Jump to content

[2013.02.21] Warspear online 3.4.4 duyurusu ve 3.5 Klan güncelleşmesi

Legionn

Recommended Posts

Опубликованное фото

Sayın oyuncular!

AIGRIND şirketi en iyi mobil MMORPG Warspear Online: Crossroads of Destiny 3.4ü; Android, Symbian, IOS, Windows Mobile ve PC için güncelleneceğini duyurdu. Oyunumuz 4 Mart 2013 tarihinde güncellenecektir. Bu güncelleme 3.5 güncellemesinde ki Klan ve Takım oyunu için bir hazırlık olacaktır.

Bir sonraki güncellemede bir kaç yenilik daha olacaktır. Bu yeniliklerden biri de World Chat Channel olacaktır. Bu seçenek sayesinde konumunuz neresi olursa olsun bütün dünya ile konuşabileceksiniz!

3.4.4 güncellemesi yenilikleri:

• Sizin ile aynı konumda olan oyuncuların listesi
  • Miracle Shop'ta yeni eşyalar
  • Beceri kullanımlarındaki enerji kullanımı beceri seviyesi arttıkça değişecek.
  • [Ticaret pencere menüsü değişti, artık seçilen eşyanın adını görünebilecek.
  • Level 9 kalkanı Arena satıcısına eklenecek.
  • "Beast Trap" becerisiyle ilgili sorun düzeltilecek.
  • Görev sayısı artırılacak. Artık 100 olacak!
Oyun mekaniklerindeki değişiklikler:

Warlock:

• Life Exhaust becerisinde HP yenilenmesi azaltıldı.
  • Fear becerisinin düşmanı etkileme şansı artırıldı.
  • Fear becerisinin etkilediği süre az oranda azaltıldı.
Rogue:

• Gauge becerisinin etki süresi az oranda azaltıldı.
  • Stealth becerisinde değişiklikler yapıldı. Artık kullanımdan veya iptal edildikten sonra yeniden dolma süresi başlayacak. Becerinin üzerine kullanımdan sonra ikinci kez tıklandığında beceri iptal olacaktır.
Shaman:

• Earthquake becerisinin etki alanı ve süresi azaltıldı.
Barbarian:

• Charge becerisinin başarılı bir şekilde etkili olma şansı artırıldı.
Ranger:
  • Beast Trap becerisinin yeniden dolma süresi azaltıldı.
  • Ranger Blessing becerisinin başarılı kullanım şansı azaltıldı.
Priest:
  • Armistice becerisinin etki süresi az oranda azaltıldı.
Ek değişiklikler:

• Yeni ödeme metodları eklendi: Google Checkout ve Samsung
  • Bazı görevlerdeki sorunlar düzeltildi.
  • Iphone 5 uyumluluğu artırıldı.
  • Mage ve Barbarian için bazı beceri animasyonları değiştirildi.
  • Bir sonraki güncellemeler hakkındaki bilgiler için bizi izlemeye devam edin!

Saygılarla,

AIGRIND Takımı

Çeviri için teşekkürler.

3.4.4 güncellemesi yenilikleri:

• Miracle Shop'ta yeni eşyalar

Hangi eşyaların geldiği hakkında bir bilginiz var mı?

• 1 month later...

Konu hakkında şu sıralar bi klan simge yarişmasi var buna katilmazssak klan kuramiyormuyuz? Ve klan kurmak için gerekenler, en fazla kaç kişi klana gelebilir, clan party ile daha cok büyük party mümkün müdür ???

soru ile doluyum yani mod um mümkünse teker teker, degilse ufak bir bilgilendirme paylaşirmisin lütfen..

:clapping: Kaan'a Cevap Please  :clapping:

Konu hakkında şu sıralar bi klan simge yarişmasi var buna katilmazssak klan kuramiyormuyuz? Ve klan kurmak için gerekenler, en fazla kaç kişi klana gelebilir, clan party ile daha cok büyük party mümkün müdür ???

soru ile doluyum yani mod um mümkünse teker teker, degilse ufak bir bilgilendirme paylaşirmisin lütfen..

Simge yarışmasına katılmasanızda klan kurabilirsiniz. Diğer bilgiler güncelleşme günü açıklanacak.

• 3 weeks later...

Gerçekten Hydradan Mi dusuyor 1.8 ve 2.2 var orda . :cray:  Legion ?

3.5 nokia telefonlara geldi ama androide ve pcye hala gelmedi. Tabiki resmi bir duyuru yapılmış değil fakat şuan 3.5 sürümünü kullananlar var. Ben android marketten indirdiğim oyunun boyutu 25mb warspear sitesinin download bölümünden indirdiğim apk dosyasının boyutu 30mb ve yükleyincede 36mb oluyor ama hala aynı oyun. Bunun sebebi nedir tam olarak ne zaman gelecek uptade bilgilendirirseniz sevinirim.

yeni versiyon daha gelmediki arkaplan resmi falan degisti asıl guncelleme gelmedi yani

oviden indiren arkadaşlarda society bölümünde guild sekmesi chat bölümünde alliance chat sekmesi bulunmakta eğer asıl güncelleme gelmediyse bunlar nerden geldi sizce ?

kusura bakmayın simdi indirip gordum gelmıs kurmak ıcın on ıkı lv ve uzerı karakter unıty sıgn ve otuz k gerekıyor unıty tum ısletım sıstemlerıne gelınce mc shopa eklenecek buarada suan bug cok var oyunda

kusura bakmayın simdi indirip gordum gelmıs kurmak ıcın on ıkı lv ve uzerı karakter unıty sıgn ve otuz k gerekıyor unıty tum ısletım sıstemlerıne gelınce mc shopa eklenecek buarada suan bug cok var oyunda

sizde mi symbian kullanıcısısınız ?

