Jump to content

Baglanti Sorunu

Legionn

Recommended Posts

Oyunumuzdaki baglanti sorunu en kisa zamanda cozulecektir!

Guncelleme tarihi bugun. Baglanti sorunu giderilene kadar bu baslik altinda guncelleme ile tartismalar yapabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar!  

Saygilarla,

AIGRIND Takimi

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Öncelikle teşekkür ederım. Ben sımdı dün indirdim bu oyunu. İlk defa oynuyorum çok hoşuma gitti. Fakat ben mobilden girdim. Creat yaptım. Sımdı PC'den aynı karakterıme gırmek ıstıyorm. Login name yazmıs sayılarla onu yazdım da. Şifre filan yapmamıstım bn. Ama sımdı Sifre ıstıyor. PC'den nasıl gırecegım ?

Öncelikle teşekkür ederım. Ben sımdı dün indirdim bu oyunu. İlk defa oynuyorum çok hoşuma gitti. Fakat ben mobilden girdim. Creat yaptım. Sımdı PC'den aynı karakterıme gırmek ıstıyorm. Login name yazmıs sayılarla onu yazdım da. Şifre filan yapmamıstım bn. Ama sımdı Sifre ıstıyor. PC'den nasıl gırecegım ?

Giris sayfanizda Email ve sifre koymak icin: Menu - My Profile - Menu - Set Password, Set E-mail

bütün dünya ile konuşa bileceksiniz yani bunun anlamı sesli konuşmamı yoksa yazmamı onu anlamadım mesela kurdumuz bi partide liderimizbizimle sesli konuşa bilcek mi?  ;D

S.A bu baglantı deli ediyor legion.bu sorun güncellemeden mi kaynaklaniyor yoksa server ile ilgili bi sikinti mi?dün aksamda ayni oldu.SENİ MC ye de bekleriz.

us sapphire kingborn(20) paladin

kingf u c k e r(20)bd

ddragon(20)rogue :good:

ddragonnn(16)necro

@tusubasa

Yazi olarak.

@kingfcker

Tabi mc oynamaya calisirim! Hostingden kaynaklanan bir sorun.

yeni pach mi indivicez patch gelince ve de görevlev artıvılacak ise bu görevlev daily görevlevmi yoksa diğev zorunlu görevlev mi

Yeni oyun dosyası indirmeniz lazım. Eğer symbian kullanıcısı iseniz Nokia Store'dan indirip yeni versiyonu oynayabilirsiniz.

Guild sistemi 3.5 'te gelecek. Bunda değişen şey yetenekler seviyesine göre mana harcıyor ve aynı bölgede bulunan oyuncuları görebiliyorsun.

Özellikle ikinci özellik bir harika.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...