Jump to content

Walentynki 14 lutego 2013


karolexiu

Recommended Posts

Walentynki w Warspear rozpoczną się o godzinie 14:00 według naszego czasu i będąe trwały do godziny 14:00 (14.02-15.02). Podczas tego święta wszystkie rzeczy z "Miracle Shop" będą tańsze o 50%. Miłego (marnowania) wydawania pieniędzy życzy AIGRIND.

Poprawiam godzine***

Link to comment
Share on other sites

Inf dużo osób z forsaken ekipy tak mówiło a jak zaczeli grac to hurtowo kupowali signy i tickety wiec gadanie to jedno a robienie to drugie...Karolexiu na oficjalnym forum głupie żarty z przekreślonymi słowami są nie  na miejscu. Tu zaglądaja tez ludzie, którzy nie zwalają całego zła swiata na AIGRIND. Takie zagrywki to na Pentagramowym forum możecie tobic. To jest oficjalne forum i powinno jako tako sie prowadzic...

Link to comment
Share on other sites

Karolexiu na oficjalnym forum głupie żarty z przekreślonymi słowami są nie  na miejscu. Tu zaglądaja tez ludzie, którzy nie zwalają całego zła swiata na AIGRIND. Takie zagrywki to na Pentagramowym forum możecie tobic. To jest oficjalne forum i powinno jako tako sie prowadzic...

 

  :lol: Przyganial kociol garnkowi... :facepalm:
Link to comment
Share on other sites

Seni, ja bardzo doceniam ich prace ::)  Jak komus sie nie podoba gra niech nie gra i tyle.

 

Snorlax to przeczyta, wzruszy sie i przywroci ci Moda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieje ze nie wziales tego na serio.

Link to comment
Share on other sites

Tanio moda nie sprzedam.

 

Ale ta wyprzedaż to dobry znak. Jeśli robią -50%, to po to by przyciągnąć kupców. A jak muszą ich przyciągać, to znaczy że coraz mnie osób kupuje po normalnej cenie.

 

Koniec jest bliski.

Link to comment
Share on other sites

Ok, to powinna byc gra a nie sklep... Ja nie wydaje na to kase (chyba 4dychy) i dosyc sporo osiagnolem. Uwazam ze gra jest spoko ale mikroplatnosci nie sa okey... Zauwazcie ze kazdy up nie ma dac wam przyjemnosci, ale wyciagnac od was kasy. I rowniez uwazam ze na forum nie powinno sie przekreslac wyrazow, ale skoro oni robia zagrywki ponizej pasa to przeciez nie obejdzie sie to bez echa...

Zreszta Ogi ty chcesz mowic o uczciwosci a dostales bana...

Link to comment
Share on other sites

Karolexiu ale oni musza zarobic przecierz, to jest firma a nie Caritas.. Tutaj możesz kupić wszystkie miracle itemki za gold a w innych grach nie da rady handlować takimi przedmiotami.  Każdy up musi im dac pieniądze bo skoro pracują to należy się zysk. Skoro kazdy up to wyciaganie hajsu czymu sie rzuciliscie wszystcy jak psy na padline na nowe klasy? For fun, a kto chcial to dofinansowal ich troche. Kto chce to wydaje, można grać bez tego.

Azebu jako mod powinieneś dbać o subiektywność choćby news'ów. Jak brałeś moda żeby móc użalać sie jak to źle, jak oni kase doją to sobie mozesz go odpuścic.

I nie nie wallcze o moda bo nic mi to nie da, a szacunek do swojej osoby buduje w grze.

Link to comment
Share on other sites

Flaszek, po Tobie patrząc to wiem że z gówna różdżki się nie wyczaruje. Tacy jak Ty szybko przychodzą i tak samo szybko odchodzą, uroki gier mmo.

Link to comment
Share on other sites

Moglbym sprzeczac sie z tb przez dluugi czas, ale to odbiego od tematu. Wiec nie odbiegajmy od niego w walentynki tylko nie wiem dajcie walentynke dziewczynie czy tam budujcie szacunek w grze, a od tematu nie odbiegajmy bo syf sie robi!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak chcecie się powydzierać to co ja mam wam zabraniać?

Raczej się na forum nie pozabijacie, a nikomu to nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

machine patrz na date  :facepalm: oni to w lutym pisali

 

To jest ziomek który używa googlowskiego tłumacza. Po co, nie wiem nikt.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...