Jump to content

[2019.10.31] Median Night kutlamaları sırasında etkinlik takvimi, Bölge Savaşları ve Kale savaşları

HeartsBane

Recommended Posts

time_table_changes_1200_eng_2.png

Horror Circus'un Arinar’da kaldığı süre boyunca, tüm savaşlara katılabilmeniz için lonca etkinliği «Invasion of Chaos» programının değiştirildiğini lütfen unutmayın.

Bu arada, size kolaylık sağlamak için her sunucu için zamanlamayı içeren bir not hazırladık. Aşağıda bulabilirsiniz:

EU-EMERALD (CET)

Etkinlikler Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
Turnuva Lonca etkinliği “Treasure of Count Onofre” 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 19:30
Lonca etkinliği "Invasion of Chaos" 15:30 - 15:30 - - 15:30 -
Bölge savaşları - 19:00 - - 19:00 - -
Kale savaşları - - - - - - 16:00

SEA-PEARL (CET)

Turnuva Lonca etkinliği “Treasure of Count Onofre” 16:30 15:15 16:30 16:30 15:15 16:30 15:15
Lonca etkinliği "Invasion of Chaos" 15:30 - 15:30 - - 15:30 -
Bölge savaşları - 17:00 - - 17:00 - -
Kale savaşları - - - - - - 14:00

BR-TOURMALINE (BRT)

Turnuva Lonca etkinliği “Treasure of Count Onofre” 20:30

19:15

20:30 20:30 19:15 20:30

19:15

Lonca etkinliği "Invasion of Chaos" 19:30 - 19:30 - - 19:30 -
Bölge savaşları - 21:00 - - 21:00 - -
Kale savaşları - - - - - - 21:00

US-SAPPHIRE (PDT)

Turnuva Lonca etkinliği “Treasure of Count Onofre”

20:30

16:30 20:30 20:30 16:30 20:30

16:30

Lonca etkinliği "Invasion of Chaos" 19:30 - 19:30 - - 19:30 -
Bölge savaşları - 20:00 - - 20:00 - -
Kale savaşları - - - - - - 20:00

RU-AMBER (CET)

Turnuva Lonca etkinliği “Treasure of Count Onofre” 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 20:30
Lonca etkinliği "Invasion of Chaos" 17:00 - 17:00 - - 17:00 -
Kale savaşları - - - - - - 19:00

RU-TOPAZ (CET)

Turnuva Lonca etkinliği “Treasure of Count Onofre” 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Kale savaşları - - - - - - 17:00

RU-RUBY (CET)

Turnuva Lonca etkinliği “Treasure of Count Onofre” 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Kale savaşları - - - - - - 18:00

Dipnot
Şu an ki tarih itibariyle CET saati ile Türkiye arasında 2 saat fark vardır. Yani saatlere bakarken +2 saat olarak hesaplayın.
Edited by HeartsBane

2 minutes ago, Papyon said:

çok güzel olmuş emeğinize sağlık umarım forum sayenizde canlanır

Teşekkür ederim. Umarım arkadaşlar toplanır ve burayı daha iyi hale getirebiliriz.:pin2:

turkce bi yaziyi okumak oldukca keyif verici.

En sonunda isini iyi bilen hizli bir modulator geldi. 

artik bi guncelleme geldiginde keyifle okuruz. aciklama icin tesekkurler. herkese kalin saglicakla

1 hour ago, tutorials said:

turkce bi yaziyi okumak oldukca keyif verici.

En sonunda isini iyi bilen hizli bir modulator geldi. 

artik bi guncelleme geldiginde keyifle okuruz. aciklama icin tesekkurler. herkese kalin saglicakla

Teşekkürler Ömer Abi. İyi oyunlar.İyi forumlar. :pin2:

Emeğine sağlık. Hesabımı kısa bi süre önce sildim güzel oyundu güzel insanlarla tanıştım ama son 1 yıl içerisinde bırakmama sebeb olan olayları anlatmak istedim sadece. Oyunu bırakmamın sebebi oyun güncellemelerinden yada class sorunu değil oyun içindeki oyuncular insanı oyundan soğutuyorlar. US saphire de kendini büyük ilan eden insanlar ve guildler kendi kişisel çıkarları için oyunu oynamayı bırakıp tamamen rakip guildin oyuncularını ya bize katıl yada oyunu terk et stratejisiyle hareket ediyorlar. Tam bir yıl boyunca guildim (benim guildimde melek değil tabiki) bunların bizi aşağılamasına, rencide edici hakaretlerine katlandık. Oyunu bıraktırmak için kızlara erkeklerin anasına bacısına ne kadar hakaret varsa saydılar. Ve bunları yaptıkları için kendilerini kahraman ilan ettiler. Ve hatta kendi yaptıkları hileler yüzünden banlandıklarında bizi suçladılar. hiç bir şekilde rakibin güçlü olduğunu görmezler biz bunlara mutlaka oyunu bıraktıracaz dediler. En sonunda pes ettik tabiki benle beraber bi kaç kişi guild lideride dahil oyunu bıraktık. Umarım bu mesaj gerekli yere ulaşır. P.S (biz bıraktık diye kazandıklarını düşünüp sevinmişlerdir belki ama onlar kaybetti yukarda Allah var ben insanlığımı sonuna kadar korumaya çalıştım)

