Jump to content

O&C


InfernoPL

Recommended Posts

Nie znalazłem starego tematu więc zrobiłem nowy.

 

Czy wybór rasy ma duże znaczenie? Orkowie nie mogą współpracować z ludźmi?

Jest tu jakiś wątek główny? Zrobiłem parę questów i musiałem iść do następnego miasta żeby dostać nowe.

Kim opłaca się grać?

 

Podajcie swoje nicki,rasy i klasy ;)

Link to comment
Share on other sites

Wybor rasy nie ma poki co wiekszego znaczenia. Orkowie i Nieumarli startuja w Tanned Land (treningowa mapa, po skonczeniu wszystkich qstoe mozna sie teleportowac do Silence) a Ludzie i Elfy w Arcadian Forest (Cos jak TL, tyle ze do Silence trzeba tyrac z buta). Wątek główny jest ale.... Jakos niezbyt sie w lore o&c zaglebialem poki co.

 

Link to comment
Share on other sites

ja zaczalem grac ale wgralem nowy rom i zapomnialem radze ci grac wojownikiem lub rangerem chyba ze masz ochote wydac kase na gre to wes priesta :) ja gram wojownikiem nick Miedziu lvl chyba 18 jak dobrze pmaietam :D

Link to comment
Share on other sites

radze ci grac wojownikiem lub rangerem chyba ze masz ochote wydac kase na gre to wes priesta

 

Pierdolenie o Chopinie. Na zadnego chara nie trzeba wydawac kasy, wystarczy wiedziec jak sie rozkręcac.

I nie priest tylko monk.

Link to comment
Share on other sites

Jedni grają ludzmi, inni elfami, a sa tacy co graja i orkami, i trupami. Po update bedą jeszcze Mendele. Do czasu update wybor rasy nie niesie ze sobą zadnych korzysci i strat.

Co do mage to nwm, najdrozej to i tak wychodzi robic profe, a ta u kazdego jest ciezka, droga i idzie jak krew z nosa.

Link to comment
Share on other sites

wporuwnaniu z warspear to gra "powala" zobaczysz jak pograsz wiecej , zeby miec najlepsze eq nie musisz wydawac niz zl, wszystko co mozesz osiagnac to tylko ciezko praca i wytrwalascia malo co mozna kupic za zl, oczywiscie sa tam jakies dodatki ale 80% tego co z shopa mozesz tez zdobyc z bosow. Takie male porownanie z warspear.

Link to comment
Share on other sites

@Inferno

Archer zdecydowanie do expa jako pierwszym charem. Na dungi też niczego sobie, kreci prawdopodobnie najlepszy dps.

 

@Santor

Tu nie chodzi o zdzieranie kasy z rich kidow. Tu chodzi o sam fakt ze w O&C sklep ma moze z 50+ itemow wszelakiej masci z czego wydropic mozna 40+. I to są itemy niezbędne do gry. Cały syf typu mounty (O&C), hair colory (WS), barbery (WS) i outfity (I znów - WS) to rzeczy nie zmieniające nic innego jak tylko wygląd avatara (i wygląd salda konta AiShitu). Runy działają jako swoisty boost i pomoc, a nie jak MC - przymusowy wydatek (czyt. signy, runy, krysztaly etc. zabawki). Ale skoro tego nie zauwazasz to calkowicie ci Aigrind wypral te ochłapy zwane mozgiem. Ofc. Można grać bez wywalania MC/naciągania richoli na itemy z MC Szopy. Tak samo można później pluć sobie w brode, rzucać telefonem i słać wiązanki na ludzi którzy w gre "zainwestowali" i przez ktorych pada sie jak szmata. Jak ktos ma dobre nerwy i jest masochistą to niech gra w to dalej. Reszcie stanowczo polecam O&C, HO&C, PL, SL, AL, DL, World of Midgard. Wybór kolorowy.

Link to comment
Share on other sites

NIE GRALEM RANGEREM ALE Z BLISKA CHYBA TYLKO SZTYLETY,MUSIAL BYS CHYBA JAKIS STUN NA MOBA I ODEJSC NA POCZATKU JEST CIEZKO ALE OD WIEKSZEGO LVL BEDZIE LATWIEJ,BEDZIESZ UBIJAL MOBA ZANIM ZDAZY DO CIEBIE DOBIEC,BEDZIE WIECEJ SKILLI .W DRZEWKU  ROZWOJU MASZ SKILI PASSIVE I ACTIVER.OSTATNI SKILL JEST Z REGULY ZAJEBISTY TAKA INFORMACJA WIEC WARTO JAK NAJSZYBCIEJ GO ODBLOKOWAC I PTEM TYLKO DODAWAC PTK. DO INNYCH.

Link to comment
Share on other sites

crafting zacznij nabijac najlepiej od 60lvl. po wbiciu 60 lvl tak naprawda zaczyna sie gra,do 60 to tak naprawde robisz questy potem masz areny(nieograniczna ilosc dziennie),dungi,craft(kazdy to kocha),daily na soulr itp. wiec gra sie szybko nie znudzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...