Jump to content

Opinia wasza :D


WILK

Recommended Posts

co do warspear gra ma sie lepiej czy dalej ją wyniszczają ? Z tego co po forum widze jakiś new serwer yba powstał

Link to comment
Share on other sites

co do warspear gra ma sie lepiej czy dalej ją wyniszczają ? Z tego co po forum widze jakiś new serwer yba powstał

 

właśnie opowiadać co się dzieje :D

Link to comment
Share on other sites

Zagadka intrygujacej nazwy rozwiazana.

 

Mały spojler: niektorzy nazwe znaja gdzieś kole 1.5 roku (poprawka bo az tak dlugo nie gram)

 

Co do tematu, to ludzie przejzeli na oczy, przenosza sie do innych gierek, wytwrali graja dalej, jeszcze inni wchodzą tylko zeby wyjsc. Czyli w sumie to samo co wczesniej. A, no i ludzie jakby normalniejsi.

Link to comment
Share on other sites

fakt moze uprzykrzaja gre pomyslami ale zapominacie o jednym to wy tworzycie gre... Bo np (sry za nicki) taki kosz odejdzie od gry pociagnie kogos za soba a ktos nastepnego bo gra traci sens bez ich ... Tych blizszych osob poznanych ....

 

Btw by nie bylo ze ja kogos obrazam na grze... Wilczek i inne konta przechodza w dlonie ''altay'' i ''uzun''  a wam jako osoba z ktorymi mniej czy wiecej wymienilem zdan wyrazow to udanej game i syskiego naj w realu by sie wam udalo no i swemu chopcowi :D z tamtych czasow Koszerny wielki uklon :D zes sie nadal nie zmienil nadal chytry :D :D wspomnienie dziwne twe zarty :D

Link to comment
Share on other sites

fakt moze uprzykrzaja gre pomyslami ale zapominacie o jednym to wy tworzycie gre... Bo np (sry za nicki) taki kosz odejdzie od gry pociagnie kogos za soba a ktos nastepnego bo gra traci sens bez ich ... Tych blizszych osob poznanych

 

Ależ skąd kaznodzieju.

Przesadzony amp, pay2win, płatne areny, najlepsze itki oczywiście z aren, brak balansu klas w grze opartej na PvP, zbyt długo się wbija 20lvl, za niskie drop raty...

Doją kasę. Szczerze mam nadzieje że gra umrze i oddadzą silnik do użytku, zbierze się ekipę i zrobi się robotę dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Ależ skąd kaznodzieju.

Przesadzony amp, pay2win, płatne areny, najlepsze itki oczywiście z aren, brak balansu klas w grze opartej na PvP, zbyt długo się wbija 20lvl, za niskie drop raty...

Doją kasę. Szczerze mam nadzieje że gra umrze i oddadzą silnik do użytku, zbierze się ekipę i zrobi się robotę dobrze.

 

Od siebie dodam: ile czasu mozna grac ciagle tym samym 20lvlem na tej samej wyspie lub biegac kilkanascie crossow na smiesznych bagnach "w pogoni za marzeniami".Wiekszosc graczy stoi po miastach i tylko chwali sie wysoko wyampowanym eq, ktore kupili lub "wygrali" z questow.O huncie juz malo kto mysli bo w sumie i po co.Dropy rzadkie a do tego praktycznie same "smieci".Granica miedzy newbie a "pro" zatarla sie.Wystarcz wydac xxx $,zaswiecic wpn i z raczkujacego gracza po miesiacu gry jest sie w "elicie".Doswiadczenie schodzi teraz na dalszy plan.Nikt nie zada sobie pytania "czy on sobie poradzi w lab na huncie?"poniewaz lab juz dawno zdechlo...
Link to comment
Share on other sites

^^^^^ Nic dodac nic ujac. ALe gra nie umrze, bo zawsze beda chetne dzieciaki ktore beda chcialy pokazac swoja wyzszosc poprzez wydawanie kieszonkowego od rodzicow. albo przyjdzie jakis bogaty gosciu i dla zabawy sobie wyda kase zeby sie posmiac jak wszyscy padaja pod jego orezem.