Her güncellemede olduğu gibi bunda da içine ettiler. Ellere var da PC'ye yok mu?

bende hem android hem pc için bekliyorum o kadar baktım geçmişi sildim oyunu sildim tekrar yükledim ne yaptıysam oyun hala aynı. Ama anlamadığım android için android markette 25 mb olan oyun warspear sitesinde nasıl 30 mb  :unknw:

bende symbian kullanıyorum asıl sitede 29.1 mb var ovide 27mb  var android ve pc icin lisanslar alınmadıgından dolayı sadece symbıanda kullanılıyor bu surum duyurulmadıgı ıcın asıl sıtedeki link degistirilmedi

bende symbian kullanıyorum asıl sitede 29.1 mb var ovide 27mb  var android ve pc icin lisanslar alınmadıgından dolayı sadece symbıanda kullanılıyor bu surum duyurulmadıgı ıcın asıl sıtedeki link degistirilmedi

yani şuan android marketin ve microsoftun keyfini bekliyoruz ya da AIGRIND şirketinin  ;D

millet clanları kurdu aldı başını gidiyor biz ise öküzün trene bakması misali bakıyoruz ne zaman gelecek diye :bad: :facepalm: :diablo:

usda suan yok eu ve ruslarda ıkıser tane var daha cok erken lv bır klanlar onbes uye alıyor klanların seviyesi arttırkca alım sınırıda artıyor bıldıklerim bu kadar ha bide klanlar ismin ustunde degil altında yazıyor

İşte sizlere bir kaç resim arkadaşlar :)

Dalga mı geçiyorsun? Biz resimleri zaten gördük, millet 3.5 oynuyor, clanlar kuruldu savaşlar bile yapılıyor. Biz kendimiz yeni sürümü oynamak istiyoruz.  :facepalm:

Dalga mı geçiyorsun? Biz resimleri zaten gördük, millet 3.5 oynuyor, clanlar kuruldu savaşlar bile yapılıyor. Biz kendimiz yeni sürümü oynamak istiyoruz.  :facepalm:

Ne zamandan beri senli benli konuşmaya başladık onu anlamadım? Sadece 4-5 klan var şu ana kadar?

Ne zamandan beri senli benli konuşmaya başladık onu anlamadım? Sadece 4-5 klan var şu ana kadar?

Özür dilerim moderatör bey. Ama savunmanızı haklı bulmuyorum. Bu oyunda bir güncelleştirme olduğu zaman bütün platformlarda aynı zamanda gelmesi lazım. Şuan kurulan klanlar çoktan tecrübe kasmaya başladı bile. Adaletsizlik bence. Aynı şey yeni classlar geldiği zaman da olmuştu. PC için çok geç gelmişti güncelleştime.

Özür dilerim moderatör bey. Ama savunmanızı haklı bulmuyorum. Bu oyunda bir güncelleştirme olduğu zaman bütün platformlarda aynı zamanda gelmesi lazım. Şuan kurulan klanlar çoktan tecrübe kasmaya başladı bile. Adaletsizlik bence. Aynı şey yeni classlar geldiği zaman da olmuştu. PC için çok geç gelmişti güncelleştime.

Sizi de haklı buluyorum ancak yapabileceğim bir şey olsa inanın dediğiniz gibi bütün platformlarda aynı zamanda getirirdim. Dediğiniz gibi bu diğer kullanıcılar için bir haksızlık.

Sizi de haklı buluyorum ancak yapabileceğim bir şey olsa inanın dediğiniz gibi bütün platformlarda aynı zamanda getirirdim. Dediğiniz gibi bu diğer kullanıcılar için bir haksızlık.

Bu sorunu oyunun kurucularına iletebilirsiniz belki? 

Oyun sanki Ruslara daha önce ulaşıyor. Diğerleri de onlardan alıyor: http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=84700.0

ben siteden support yoluyla durumu bildiren bir mail yolladım. Cevap alacağımı sanmıyorum ama bekliyorum umarım en kısa zamanda bu yaptıkları saçma şeyi düzeltirler

melankor powernecro kurduk dediler bize :wacko:

Ben sülo la  :rofl: :rofl: :rofl:

Androidçiler oyun 3.5 içinde çıkmış burda mağdur ayağına yatmayın lütfen ben şimdi güncelledim siz beceremiyorsunuz diye burda insanlara haksızlık etmeyin samsung app storede var ordan indirin ...

Androidçiler oyun 3.5 içinde çıkmış burda mağdur ayağına yatmayın lütfen ben şimdi güncelledim siz beceremiyorsunuz diye burda insanlara haksızlık etmeyin samsung app storede var ordan indirin ...

Peki ya PC? Dediklerimi iyi okuyunuz lutfen. Hem sag uste bakarsaniz surum olarak 3.4 gorunuyor ve 3.5 icin de cikti diye bir duyuru da yapmadilar.

Kardesim ben kendim guncelledim diyorum klan kuran kişiler de görünüyor eu emeraldda 2 kişi klan kurmuş hem ben de de herkese demedim zaten android için konuştum.

Kardesim ben kendim guncelledim diyorum klan kuran kişiler de görünüyor eu emeraldda 2 kişi klan kurmuş hem ben de de herkese demedim zaten android için konuştum.

İşte sorun da orada zaten. Güncelleştirmenin bir kısım platformlara gelmiş olması, hepsine değil.

o zaman hemen indiriyim benimde android samsung apps dan dimi ? bide clan savaşı falan varmı son olarak clan ismi rengi cok kötü onu kırmızı renk falan yapsalar süper olurdu char ismi rengiyle aynı cok kotu duruyo guild ismi olduğu bile anlasılmıyo

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...