Jump to content

aktywni


Recommended Posts

Tak patrzałem na spis graczy i doszedłem do wniosku, ze jest raczej niezbyt aktywny. Tedy pytam: kto aktywnie gra na Sapphire? Przydałaby sie czasami jakas pomoc z bossami, a i pogadac w grze byloby z kim.

 

 

Nick: Laszlowaty

Link to comment
Share on other sites

Na tym serwerze jest bardzo skromnie polskich graczy a szczegolnie juz u elfow. Puki masz niski lvl zawsze mozesz sie przeniesc na Eu serwer. Jest nas zdecydowanie wiecej. Oczywiscie do niczego nie zmuszam:)

Link to comment
Share on other sites

Hm a w jakiejs frakcji gracie na EU? I czy po nowym update jak wejda gildie to sa jakies plany co do stworzenia polskiej? I najwazniejsze: ludzie sa podobnie przyjazni jak na US?

Link to comment
Share on other sites

I najwazniejsze: ludzie sa podobnie przyjazni jak na US?

 

To jest chyba żart, przyjaźni? To może nie US? Ja założyłem sobie 1 postać tak żeby mieć rozeznanie co i jak na US. Wytrzymałem do 6lv i skasowałem postać. Żeby h... na h... stawał to ci nikt nie pomoże.

 

Jak coś to elfy raczej, najszybciej quest się robi szybko lv więc jet sporo ale i w innych frakcjach nie można narzekać na brak polaków.

Link to comment
Share on other sites

Atrahasis na EU - jakby mnie ktoś złapał z elfoków to fajnie by było. Jak w zasadzie robic z eq? Zmieniać jak tylko znajde w sklepie cos lepszego czy farmic kase? Na ktorym poziomie zacząć zbierać wlasciwy eq? Kiedy używać sphere i run? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Atrahasis na EU - jakby mnie ktoś złapał z elfoków to fajnie by było. Jak w zasadzie robic z eq? Zmieniać jak tylko znajde w sklepie cos lepszego czy farmic kase? Na ktorym poziomie zacząć zbierać wlasciwy eq? Kiedy używać sphere i run? ;)

 

Eq jak już kupic to najlepiej do 13 lvl poczekać i kupic coś dopiero  :wacko:

ewentualnie broń na 9 lvl w first city na 1 wyspie :D

Na farmienie raczej szkoda czasu ..., lepiej iść na hunta jakiegos ewentualnie na Swamps a moze tam coś Ci sie uda trafić  :pleasantry:

Właściwe eq czyli na lvl 18 najlepiej juz od 17 zbierać  :rofl:

Ulepszaj wtedy kiedy bd mial poprostu na to gp :D najlepiej bronie sd albo arenowe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...