biz 3 5 arkadaş sıfırdan başladık ve aramızda asla item para söz konusu olmadı. Kimde fazla varsa az olana verdi. Ve bugün türkler arasında hatrı sayılır kişiler olduk. Biz değil hep dostluğumuz kazandı. Inş. Herkesin karşısına gerçek hayatta da böyle insanlar çıkar. Kusurum olduysa affola.

• 3 weeks later...

öncelikle okuduklarinin 90% sine tamamen katiliyorum. ancak cevap vermemek icin teknik bir sebebim var. genelde yuksek lv olugum halde pm gelmiyordu ancak ne zaman 18 lv itemlerim oldu o zaman degere bindim. bu durumda da eger ciddi bir konu yoksa veya muhabbet etmek istemiyorsa cevap vermiyorum. bazenleri de oyuna bakmadigim zaman pm geliyor ki ben geldigimde coktan cikmis oluyorlar. bunun disinda eu emerald da turklern 70% i milleti dolandirmak pesinde. xxdeath kuru, melankor, peryclesbr, altay a tamamen guvenebilirsiniz, bunun disinda axewarrior ve powernecro da guvenilebilir ama saglari sollari belli olmaz, hunterdown icin iyi seyler duymadim ama tam olarak da bir fikrim yok. bunun disinda eger kotaravvadan bir sey isterseniz bana pm atabilirsiniz ciktiginda listede kim sirada varsa ona veriyorum (blade of s.d haric sebebi ilk cikan ile 18 lv wpn seti tamamlayacagim tabi sonrakiler yine siparis ustune siradakine verilir (siparis vermek bedava :P )) ve son olarak benden herhangi bir m.shop itemi isteyen arkadaslar icin soyluyorum bunu: ben su ana kadar 0 mc kullandim amp ve ench icin. bu yuzden bende m.coin bulunmaz ve gold da genelde yoktur ^^, .

• 4 weeks later...

:( slm arkadaşlar ben yeni başladım sayılır eu emerald da oynuyorum yeniyim yani  lvl 13 deathknightım. başlarken bizdende kimseler illaki vardır yardımcı olurlar ögrenincede iyi ve devamlı takım oluruz mantığı vardı bende ama oyunda gördüklerim karşısında şaşırdım kaldım. :( bir baktım oyunda bizimkiler birbirlerine ana avrat düz gidiyo  :(  ingilizcem yok çeviriyle halletmeye çalışıyorum . bırak bizimkilerden yardım istemeyi küfür yememek için uzak durmak lazımmış. açıkçası tam bi hayal kırıklığı benim için. 3000 coins aldım silahı nasıl geliştireceğimide tam bilmiyorum birdefasında silahı 4 yaptım 5 i bastım silah uçtu gitti  :( ama olsun yinede bizimkilerden yardım istemeye çekiniyorum  :facepalm:

@avuli sorun ve quest olursa yardıma gelirim. bu arada eğer bir şeyi geliştireceksen Sign var (isminin tamamını tam hatırlamıyorum ama üçgen :D) onu kullanarak yap. nasıl kullanacağına gelince geliştirme için karşına menü çıktığında en alttaki seçeneği işaretle ve amplify e bas

@avuli sorun ve quest olursa yardıma gelirim. bu arada eğer bir şeyi geliştireceksen Sign var (isminin tamamını tam hatırlamıyorum ama üçgen :D) onu kullanarak yap. nasıl kullanacağına gelince geliştirme için karşına menü çıktığında en alttaki seçeneği işaretle ve amplify e bas

Sign of imperishability ;)