Jump to content

Arenki low lv 6 lub 10.


Recommended Posts

Szukam jakiejś ogarniętej osoby która wie coś więcej na ten temat.

W każdej grze gdzie tylko się dało uwielbiałem arenki na low lv tak i w przypadku tej gry chcę spróbować. Szukam więc osoby która wie jakie itemy najlepiej kupić, znaleźć, itp i co zrobić żeby twoja postać była najlepsza. Głównie interesuje mnie lv6 bo to najniższy przedział 4-6 ale mam też postać 10lv więc na ten temat też z chęcią dowiem się co nieco.

Obecnie planuje zagrać plaem 10lv ranger, BD, mag lv6.

Tak więc jeśli ktoś z was wie jakie dostępne itemy są najlepsze dla tych postaci na ten lv zapraszam do tematu lub jeśli ktoś woli priv

Link to comment
Share on other sites

No patrz, odpowiem ci krótko: tutaj arena na low lvlu to kwestia tego ile wywalisz na MC (czyt. Recruit Outfit, amplif itemow, enchant). Ogarnietych ludzi (a raczej przypakowanych w miedziaki) znajdziesz, ale beda z toba arenic tylko jak zrobisz to co opisalem wyzej. Sugeruje wbic 20 lub 15-18 i wtedy arenic.

Co do sensownych klas do twinkowania to polecam Warlocka, Shamana, Druida, Rangera, Rogala.... Wszystkich prócz palka. I tak masz male szanse kogokolwiek ubic jakimkolwiek charem a palem tym bardziej.

Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od tego że już trochę grałem tych arenek i co nieco zauważyłem. Na US jest banda nobów i nieudaczników każdy kto ma poniżej 1k hp to idiota który zawsze nie wie co focusować (najlepiej pala) i reszta czyli to co opisaliście powyżej ludzie przede wszystkim ze skórkami i z takim eq że mają pod 2k hp i nie idzie tego ubić. Więc raczej tam normalnie sobie nie pograsz twinkiem chyba że sam tak zrobisz.

Bardzo fajna jest za to rzecz na EU-Emerland ludzie nawet ci na 4lv bez eq coś tam robią chociaż by cc tak że da się coś tam ubić, a takich typowych typowych twinków jest niewiele i większość niedopracowana więc sądzę że ubierając się w najlepsze co znajdę mogę grać na całkiem niezłym poziomie.

Co do tych enchów i tego typu sprawach no to jasne że im więcej wywalisz normalne kasy (czego ja nie mam zamiaru robić chyba że w jakiejś minimalnej ilości) tym będziesz lepszy nie zależnie od lv. Tylko za pewne na 20lv jest to samo, topka to gracze którzy wywalili sporo kasy na tą grę. No bo nie uwierzę że osoba która w tygodniu ma rozegrane nawet 1k aren nie wydaje kasy. Nawet przy założeniu że kupuje arena tikety to musiał by gościu grać 24/7 chyba.

Link to comment
Share on other sites

Rada moze byc jedna, ale trafiona:

Pierdol Warspear, bedzie rada twa żona.

Znajdz gre jakaś inną

być może i dziwną

byleby darmowa

ale nie przypałowa.

W sekrecie Ci powiem

co nie co, co juz wiem

wiele gier na normalny dzień

wyplowi kieszen, niczym synek leń.

Więc szukaj, i znajduj, mobilną rozgrywkę,

byleby nie taką, za którą placisz dobytkiem.

 

Tak mnie coś na zrymowanie wzięło :D A jeżeli koniecznie chcesz twinkowac to arena 7-10 bedzie odpowiednia. 10k na set ze sklepu + enchanty z daily boxów. Idzie wyżyć i skręcić wcale niezle itemy, ale potrzeba na to czasu i cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Za przeproszeniem, spierniczaj z swoim spamem. Masz jakieś braki? Żale? to idz na jakieś forum bravo czy coś.

 

 

Tickety tanie sa, przecietny itemek sie dropnie i juz jest na 200 biletow..

