Jump to content

Deathknight


Recommended Posts

Witam Panie i Panowie, jako iż jestem nowy w grze, postanowiłem prześledzić forum. Sprawdziłem "Spis Graczy" oraz podforum Górali  ::)  Chciałbym zapytać, dlaczego tak mało ludzi gra DKnightem? Czy to po prostu kwestia gustu, czy DK ma jakieś większe wady?? A może inne postacie są "OP"?? Pozdrawiam :good: 

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to dwie sprawy

-Questy w ''Forsaken'' są strasznie długie i nudne (ale przede wszystkim długie). W Firstborn chyba z dwa razy szybciej się expi.

-Na arene najlepiej sprawdzają się (moim zdaniem op) BD (BladeDancer), Rogal, Warlock w nast kolejności dopiero gdzieś będzie DK. A do PvE postacie supportowe są najbardziej oblegane Monk, Drut, Necro, Shaman

Link to comment
Share on other sites

czarek nie zgodze sie z toba najlepsze na rene sa shaman i warlock i ranger bd az taki dobry moze questy sa dlugie ale tyle samo questow jest w firstborn i forsaken tylko u forskaen latasz jak glupi z dialogami

 

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jak tam kto woli mimo że np mag jest w plecy na arene na niskim lv lub ze słabym eq to i tak lubie nim grać i potrafię coś nim zdziałać(jak ma się op eq to i najgorszą postacią można kosić).

O szamanie zapomniałem rzeczywiście bardzo dobry.

Co do questów to chyba oczywiste że jeśli masz taki sam quest za tyle samo kasy i expa ale zamiast zabić 10 stworków masz zabić 10 stworków i odwiedzić jeszcze do tego 3 miasta to Firstborn wymiatają pod tym względem co za tym idzie są dobrzy jako pierwsza postać.

Idąc dalej tym tropem jako że gra dla większości jest jakimś małym przerywnikiem (nie graja dużo) lub szybko rezygnują najwięcej jest osób gra Firstborn. ( w sumie to teoria, powody mogą być przeróżne)

Link to comment
Share on other sites

Złota zasada, nie tylko tutaj, ogólnie w MMO. Ogólnie w grach video.

Graj tym kim lubisz.

Opancerzony knajt, włócznie, czarna magia i nieumarli to twoja domena w której potrafisz się wczuć w postać? Dobrze.

Choćby twoja klasa była najgorsza w grze. Choćby każdy gracz wyzywał cię od noobów i groził bolesną śmiercią. Choćby nikt nie chciał z tobą grać.

Graj tym DeKlem. Bo to sprawia ci frajdę. A po to gra się w gry. Dla frajdy.

Link to comment
Share on other sites

ja gram a w zasadzie gralem dk i nie powiedzial bym ze jest slaby no najlepszy tez nie jest, ale jest zapewne lepszym tankiem niz barb.W pvp melee vs melee nie ma rownych jesli sir go ogarnie trudniej z ranged postaciami ale tez idzie z nimi wygrac.

Link to comment
Share on other sites

BD OP klasa?  :facepalm: :lol: :lol: :lol:

 

Napisałem moim zdaniem więc jest to mocno subiektywne.

A dlaczego tak uważam?

-ma dwie bronie które robią dobry mele dmg

-nosi ciężką zbroje przez co jest bardzo twardy

-naprawdę dobre skile (oczywiście nie najlepsze w grze ale chyba nie ma zbytnio na co narzekać)

-i na koniec właśnie jeśli chodzi o ubieranie i koszt tego to jest jedna z tańszych postaci(chyba że ktoś chce mieć obie bronie +10). Stosunkowo za niewiele można się ubrać żeby robić coś poza umieraniem.

 

Sory za offtopic .

 

Powodzenia DK. Mam nadzieje że nie odpadniesz po x questach.

Link to comment
Share on other sites

 

Powodzenia DK. Mam nadzieje że nie odpadniesz po x questach.

 

 

Też mam taką nadzieję. Gra DKiem sprawia mi przyjemność więc będzie ok.  :dirol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...