Jump to content

Skille


Klooha

Recommended Posts

2. Zdobyłem 1050 reputacji. Co dalej?

- Na chwilę obecną nic. Możesz farmić, żeby później, gdy druga wyspa zostanie odblokowana, od razu kupić lepszy ekwipunek. Możesz pomagać innym w bossach, przetestować inne profesje, również w przeciwnej frakcji. Pierwszy patch, który planowany jest na koniec lutego 2011 obejmie (odpowiedź z supportu) duele, codziennie questy i unikalne skille dla każdej profesji.

 

O to chodzi??

Będą po update podobno pod koniec lutego ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Oj mógł by już byc ten patch. Codziennie od 2 tygodni zaglądam na forum i wchodze do gry z nadzieją ze new patch jest. Wiem ze go danego dnia niebedzie a ja jednak mam taką nadzieje ze juz jest :D

Link to comment
Share on other sites

 

O to chodzi??

Będą po update podobno pod koniec lutego ;)

 

 

Myślałem ,że już są

cytat z faq

* Druid - odpowiednik maga. Początek jest naprawdę ciężki, bo życie BARDZO wolno mu się regeneruje (+5 co rangę). Na trzeciej randze uzupełniając ringami i amuletem sytuacja jest o wiele łatwiejsza. Skille: masowe leczenie, rój os, trujące opary, przyzywanie wróżki.

Link to comment
Share on other sites

 

Myślałem ,że już są

cytat z faq

* Druid - odpowiednik maga. Początek jest naprawdę ciężki, bo życie BARDZO wolno mu się regeneruje (+5 co rangę). Na trzeciej randze uzupełniając ringami i amuletem sytuacja jest o wiele łatwiejsza. Skille: masowe leczenie, rój os, trujące opary, przyzywanie wróżki.

 

czytaj dokładnie. to opis poprzedniej wersji (0.4.4)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A konkretniej nazwali to "late february", czyli dosłownie "późnym lutym", czyli można się go powoli spodziewać.

 

bardzo mega późnym lutym  :pardon: xD

Link to comment
Share on other sites

Coś sie im niespieszy. Mawet niema podanej daty patcha mozliwe ze dopiero pod koniec marca wyjdzie. Mogliby chociaz czesc zeczy dodac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...