Link to comment
Share on other sites

No urzekło mnie to to. Modki dzialajcie i kasujcie tego spama. Ten post traktuje jako odpowiedz do Santora.

 

Braki, kompleksy, żale etc. to możesz miec tylko ty. Jakos niewiele osob narzeka na moj "spam" a pozatym nikt go nie kasuje wiec chyba niezbyt "groźny" on jest.

Link to comment
Share on other sites

Do Flaszek

Dzięki za rade ale na razie jeszcze tu zabawie szczególnie że do tramwaju idealnie się nadaje ta gra, szczególnie takie mało zobowiązujące arenki low lv. Obecnie korzystam z Noki 500 na symbianie wiec wybór mam raczej mały chyba że masz coś ciekawego?

Mimo wszystko był bym za 4-6lv :P ale i na 7-10 się pobawię.

Nie bardzo wiem o co chodzi "10k na set ze sklepu " możesz to rozwinąć?

Co do enchów to już się domyśliłem :P wiem że to monotonne ale cóż taka moja natura chyba.

 

I tak nawiasem zapewne kojarzysz ale nie wiem czy grałeś w WoW (World of Worcraft ofc). Chyba tam najbardziej podobało mi się twinkowanie. Dla jednego trinketu który nazywał się bodajże arena grand master czy coś takiego trzeba było zbierać takie trinkieciki które pojawiały się o konkretnej godzinie w 1 miejscu (taka arena właściwie) co 3 godziny powiedzmy 3,6,9,12,15,18,21,00 problem był taki że trinket był bardzo dobry z tego i sporo chętnych więc w godzinach normalnych czyli w ciągu dnia nie dało się go zdobyć bo wyższe lv zawsze zabijały wszystkich i brał ktoś kto był pod ich opieką. Jasne więc było to że dla takich twinków pozostawały godziny nocne czyli powiedzmy ta 3 w nocy i ja wstawałem tak przynajmniej 12 razy bo tyle trzeba było ich mieć. Podsumowując tą historię chyba nie ma dla mnie jakiejś przeszkody w czasie zdobywania tego eq.

Link to comment
Share on other sites

★10k na set ze sklepu★ Mam na mysli itemy dostepne w sklepie,  zlokalizowanym w stolicy każdej wyspy low lvlowej (czyt. na wyspie gdzie zaczynasz gre). To kilka itemów za ktore płaci sie ~10k.

Co do WoW'a to grywalem swojego czasu, ale jakos na twinka szkoda mi bylo czasu ;p Wolalem sie bawić w pve i kręcenie cyferek na recouncie.

Link to comment
Share on other sites

Serio 10k?? z tego co tam przeglądałem to jak by wszystko kupić (a przecież cześć itemów mam za questy) to może bym zapłacił 2k no moze 4k max ale nie 10k chyba że ja o czymś nie wiem.

A wracając jeszcze na chwile do wowa to ja akurat na TBC lok 70 s3/t5 prej s3/t5 pal s2/t4 twinki 19 rogal i prej do tego jeszcze z 2 konta z jakimś średnim lv tak że trochę się grało i PvE i PvP i na low ina wyższym lv ale było mineło na razie wowa nie ruszam bo uzależnia to jak ...

Link to comment
Share on other sites

No ok. Tylko z tego co mi wiadomo to część itemów można za questy mieć. I właśnie oto założyłem ten temat i ten:

http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=79479.0

aby dowiedzieć się czy to są najlepsze dostępne itemy żeby nie nakładać enchów na jakieś gówno które wymienię za chwile bo znajdę coś lepszego na aukcji lub w sklepie.

Więc jeśli ktoś się orientuje jakie najlepsze itemy sę dostępne na tym lv i chciał by się tą wiedzą podzielić albo potwierdzić moje przypuszczenia był bym niezmiernie wdzięczny. Postacie które mnie w tym momencie najbardziej interesują na 6lv to Mag Ranger BD i itemy dla nich.

