Jump to content

Update


Matek1921

Recommended Posts

Odnosnie rzekomego Update..

 

(Rogue): Domyslam się że każdy zauważył ta pomyłkę która wczoraj się narodzila. ... czyli obrazenia z mercilles strika które wynoszą równą wartość 0 , po drugie stealth który odpalasz i w każdej chwili możesz wyłączyć też jest dla mnie pomyłka  :facepalm:

Co do nowych efektów wizualnych na ognistej arenie akurat nie mam zastrzezen , wygląda to nawet dobrze ...

ProsZę o dzielenie się tutaj opiniami nie tylko odnoszacych się nie tylko dla Rogala tylko wszystkich klas  :)

 

Dziekuje i pozdrawiam  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje że  WarSpear zbliża się ku koncowi ale może coś zrobią i poprawia ten update .. w sumie Ipla Ty i tak masz wyjebane  ;D

Link to comment
Share on other sites

Racja rogue i warlock leza ,najslabsze klasy obecnie.

28 many za skill nightmare u necro to duza przesada

Heal dawniej 5 teraz 14 many....

 

no jednak lekka przesada

 

stun locka nie wiem czy tylko ja tam mam ale trwa 1sec  :facepalm:

 

nowe effekty good ale reszta poczekam az naprawia(sry za brak polskich znakow)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czekaj i obys sie doczekal, Szczerze to watpie,zeby rzekomy lepszy balans wszedl w "zycie". Mc juz placza na forum i pewnie swoje wyplacza. Wyplakali wczesniej niby "bug" z krytem rangera to i teraz im sie uda. Mam cicha nadzieje,ze sie myle  :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe kiedy zatoczymy pełne koło.

Skille będa tak zepsute, że nikt ich nawet nie będzie używał. Tak jakby ich w ogóle nie było.

Link to comment
Share on other sites

Czekaj i obys sie doczekal, Szczerze to watpie,zeby rzekomy lepszy balans wszedl w "zycie". Mc juz placza na forum i pewnie swoje wyplacza. Wyplakali wczesniej niby "bug" z krytem rangera to i teraz im sie uda. Mam cicha nadzieje,ze sie myle  :wacko:

 

Czemu płaczą ? człowieku powiedzmy że grasz teraz rogalem nie bd i nie masz skila do atk tylko swordem. bijesz to nie wkurwilbys się ? rozumiem zmniejszyc atk albo czas regen zwiekszyc, ale żeby całkiem usunąć to lekka przesada nie uważasz ? Ni ranger też ma lipe ale wam to i tak pasuje bo się nie odezwiecie  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po kiego grzyba najpierw zwiększają regen many a teraz zwiększają koszt użycia skilli. Na to samo przecież wychodzi. :facepalm:

Co do skilli stun warlocka na 3 poziomie trwa tyle co dawniej na 1, ale to i tak nadal jedna z najlepszych postaci.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po kiego grzyba najpierw zwiększają regen many a teraz zwiększają koszt użycia skilli. Na to samo przecież wychodzi. :facepalm:

Co do skilli stun warlocka na 3 poziomie trwa tyle co dawniej na 1, ale to i tak nadal jedna z najlepszych postaci.

 

Jest takie powiedzenie (chyba) "zabrać szklankę wody z jeziora". Byle zmiany w liczbach nie zmienią tego że kółko graniaste loczka jest imba. A wywalić skilla nie mogą bo wszyscy gracze rozpętają chaos większy niż amerykanie przy likwidacji McDonalda.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...