Jump to content

change mod: > xXxAz3bu_5h4d0wxX


WILK

czy chcesz aby xXxAz3bu_5h4d0wxXx opuscil stanowisko mod-a  

30 members have voted

  1. 1. czy chcesz aby xXxAz3bu_5h4d0wxXx opuscil stanowisko mod-a

    • tak
      13
    • nie
      12
    • wstrzymuje się
      6


Recommended Posts

daj tak gdyz ... Usunol topic kazdy moze pieprzyc ze nie chcacy :x btw azebu chetnie bym rzekl przynies mi stare screny w zębach .. Oraz :D temat ogolny > lezy nie lezy x forum :x  Trzy mowisz raporty pomoga moderatorowi zamknac topic hahahah napisane close topic... I pieprzysz o usuwaniu :x roznica delet a close :x

Aa no fakt xXxAz3bu_5h4d0wxXx plusy osoby

Zmiana nicku i nabijanie postow :x

Link to comment
Share on other sites

Elokwentny poziom jak widzę.

Na policję idź że ci ktoś na internecie temat usunął.

 

Twoje argumenty po prostu powalające : "usunął mój temat, zrobił temat nie o Warspearze, poprosił o raportowanie wszystkich próśb, zmienił nick dla beki, nabija posty(niby kiedy)"

Głosuję na 3 opcję, bo jako mod nie mam nic do gadania.

 

Na przyszłość, pisz jak byk w pierwszej linijce "ZAMKNIJ" a nie jakieś biadolenie na kilka linijek. Nikogo (mnie) nie obchodzi historia tematu. Piszesz report, bądź zwięzły.

 

Popoprawiałbym ci ortografię ale zaczniesz się pluć że wpływam na głosowanie albo Bóg wie co jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Jestem ciekaw skąd sie tyle głosów na TAK wzięło. :rofl:

 

szczerze głosowanie jest nic nie warte, jakby była miażdżąca pzewaga to może. To od devów zależy czy zostanę czy nie.

 

 

I raczej nie będą liczyć głosów kont założonych zaraz po stworzeniu tego tematu ; )

Link to comment
Share on other sites

Ja tam za bardzo do Azebu(a?) nie mam, ale ten nick na forum....  :facepalm: To nie forum o Pokemonach :P

pewne forum z koniczynką i czwórką w nazwie ma na mnie taki wpływ

 

 

 

Ps. :give_rose: Fire Emblem (GBA) :give_rose:

 

lubię całą serię, każda część ma coś unikatowego, 4 ma ogromne mapy, 7 ma trzy różne historie, 9 to jedna z moich ulubionych za całokształt, 10 ma wysoki poziom trudności, 11 i 12 odświeżają oryginały i mają MU, w 13 jeszcze nie miałem okazji zagrać

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Serio to aż tylu polaków jest na forum? :shok:

 

Kurde tyle głosów na TAK hmmm....

 

Ale na serio spinanie się o obrazki,rozumiem złość...rozczarowanie.Ale przepraszam chyba powinno wystarczyć?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Serio to aż tylu polaków jest na forum? :shok:

 

Kurde tyle głosów na TAK hmmm....

 

Ale na serio spinanie się o obrazki,rozumiem złość...rozczarowanie.Ale przepraszam chyba powinno wystarczyć?

 

 

takiego mamy moda co nie umie przeprosic ... norma
Link to comment
Share on other sites

Nieznam wiekszosci ludzi z tego forum ale czy ten azebu wogle ma pojecie o grze? Santor nie byl zly wiedzial co i jak sie dzieje, czesto byl na forum a teraz zadko mozna spotkac moderatora

 

Link to comment
Share on other sites

To, że ktoś nabija posty nie oznacza, że ma jakiekolwiek pojęcie o grze.

Ja osobiście go nie spotkałem w grze, a z tego co słyszałem grał na EU.

 

Link to comment
Share on other sites

To, że ktoś nabija posty nie oznacza, że ma jakiekolwiek pojęcie o grze.

Ja osobiście go nie spotkałem w grze, a z tego co słyszałem grał na EU.

czyli by zostać modem wystarczy spamić posty? 8)

Nieznam wiekszosci ludzi z tego forum ale czy ten azebu wogle ma pojecie o grze? Santor nie byl zly wiedzial co i jak sie dzieje, czesto byl na forum a teraz zadko mozna spotkac moderatora

Nie powiedziałbym że spamię, po prostu dużo się udzielam, na ogólnokrajowych forach.

Nie spotykacie mnie, bo aktualnie zrobiłem sobie przerwę (ostatni raz grałem w styczniu chyba). Ale dużo wiem, dużo pamiętam, i nowych rzeczy dowiaduje się z tąd.

Aha, i mój angielski stoi na wysokim poziomie, więc czasami mogę coś ładnie przetłumaczyć na polski.

 

takiego mamy moda co nie umie przeprosic ... norma

 

Oj misiu, nie fochaj się już :3

Wydaje mi się że już cię przepraszałem w jednym z poprzednich tematów, ale jeśli to wciąż za mało, uwaga:

Przepraszam za niechcący usunięcie twojego tematu.

