Jump to content

Yeni Moderatör

HeartsBane

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar,

Türkçe forumda uzun zamandır bir moderatör yoktu. Bende başvurmak istedim bu pozisyon için ve burdayım. Umarım bu hepimiz için iyi olur. Zira forum uzun zamandır sessiz ve umarım tekrar canlandırabiliriz. Benim adım Ömer ve sizlere elimden geldiğince yardım etmekten mutluluk duyarım. Sizden istediğim forumla ilgili neler yapılabilir? Neler yapabiliriz? Benden beklentileriniz nelerdir? vb. konulardaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşırsanız sevinirim.Herkese iyi forumlar,iyi oyunlar.

Öncelikle merhabalar Ömer , forumdan beklentim açıkçası biraz daha aktif üyeye sahip olması , ne kadar tecrübeli oyuncuyuz desek de yeri geliyor bilmediğimiz şeyler oluyor ve bu konuda imdada forumun yetişmesi gerekiyor ,,, eminim benim gibi bir çok oyuncu da yeni başlayanlara yardım etmek onları gerek oyun içi gerekse forumda desteklemek ister ,,,, arada world chate yazarak forumu aktif tutabiliriz , özellikle us Sapphirede oynayan varsa onların arada sırada Türkçe forumu hatırlatması efsane olur ,,, iyi günler dilerim hepinize ...

Benim gördüğüm sıkıntılardan bir tanesi insanların konulara bakıp herhangi bir mesaj yazmadan ya da rep vermeden geçmesi. Bunları yapmak önemli arkadaşlar,bunlar yapılmazsa forum canlanmaz. Gerçi düşündüğüm kadarıyla konulara bakanlar yabancı insanlar onlarda gelip buraya mesaj yazmazlar. Bakalım hayrlısı olsun.

Yeni başladığımda yaşadığım sorunlardan biri sinir bozucu görevlerin yapılma şekli idi.  Bu tarz öğretici içeriklerin olması gerektiğini düşünüyorum. Değişen şeylerden dolayı doğruluğunu yitirmiş/ eksik kalmış gönderilerin tamamlanarak paylaşılması, diğer ırk ve classların yeteneklerinin ne yaptığını ayrıntılı anlatılsa Pvp de falan gördüğümüz şeylerin ne etki verdiğini anlatan postlar, norlant görevlerini anlatan, ayvondile geçmek için hangileri yapılması gerektiğini anlatan ayvondilin dglarında takılan arkadaşların oyun içinden değilde burdan yardım istemesi belirli bir saat belirlenip iyi oyuncuların yardıma gitmesi gibi olaylar düzenlenebilir. Oyun içi yazdıklarında meşgül oluyoruz, dgda oluyoruz gidemiyoruz. Olmuyor. Pve her ırk classa neler alınmalı hangi özellikli itemler alınmalı pvp dizmek için neler yapılmalı bu tarz eğitici içerikler bilenler paylaşmalı.

21 minutes ago, Terapi said:

Yeni başladığımda yaşadığım sorunlardan biri sinir bozucu görevlerin yapılma şekli idi.  Bu tarz öğretici içeriklerin olması gerektiğini düşünüyorum. Değişen şeylerden dolayı doğruluğunu yitirmiş/ eksik kalmış gönderilerin tamamlanarak paylaşılması, diğer ırk ve classların yeteneklerinin ne yaptığını ayrıntılı anlatılsa Pvp de falan gördüğümüz şeylerin ne etki verdiğini anlatan postlar, norlant görevlerini anlatan, ayvondile geçmek için hangileri yapılması gerektiğini anlatan ayvondilin dglarında takılan arkadaşların oyun içinden değilde burdan yardım istemesi belirli bir saat belirlenip iyi oyuncuların yardıma gitmesi gibi olaylar düzenlenebilir. Oyun içi yazdıklarında meşgül oluyoruz, dgda oluyoruz gidemiyoruz. Olmuyor. Pve her ırk classa neler alınmalı hangi özellikli itemler alınmalı pvp dizmek için neler yapılmalı bu tarz eğitici içerikler bilenler paylaşmalı.

Doğru bir tespit olmuş bu konularda bir şeyler daha önce yapılmış olmalı. Onlar incelenip yerine yenileri yapılacaktır. Teşekkürler,iyi forumlar.

• 1 year later...
On 1/14/2021 at 7:13 PM, HAMDI said:

Moderatör discord kanalı linkini paylaşmak serbest mi ?

Irkıçılığın hat safhada olduğu bir toplumda Türk moderatör olmak zor