Jump to content

gowno mnie obchodzi ze mod


WILK

Recommended Posts

nie wiem ktory tu tak popieprzony mod jest ...  By usuwac topic z moim screenem :x oddawaj dek.u wszystkie me screeny :x ktore byly ''santor'' pozwolil bym mial je :x  Bo co bo raport dalem by zamknac topic to ty usuwasz O.o jednak o tyle santor i wszyscy inni moderatorzy mieli wiecej w glowie niz wy  :x  Pff trza pisac skarge :x screeny usuwac za nic O.o  Wtf ..|..  Usuwac screny tak stare :x ktorych nie mam w pamieci :x to ladnie popierdo.... Kogos tu... Forum=syf wyzsze ego ktoregos z was dwoch

Link to comment
Share on other sites

Wątpię że to Azebu

Inf nie obchodzi mnie ktory ale dzis tylko azebu byl online tu wiec :x wychodzi na jedno...

Dwa wiem ze nie odzyskam starych screenow.. Ale im nie podaruje ... Niech sami sie tlumacz pozniej gorze ktory to byl... Wiem jedno ktorys z nich to eh...

Link to comment
Share on other sites

taa ups.... Tylko tyle racja...

A dac topic do zamkniecia... A usuniecie to .... Kur... dobra pieprze pisze do supportu bo juz nosi

Link to comment
Share on other sites

Nie zapomnij dopisac linijki o zmiane moda. Tylko nie kandyduj. Mod powinien przynajmniej "probowac" pisac po polsku.

Haha mi zwisa kto mod ja napewno ne :D

Ale jezeli usuwa co mu sie nie podoba to sorry

Link to comment
Share on other sites

No wybacz.

Ale zdarza się.

 

Po co chciałeś zamykać ten temat?

Jeżeli dobrze pamiętam, to były w nim tylko screeny przedmiotów. Czy były one tak ważne?

 

Poza tym, trochę więcej szacunku, nie ma powody by rzucać się z powodu sterty pixeli  : )

 

 

 

Nie usuwam tego co mi się nie podoba, usuwam to co zreportowane.

W raporcie było jakieś gadanie o czymś starym, nie chciało mi się 5 zdań przeczytać, zrozumiałem że chcesz żeby usunąć.

Link to comment
Share on other sites

No wybacz.Ale zdarza się.Po co chciałeś zamykać ten temat?Jeżeli dobrze pamiętam, to były w nim tylko screeny przedmiotów. Czy były one tak ważne?Poza tym, trochę więcej szacunku, nie ma powody by rzucać się z powodu sterty pixeli  : )Nie usuwam tego co mi się nie podoba, usuwam to co zreportowane.W raporcie było jakieś gadanie o czymś starym, nie chciało mi się 5 zdań przeczytać, zrozumiałem że chcesz żeby usunąć.

  Wiesz co tak se pierdol nie rozumiesz slowa w raporcie >close topic ? No no angol widze ze za 5 zloty

Aa i jedno tam bylo duzo screenow jak chodzby z huntow :x

Link to comment
Share on other sites

screeny były ok...

 

Azebu bijesz rekordy, nikt tak szybko moda nie traci  :lol:

 

guwer nie lepszy 2 tygodnie na forum nie zajrzeć  :facepalm:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

I w zasadzie jak to jest że nie masz tych screenów na kompie?

Nie odwracaj kota ogonem ...

Po pierwsze forum od tego jest by sie dzielic screenami i innymi rzeczami na ten temat tej gry

Po drugie nie zasmiecanie forum gownem typu lezy inne forum nie lezy ... Ile raz tak bylo ze x postow pod rzad twoich z info lezy nie lezy moze STOI ...

Po trzecie santor ci by potwierdzil me slowa

''usuwam screeny z fona i czy moge na forum je wrzucic gdyz od gry i sa mi potrzebne do sygnatury'' odpowiedzial tak ... A nowy modek se odpierd.... Bog wie co :x cya

Link to comment
Share on other sites

 

Nie odwracaj kota ogonem ...

Po pierwsze forum od tego jest by sie dzielic screenami i innymi rzeczami na ten temat tej gry

Po drugie nie zasmiecanie forum gownem typu lezy inne forum nie lezy ... Ile raz tak bylo ze x postow pod rzad twoich z info lezy nie lezy moze STOI ...

Po trzecie santor ci by potwierdzil me slowa

''usuwam screeny z fona i czy moge na forum je wrzucic gdyz od gry i sa mi potrzebne do sygnatury'' odpowiedzial tak ... A nowy modek se odpierd.... Bog wie co :x cya

 

wróc jak ochłoniesz kotku :*
Link to comment
Share on other sites

 

Nie odwracaj kota ogonem ...

