Jump to content

Demon Souls/Dark Souls


Melfice

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oj zapomniałem napisać coś tutaj... :lol:

 

Co do DS czekam na nową odsłonę  :clapping:

 

PVP to poezja  :blush:

 

Skończyłem ją parę razy,służę pomocą jak są jakieś pytanka  ;)

Link to comment
Share on other sites

zapomniałem

Skończyłem

 

;_;

 

 

Jak mają zrobić dobre serwery, to będzie świetnie.

gdyby tylko PvP nie było Havel+ Zweihander/Uchigatana + Father/Child Mask + Ninja Ring.

Link to comment
Share on other sites

niekoniecznie wszyscy maja takie ustawienie pvp jest w zaleznosci jaki masz coverant.

gdy robisz inwazje mozesz trafic nawet na 718 lv

nie ma wtedy ograniczenia natomiast gdy chcesz kogos summonowac do pt to dziala to chyba tak ze 9 lv w -/+ twoj lv

w zasadzie to cieszy mnie ze jest pvp bardziej melle wczesniej wizard dawal pyro metal body i crystal soul arrow  (taki lock w ws tylko silniejszy)

skonczylem na bulidach scimitar x2 ciekawe i calkiem przyjemne lighting i fire chociaz lighting i tak ma przewge dlatego ze tylko set silver daje am na to def.Uchiga nie jest taka mocna Washing pole jest znacznie lepsza(zasieg) ale dur ma slaby.

Najlepszy 1h sword to balder sidesword

najlepszy move set i jego dlugosc

wiekszosc na low levelach uzywa fire potem lighting

na lv100-120 lepiej inwestowaj juz w buffy crystal sword i wysoki dex daje nam wieksza sile niz jakikolwiek elementosobiscie preferuje walke 1h swordem bez tarczy a sile polega na tym by zmieniac tylko stance(1h/2H)

dark wood grain ring nie jest taki dobry polecam slumbering dragon ring(wycisza ogdlosy) kolejny to ring of favor and protection (chyba najlepszy w cale grze) mozna tez zarzucic na pelecy tarcze paladyna(nie trzeba mniec faith by eff dzialal) mamy wtedy maly regen hp.

 

Ogolnie gra jest niesamowita i wciaga  :good: (sry brak znakow i maly chaos)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dobrze pamiętam najwyższy SL Thiefa to chyba 719 czy 763, nie pamiętam szczerze.

Summoning jest w zakresie 10% SL + 10, ale nie pamiętam kogo. Czyli załóżmy host ma SL 70 to może przywołać innych z zakresu SL 53-87.

Oczywiście, nie każdy ma taki build, ale jest to powszechnie uznane za najbardziej OP. A niektórzy grają żeby wygrywać.

Lightning jest mocnym żywiołem, ale ja na Thiefie mam Chaos Bandit Knife +5, Divine Halberd +10, Bandit Knife +15, i Shortbow +15. Startowy set i Heater Shield. Ringi sytuacyjnie, Hornet najczęściej dla krytów, Slumbering do PvE, Wolf do PvP, Havel jak Halabardy używam. Spelle to błyskawic ile się da i healem dopełniam sloty.

Balder Rapier jest fajny, ale z broni mi się Priscilla podoba najbardziej, ze względu na animacje. Niedawno w /dsg/ odkryliśmy jak zmieniać animacje broni na inne, więc może to zrobię dla moich daggerów.

 

A tak w ogóle na czym grasz?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

PS3 zapomnialem o tym topicu ,narazie czekam na DS2 same zwiastuny fajne ale nie chce wiedziec nic wiecej  :good:

no i mam nadziejez ze znow podbije serca prawdziwych fanow wymagajacej rozrywki.

 

 

Dlc do DS jest swietny szkoda ze tylko tako krotki no ale nie mozna miec wszystkiego,

oststnio nie mam czasu grac na konsolce ale Caterine  wciaga z checia pogralbym w cos takiego na telu  :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...