Just now, crnoss said:

Emeğine sağlık. Hesabımı kısa bi süre önce sildim güzel oyundu güzel insanlarla tanıştım ama son 1 yıl içerisinde bırakmama sebeb olan olayları anlatmak istedim sadece. Oyunu bırakmamın sebebi oyun güncellemelerinden yada class sorunu değil oyun içindeki oyuncular insanı oyundan soğutuyorlar. US saphire de kendini büyük ilan eden insanlar ve guildler kendi kişisel çıkarları için oyunu oynamayı bırakıp tamamen rakip guildin oyuncularını ya bize katıl yada oyunu terk et stratejisiyle hareket ediyorlar. Tam bir yıl boyunca guildim (benim guildimde melek değil tabiki) bunların bizi aşağılamasına, rencide edici hakaretlerine katlandık. Oyunu bıraktırmak için kızlara erkeklerin anasına bacısına ne kadar hakaret varsa saydılar. Ve bunları yaptıkları için kendilerini kahraman ilan ettiler. Ve hatta kendi yaptıkları hileler yüzünden banlandıklarında bizi suçladılar. hiç bir şekilde rakibin güçlü olduğunu görmezler biz bunlara mutlaka oyunu bıraktıracaz dediler. En sonunda pes ettik tabiki benle beraber bi kaç kişi guild lideride dahil oyunu bıraktık. Umarım bu mesaj gerekli yere ulaşır. P.S (biz bıraktık diye kazandıklarını düşünüp sevinmişlerdir belki ama onlar kaybetti yukarda Allah var ben insanlığımı sonuna kadar korumaya çalıştım)

Kötü olmuş  hemen hemen çoğu oyunda böyleleri var umarım ilgili isteğiniz ilgili yerlere ulaşır  ve sizde tekrar ağız tadıyla oyuna dönersiniz

2 hours ago, crnoss said:

Moderatörlük için başvuru yaptığımda,bu dediklerinizin hepsini yıllar boyunca yaşadığım için açıkcası içimde birden isteksizlik oldu. Böyle insanlar dini,dili,ırkı vb. fark etmeksizin her yerde ve her koşulda aynıdırlar. Yapmamız gereken kendimizi böyle insanlardan izole etmek,uzaklaşmaktır. Siz doğru olanı yapmışsınız. Umarım hayatınızda daha iyi şeylerle karşılaşırsınız.Forumu takip edin hocam belki olurda farklı bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. İyi günler.İyi forumlar.:sadowl:

• 2 weeks later...
On 11/7/2019 at 3:06 PM, HeartsBane said:

Moderatörlük için başvuru yaptığımda,bu dediklerinizin hepsini yıllar boyunca yaşadığım için açıkcası içimde birden isteksizlik oldu. Böyle insanlar dini,dili,ırkı vb. fark etmeksizin her yerde ve her koşulda aynıdırlar. Yapmamız gereken kendimizi böyle insanlardan izole etmek,uzaklaşmaktır. Siz doğru olanı yapmışsınız. Umarım hayatınızda daha iyi şeylerle karşılaşırsınız.Forumu takip edin hocam belki olurda farklı bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. İyi günler.İyi forumlar.:sadowl:

bence tam tersi bu tip insanlarla mücadele edip kalitenizi ortaya koyun :). Kendi hatalarınında farkına varırlar belki. Oyunda çoğu kişi pvp de gearlarına güvenir. +10 basıp boş konuşmaya başlar pvp den bi haberler aslında. pvp dediğin beyinvsbeyin. Ben kendi tecrübelerimi anlatayım size. Gearlara odaklanmayın rakibin hamlelerini öngörmeye çalışın. Mesela paladin vs bd. bd rush atarsa paladinin harad s call skiliyle bdyi etkisiz hale getir. Zeka geliştirmek için güzel oyun aslında. son zamankarda Game of thronesa döndü piyasa kimin eli kimin cebinde. 

4 minutes ago, crnoss said:

bence tam tersi bu tip insanlarla mücadele edip kalitenizi ortaya koyun :). Kendi hatalarınında farkına varırlar belki. Oyunda çoğu kişi pvp de gearlarına güvenir. +10 basıp boş konuşmaya başlar pvp den bi haberler aslında. pvp dediğin beyinvsbeyin. Ben kendi tecrübelerimi anlatayım size. Gearlara odaklanmayın rakibin hamlelerini öngörmeye çalışın. Mesela paladin vs bd. bd rush atarsa paladinin harad s call skiliyle bdyi etkisiz hale getir. Zeka geliştirmek için güzel oyun aslında. son zamankarda Game of thronesa döndü piyasa kimin eli kimin cebinde. 

Bu konuda haklısınız ama bazı insanları ne yaparsak yapalım değiştiremiyoruz malesef,o yüzden kendi hallerine bırakıyorum öyle insanları. Ve tabiki karşı karşıya kaldığımızda böyle insanlara (PvP ve ya savaş) gerektiği cevabı alıyorlar. Game of Thrones olayına katılıyorum bu arada. :fuck_that: