Jump to content

FanClub Santora :D


Ogi

Recommended Posts

Stoje przy tp i gadam z chlopakami... Nagle nadchodzi posiadacz fanclubu i zaczyna mnie atakowac xd Oj czekalem dlugo,

az sie rozmysli (moglem bo 23% resi ;D ). No nic mowie, pol hp poszlo sie j***c, czas zapodac combo 8)

43191_.png

43193_.png

Link to comment
Share on other sites

Stoje przy tp i gadam z chlopakami... Nagle nadchodzi posiadacz fanclubu i zaczyna mnie atakowac xd Oj czekalem dlugo,

az sie rozmysli (moglem bo 23% resi ;D ). No nic mowie, pol hp poszlo sie j***c, czas zapodac combo 8)

 

FOTOSZOP!!!!!!!!!!1!!!11!!1!jeden!

Duma Santora nigdy by mu nie pozwoliła bić takiego nooba który mu do pięt nie dorasta (czyt. 99% graczy).

Link to comment
Share on other sites

Stoje przy tp i gadam z chlopakami... Nagle nadchodzi posiadacz fanclubu i zaczyna mnie atakowac xd Oj czekalem dlugo,

az sie rozmysli (moglem bo 23% resi ;D ). No nic mowie, pol hp poszlo sie j***c, czas zapodac combo 8)

 

 

No i wstawił ;D

Link to comment
Share on other sites

Skoro ubicie mojego ranga to dla was powod do takiej dumy ze musicie to na forum wrzucić i pochwalić się całemu światu to widocznie czujecie straszny respekcior 8)  tak trzymać chłopaki  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Skoro ubicie mojego ranga to dla was powod do takiej dumy ze musicie to na forum wrzucić i pochwalić się całemu światu to widocznie czujecie straszny respekcior 8)  tak trzymać chłopaki  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

 

Widać mało komu się to udaje ;D Albo to był poprostu czysty fart xD

Link to comment
Share on other sites

Samozachwyt w obliczu porazającego spadku popularności. Pozatym o tym ze masz pieski kazdy wie od dawna.

 

Pieski to ma hassn, ja nie musze nikomu nic dawac zeby ktos mnie lubił  :drinks:
Link to comment
Share on other sites

Skoro jeden koles rozpoznajacy twojego ranga to dla ciebie powod do takiej dumy ze musisz to na forum wrzucić i pochwalić się całemu światu to widocznie czujesz ogromna milosc do nas 8)  tak trzymaj Santor  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

PO prostu uznałem że skoro znalazłem swoj fanclub u elfów to powinienem poinformować ten u mc. Po co te podziały, mozecie sie połączyć  :lol:  Flaszek zapewne u was lider  nie? ;D

 

 

Edit:

Azebu, zauważ że tam jest "We" a więc co najmniej dwóch  8)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo żałuje ale lidera naszego małego klubiku adoracji Santora miałes okazje poznać od drugiej strony kija. I to dosłownie  :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam swój mały fanklubik na forum.

I się nie chwalę.

Link to comment
Share on other sites

Ale kto powiedział że mam 2... zresztą nieważne.

PS po koszernym bym sie nie spodziewał, a to niespodzianka ;D

Link to comment
Share on other sites

... Po co ten temat na forum, jakiś plebs napisał do ciebie a już wpadasz w samozachwyt. Zresztą co ty myślałeś po wstawieniu tego tematu że będziemy ciebie wielbić ??? Zresztą to nie ty zapracowałeś na ten "(Homo) FanClub" ZAŁOSNE!!!

Link to comment
Share on other sites

Uznałem to po prostu za zabawne i wrzuciłem na forum. :tease:  Może nie od  razu wielbić ale wiedziałem że wywoła to burze w pewnych kegach graczy Legionu  :crazy:

Zresztą to nie ty zapracowałeś na ten "(Homo) FanClub" ZAŁOSNE!!!