 

Mam jeszcze takie pytanko odnośnie enchów. Zauważyłem że dostępne są 4 rodzaje na broni I i II i def I i II. Czym te na broń od defa się różnią to normalne ale interesuje mnie różnica w tych poziomach czym tak naprawdę to się różni? Jaka jest różnica w końcowym efekcie? Czy opłaca się kupować te II?

 

P.S. co do tych ticketów to może i macie racje, ale normalna ilość darmowych gier to 10 dziennie (około). Więc pod koniec tygodnia masz do 100 rozegranych meczy. Żeby grać tak te arenki trzeba mieć 20lv na którym dropnie taki itemek sprzedać go jakimś sposobem przesłać kasę lub już tickety i rozegrać jeszcze te dodatkowe mecze więc łączny czas jest całkiem spory. Nie wiem czy maja ludzie na takie coś czas szczególnie że 1000 meczy nie zagra się w 1h na to też potrzeba czasu.

Link to comment
Share on other sites

"to są najlepsze itemy na 9lvl"- ale na razie interesuje mnie 6lv a tam z tego co zdążyłem zauważyć itemy z questów są takie jak w sklepie. Na 10lv natomiast najlepsze są w sklepie nawet cześć lepsza od tych za arena poinsty. A co do punktów to już zacząłem zbierać bo wiem że bez nich się nie obejdzie.

 

Volitov

Dzięki wielkie za przedstawienie sytuacji. I już wszystko jasne.

 

Kolejne nurtujące mnie pytania. W sklepie jak i na aukcji znalazłem Novice ....(klasa) Outfit. Itemy jakie można dostać z tego kompletu są interesujące szczególnie bronie które najprawdopodobniej są najlepsze na tak niskim 6lv. Ale także inne części uzbrojenia.

1. Czy rzeczywiście to będą najlepsze itemy dla 6lv (nie znajdę nawet za MC lepszych bazowo itemów)??

2. Ile kasy można odzyskać z takiego kompletu? Komplet zawiera repair scrol x10 i potki które z tego co zauważyłem nie są Personal.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info. No może jeszcze coś te ceny spadną jak nie będzie popytu a i tak od razu tego nie kupie bo nie mam nawet 5k g łącznie na moich kontach.

 

Fajnie że jest na forum ktoś kto pomaga nowicjuszom, ale i tak niestety nikt nie pofatygował się z jakimś szerszym opisem najlepszych itemów. Mam nadzieję że to tylko z niewiedzy a nie z lenistwa.

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie konkretniejsza odpowiedz. Płacić nie mam zamiaru na razie może kiedyś się skusze. A co do tych itemów to jedynie butki lepsze są za arena points (przynajmniej dla 1 przypadku który sprawdziłem).

 

Podsumowując muszę się wziąć za expienie bo na low lv nie zarobie 20k. Wstrzymam się też z enchantami no bo skoro mam mieć lepsze itemy.

 

Pozostaje tylko sprawa dodatków bo nie ma ich za arena pointsy ani w tym zestawie małego zabijaki. Jeśli ktoś doradził by mi czy znajdę coś lepszego lub po prostu podpowiedział co będzie lepsze będę wdzięczny.

Jeśli chodzi o większość postaci to nie ma wyboru bo jest 1 rodzaj naszyjnika i 1 pierścionka (możliwe że jest jakiś jeszcze ale statystyki i tak nie dla tej postaci).

Problem mam z ragerem:

Simple Amulet- 104HP 6Mana

Simple Amulet of Speed-0.8% dodge 0,7%AS

i ring wybór oczywisty 6hp regen 41 dark rees (inne są dla magów)

Jeśli chodzi o cloak wszędzie jest tylko 1.

No chyba że o czymś nie wiem, ale liczę że się dowiem.

Link to comment
Share on other sites

No urzekło mnie to to. Modki dzialajcie i kasujcie tego spama. Ten post traktuje jako odpowiedz do Santora.