Link to comment
Share on other sites

Oj misiu, nie fochaj się już :3

Wydaje mi się że już cię przepraszałem w jednym z poprzednich tematów, ale jeśli to wciąż za mało, uwaga:

Przepraszam za niechcący usunięcie twojego tematu.

 

I w tym momencie Wilku zszedł na zawał

Link to comment
Share on other sites

Tam ktoś pisał, czemu WILK nie napisze do supportu. Może dlatego, że nie radzi sobie nawet z zasadami pisowni w swoim ojczystym języku, a co dopiero w obcym? ;D

 

Oczywiście na nie zagłosowałem. Ale to było bardziej na przekór panu WILKowi, którego posty budzą we mnie - delikatnie mówiąc - irytacje.

Link to comment
Share on other sites

Wilku znam cię i lubię ale w tym wypadku robisz z igły widły. Do Azebu nie mam nic, gość jest w porządku. A co do usuniętych tematów proponuję utworzyć dział Kosz gdzie będą przenoszone tematy do usunięcia (z kosza automatycznie usuwane po jakimś czasie). No ale z tym to trzeba uderzać do snorlaxa lub do samego szefa.

Link to comment
Share on other sites

może dział Śmietnik, bo Kosz coś mi nie siedzi:P

 

Kompost? Bo może ktoś z tych rzeczy coś użytecznego zrobi?
Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście nie gram od dawna, a co za tym idzie nie znam was :P ale mogę powiedzieć, że Azebu sporo mi pomógł, więc jestem na nie :P

Link to comment
Share on other sites

hmm flaszek nie jestes jeszcze na forum zbanowany dziwne skoro prowokujesz na kazdym temacie kazdego do dymu.

jednak Ypyss mial racje polonisci za dyche a kiedys plakali pomoz w dupach sie wam po przewracalo i zapewne myslisz ze mozesz wszystko tylko wiesz prawo karne sie zmienia :) cya pacanie

Link to comment
Share on other sites

Azebu mimo wszystko należało by znac angielski na tak podstawowym poziomie by odróżnić "close" od "delete".

 

 

 

 

A i zmiana moda nie zależy od dev'ów tylko od Ciebie. Wystarczy napisać do supportu że rezygnujesz wskazując następce :crazy:

No i guwera wypadało by usunąć, od ponad miesiąca nie pojawił się na forum..

Link to comment
Share on other sites

a tak ktos tu pieprzy .. Tak poszly email do supportu :D santor racja ale jak to sie mowi widza z dupy strony a nie swojej

Link to comment
Share on other sites

Azebu mimo wszystko należało by znac angielski na tak podstawowym poziomie by odróżnić "close" od "delete".

 

To jest między nimi jakaś różnica? :o

A i zmiana moda nie zależy od dev'ów tylko od Ciebie. Wystarczy napisać do supportu że rezygnujesz wskazując następce :crazy:

No i guwera wypadało by usunąć, od ponad miesiąca nie pojawił się na forum..

 

Ja nie pójdę w ślady papieża, zbyt bardzo lubię moje fioletowe kwadraciki :3

A guwer nikomu nie szkodzi, może wróci? Ja lubię koncepcje dobrego gliny i złego gliny.

Link to comment
Share on other sites

hmm flaszek nie jestes jeszcze na forum zbanowany dziwne skoro prowokujesz na kazdym temacie kazdego do dymu.

jednak Ypyss mial racje polonisci za dyche a kiedys plakali pomoz w dupach sie wam po przewracalo i zapewne myslisz ze mozesz wszystko tylko wiesz prawo karne sie zmienia :) cya pacanie

 

  :rofl: :lol::rofl:

 

Napisze tak zebys zrozumiał:

IĆ KUP SE MUSK

Link to comment
Share on other sites

Ładny mod robi topic po to by mnie oczerniac

Bardzo śmieszne http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=80887.0  i on mod ahaha

 

On [Azebu] zrobił to żeby nie nabijać postów, to po pierwsze. Po drugie, oczernia cie wiekszość ludzi, tak więc ten temat to czysta formalnosć. Po trzecie, teraz masz latwiej sie dowiedzieć co sądzą ludzie o twoim poziomie skretynienia.

 

@Azebu:

Wez zamknij ten temat. I tak zrobiłeś nowy przeznaczony na posty których w tym temacie jest zdecydowana większość :P

Link to comment
Share on other sites

Ładny mod robi topic po to by mnie oczerniac

Bardzo śmieszne http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=80887.0  i on mod ahaha

 

Wbijasz do tematu, zaczynasz kogoś jechać, to wziąłem waszą napinkę tam gdzie możecie to śmiało robić.

I tak w ogóle, jak nie przestaniesz na wszystkich się tak wpieniać, przekazuję twoją sprawę do wyższych instancji.

 

:3

 

UP : Przesunę do Off-topa. Ten, i ten drugi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...