Po pierwsze forum od tego jest by sie dzielic screenami i innymi rzeczami na ten temat tej gry

Po drugie nie zasmiecanie forum gownem typu lezy inne forum nie lezy ... Ile raz tak bylo ze x postow pod rzad twoich z info lezy nie lezy moze STOI ...

Po trzecie santor ci by potwierdzil me slowa

''usuwam screeny z fona i czy moge na forum je wrzucic gdyz od gry i sa mi potrzebne do sygnatury'' odpowiedzial tak ... A nowy modek se odpierd.... Bog wie co :x cya

 

Czytam to i sie zastanawiam co do kurwy ty gadasz. Może czas zacząć uzywac T9 albo cokolwiek co sprawi ze twoje "posty" zaczna wyglądać inaczej ?

 

Dziwie sie ze nikt twojego chaotycznego syfu nie kasuje

jak narazie ;]

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: Poziom tego pl forum od dluzszego czasu jest zenujacy. Kazdy kolejny temat odbiega o lata swietlne od WS. Kazdy kolejny post konczy sie wzajemnym opluwaniem. Niektorzy zachowuja sie jak male szczeniaki,jak nie moga ugryzc to chociaz ojszcza. Nowi moderatorzy poza tym,ze sa nic nowego nie wniesli na te forum. Kibel jaki byl taki jest dalej. Nie wiem czemu Admini wybrali akurat takich modow bo poza setkami nabitych postow niczym nie wyroznili sie z "tlumu".

:aggressive:

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: Poziom tego pl forum od dluzszego czasu jest zenujacy. Kazdy kolejny temat odbiega o lata swietlne od WS. Kazdy kolejny post konczy sie wzajemnym opluwaniem. Niektorzy zachowuja sie jak male szczeniaki,jak nie moga ugryzc to chociaz ojszcza. Nowi moderatorzy poza tym,ze sa nic nowego nie wniesli na te forum. Kibel jaki byl taki jest dalej. Nie wiem czemu Admini wybrali akurat takich modow bo poza setkami nabitych postow niczym nie wyroznili sie z "tlumu".

:aggressive:

 

Nic nie wnieśli, bo nie mieli czego. Jak jest jakiś temat zły, to leci pod kosę. A nie ma, więc nie lecą. Moje zajęcia jako moderator ograniczają się do codziennego kasowania tematu od ZTDE, sprawdzania 5 postów na krzyż czy nie łamią regulaminu, i to tyle.

A jest taki offtop bo Warspear jest nudny i po prostu siedzimy do towarzystwa nie ma ciekawych tematów o których można gadać, związanych z Warspearem.

Link to comment
Share on other sites

btw musisz sie tlumaczyc azebu w kazdym temacie? :x napisalem o reporcie do kogos tam takze sie tlumaczyles :x

 

A flaszek chcesz mi jezdzic prosze bardzo ... Tylko niech sie nie zdziwi mod jak mu prawa odbiora ze na to pozwala

Link to comment
Share on other sites

Już widze jak bardzo ludzie płaczą za strate moda. I "Ci nie jeżdże" tylko wytykam coś z czego 3/4 polaków czytających to forum sie śmieje. Nie lece po nazwach ale możesz mi wierzyć (tak, tp może być trudne do zrobienia i przełknięcia) ale ludzie mają beke z CIEBIE i TWOJEGO sposobu przedstawiania SIEBIE tutaj.

Link to comment
Share on other sites

btw musisz sie tlumaczyc azebu w kazdym temacie? :x napisalem o reporcie do kogos tam takze sie tlumaczyles :x

 

A flaszek chcesz mi jezdzic prosze bardzo ... Tylko niech sie nie zdziwi mod jak mu prawa odbiora ze na to pozwala

 

To co, jak ktoś mnie oskarża o coś to mam się skulić w kłębek i płakać po cichu?

Ja jestem takim typem człowieka, że jak ktoś ma do mnie problem, to ja o tym rozmawiam.

Więc jak nie chcesz żebym ja się bronił to nie pisz wcale.

Link to comment
Share on other sites

Jak to jest, ze na jakie forum MMORPG człowiek by się w necie nie ruszył, zawsze trafi na rodaków i tego typu posty? Heh, to już chyba taka nasza narodowa przypadłość...

Link to comment
Share on other sites

Jak to jest, ze na jakie forum MMORPG człowiek by się w necie nie ruszył, zawsze trafi na rodaków i tego typu posty? Heh, to już chyba taka nasza narodowa przypadłość...

 

mylisz się

wpadaj tutaj czasem http://mmorpg-mobile.uphero.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...