 

Braki, kompleksy, żale etc. to możesz miec tylko ty. Jakos niewiele osob narzeka na moj "spam" a pozatym nikt go nie kasuje wiec chyba niezbyt "groźny" on jest.

 

 

Mnie to w oczy kole równie mocno jak połamany język Wilka. No ale jak chcecie mieć forum na tak niskim poziomie to róbcie co chcecie. Przypominam że jest to forum oficjalne i tylko zniechecacie czyms takim nowych graczy...

Link to comment
Share on other sites

O losie reklama jak się patrzy. Ale wiecie co ch..  mnie to obchodzi. Jak już napisałem (bo nie wiem czy wszyscy czytają, bo na temat też to nie jest a jednak kolejne posty dochodzą) nie zamierzam wydawać na tą grę kasy. Na razie mam więcej czasu i chce się coś o niej dowiedzieć więc pisze na forum ale za jakieś kilka dni max miesiąc będę wchodził rano i po południu gdy będę jechał tramwajem na uczelnie lub z niej i tyle.

 

Przepraszam że kogoś na ziemie sprowadzę ale nie prowadzicie dyskusji na temat co też jest nie na miejscu (Ogi mam na myśli głównie ciebie bo zauważyłem że lubisz się czepiać co nie jest na swoim miejscu). Jeśli wam to sprawia tyle radości gadanie jak ta gra wyciąga kasę (co osobiście dla mnie jest idiotyzmem bo jeśli chce to wydaje nie to nie) to załóżcie sobie osobny temat najlepiej gdzieś w offtopie i spamujcie do woli. (Przykładowy tytuł: Nie grajcie w tą grę bo wyciągnie z was kasę.)

 

Wracając do głównego tematu dalej czekam na ogarniętą osobę w tym temacie. Flaszek jeszcze raz dzięki za dotychczasowe rady.

 

Pytanie o neck dla ranger dalej aktualne.

Link to comment
Share on other sites

No to kolejna nurtująca mnie sprawa.  Dotyczy kryształów i run. Mianowicie czy zakładanie ich niesie ze sobą jakieś niebezpieczeństwo jak w przypadku zwiększania defa? I czym się różnią te normalne od tych za MC? W tych za MC nie ma napisane ile dostaniemy danej statystyki to znaczy że jest ona w jakimś randomowym przedziale?? Jeśli tak to mniej więcej na jakimś przykładzie prosił bym o zobrazowanie sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Nie ukrywając najbardziej interesuje mnie lv6 ew 10 i tak mniej więcej jak to wygląda na tym lv? Czy jest to więcej niż ta normalna runa? Powiedzmy dla crit ataku normalne dają chyba 1,2% czego mogę się spodziewać na 6lv z tej za MC??

Link to comment
Share on other sites

jak przykładowo kryształ na crit ze skrzynki na 12lvl ma 1.9% to jak włożysz kryształ za mc do itemu na 12lvl to też będzie 1.9% ewentualnie jest chyba 1% szans że dostaniesz większy bonus. Runy i kryształy za mc dopasowują się do poziomu przedmiotu. Znaczy że jak włożysz taki kryształ na rekruta to dostaniesz enchant na 1lvl, nie ważne jaki ty masz lvl tylko item, w tym przypadku bedzie to chyba 0.8% crit

Link to comment
Share on other sites

Czyli wyjdę na tym gorzej? Więc lepiej opłaca się dać jakiemuś wyższemu lv aby wstawił ci do itemu normalny crit? A czy ten bonus jest możliwy na takim niskim lv? A jeśli tak to czy przewyższy on wartość normalne runy?

Link to comment
Share on other sites

:( no i cały misterny plan strzelił w łeb. No trudno czyli wychodzi na to że najlepiej zakładać to co dostane codziennie+te za MC (oczywiście kupione za g).

 

Napisałeś lv runy czy tych kryształków też się to tyczy??

 

Edit

Jaką klasę uznali byście za najbardziej nieużyteczną na niskim lv (ew ogólnie) w 2vs2 najbardziej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...