 

Nie wiem jak to u was bywa (a rózne rzeczy sie widzi i słyszy), ale u nas lubi sie kogoś za to kim jest a nie z kim się zadaje :facepalm:
Link to comment
Share on other sites

Jest takie powiedzenie:

"Szanuje tych co mnie szanują" Czy coś w ten deseń. Grunt że przekaz prosty, tak żeby coponiektórzy łatwo zrozumieli.

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę na tym screenie nic czym Santor mógłby okazać brak szacunku dla kogokolwiek. Całe to zamieszanie ma być chyba prowokacja do tego aby jednak poleciało z jego strony kilka nieprzyjemnych słów.

Link to comment
Share on other sites

Mają po prostu jeden powód więcej żeby latać za mną po Irselnorth albo na small ravva. Wcale mi nie przeszkadza to że sobie pokrzyczą sobie troche. C u in game :good:

Link to comment
Share on other sites

No to teraz czekam aż reszta obrzuci Cie błotem. Tak żeby było sprawiedliwie  :crazy:

 

Na to trzeba sobie zasłużyć  ;)
Link to comment
Share on other sites

placze? kazdy debil umie zrobic w 10 obstawe na wispach i blokowac.. wk*** mnie latanie 3h po swampie zeby nadziac sie na bande skrzywionych na umysle idiotow.

 

Ale widze ze rozpiera cie duma.. good 4 you :facepalm:

zajmij sie lepiej hodowla tulipanow albo karmieniem kaczek  :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Sorry Terruś, to chyba moja wina  :blush:

Ubiłem sobie z nudów dziś na bagnach o tego tu eS to musiał jakoś plame na honorze zmazać. Jak widać najłatwiej takie rzeczy ściera sie w 10 z udziałem mobków ;P

 

@Santor:

Co do wklejania płaczów to moge zacząć wrzucać tu wypociny zapłakanych elfów rzucających mi mięsem na PW, typu takiego Polishguy'a.

Link to comment
Share on other sites

To całe kampienie dla mnie jest śmieszne, żeby nie powiedzieć żałosne. Świadczy tylko o czyjejś słabości...

Gdybym czuł się noobem i miał świadomość, że nie mogę nikogo zabić solo, może bym się do was przyłączył. -.-

Ale i tak ciężko przebić takich, co na swamps biją pl we dwóch, jak nie więcej.

 

Link to comment
Share on other sites

Laps no to ładnie napisałeś o Lili...

Korek, niestety muszę Cię zmartwić ale najpierw padła ta czekolada dopiero potem ja ;] No i mnie ubiles na big ravva a kolega padł na smal :(

Link to comment
Share on other sites

a moze tak zamiast typowo polskiego podejscia i obrzucac sie miesem mogli bysmy wprowadzic jakas liste, dobrowolna, w ktorej to osoby wpisane nie bd sie tluc jak kretyni  :search:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Laps, ja cie naprawde lubie. I szanuje nawet. Ze wzgledu na to drugie moge ci zaoferowac nawet pomoc w granicach rozsądku (sam dawałes do zrozumienia ze takowa moze byc ci w niedlugim czasie potrzebna) ale to tutaj musze wstawic :blush:

 

Опубликованное фото

Link to comment
Share on other sites

Oj tam :D

Każdy z nas pamięta akcje z anaxa jak santor wstawał co chwile niczym Hassn...

Wy macie PL Hassn'a, to dlaczego my byśmy mieli nie mieć? ;D

 

P.S. Jeżeli czyta to jakiś nowy elf grający na Eu-Emerald, to polecam SANTORA. Na początek przyda się pomoc finansowa, prawda? ;D

Link to comment
Share on other sites

Nie gram juz ale czytajac niektore tematy i wypowiedzi to plakac mi sie chce.A zalozyciel tego tematu ma duze mniemanie o sobie i chyba chce byc rozchwytywany i zwrocic na siebie uwage,brak mu dowartosciowania wiec ..."Badzcie kolegami i docencie ow osobnika"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...