Link to comment
Share on other sites

dokladnie nic dodac nic ujac... Najlepsi są bogole ktorzy kupuja wirtual eq za kase (smiech) a osoby 16+ lat wykupuja za pieniadze jako przyjaciol bo mysli sie a moze mi odpali cos.. Do czego doszlo przyjazn sprzedac za kase :x

 

Moze mnie zganicie ale gry upadaja gdy robi sie wiecej dzieci jak doroslych ... A juz wkurw... Polskie neo malolaty :X wtedy ja mowie smialo the end  Bo stekaja daj pozycz a jak co do czego zapominaja kto komu pomaga

Link to comment
Share on other sites

Gry upadaja gdy na pierwszym miejscu znajduja sie mikro platnosci a dopiero dalej sami gracze.Rozumiem dobrze,ze bez oplat gra nie przetrwa(koszty utrzymania serwerow,ekipy,etc.)ale to co dzieje sie w Ws to przesada :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Gry upadaja gdy na pierwszym miejscu znajduja sie mikro platnosci a dopiero dalej sami gracze.Rozumiem dobrze,ze bez oplat gra nie przetrwa(koszty utrzymania serwerow,ekipy,etc.)ale to co dzieje sie w Ws to przesada

''Frendzie'' mimo wszystko abdejty gry bola na ws ale spojrz sam to co w grze jest.. Pamietasz hunt tylko bogole swego czasu przed swamp albo hunty krajami :x 

Link to comment
Share on other sites

Problem z priwatem byłby taki że mnóstwo dzieci by go zrujnowało.

Najlepszy byłby system "rejestracji poleconej", że trzeba mieć kod/admin musi potwierdzić

Link to comment
Share on other sites

:D dobra chopcy przestancie smecic .. Bo odbierzecie nadzieje marzienia :D innym co do tej gry :D ktorzy chca poczuc sie spelnienil w swiecie gdzie eq = przelew mc za eq :x

Link to comment
Share on other sites

Esh dzisiaj mój kolega z którym grałem 9 miechów odszedł a co do mikropłatności to zawsze każdy chcę $. Ja osobiście podziwiam ludzi którzy robią coś nie dla kasy, ale z pasji. Aigrind sie to tych ludzie nie zalicza :(

Link to comment
Share on other sites

siemka :) e tam kto chce niech gra .ja niegram pozdro dla all pl ekipy (tak nawiasem to kazdy gracz kiedys dojrzewa i chce wiecej )tak pozatym gra skonczyla sie jak wprowadzili amp narka i powo 8)

Link to comment
Share on other sites

Nie, gra sie nie skonczyla ale łatwiej siedzieć i płakać jak jest źle. No ale jak się nie chce huncić to się nic nie ma..  Lepiej siedziec i plakac. Gra sie rozwija jak kazda inna. AiGrind to nie fundacja charytatywna i oprocz fun'u z robia gierki chcą też pieniądze. Jak ktos taki pro społeczny i otwarty to może iść do robót interwencyjnych i sprzątać swoje miasto do tego odmawiając pieniędzy za to.

Link to comment
Share on other sites

@Senian

Idź grać w grę gdzie masz premium + item shop  ;D ;D

 

@Inf

 

nie wiem co rozumiesz pod słowem "nowoczesne". WS otwarte na pewno jest. Wszystko można zdobyć bez wydawania ani grosza, wszystkie lokacje są otwarte dla wszystkich. Nie widzę niczego co by mogło mnie w tej grze krepować.

 

Link to comment
Share on other sites

Emulować można system, serwer to trzeba dostać (nie chodzi o mi o skrzynke  ;D ) albo sie włamać i zajebac  :spiteful: :spiteful:

 

"Gra jest zła przez chciwość"

"Gra jest super" ten sam rodzaj argumentu.

 

Weź sam coś zrób, pracuj nad tym ciężko kilka miesięcy i oddaj komus za darmo...

 

Link to comment
Share on other sites

Moja rada dla Was (tak, bede chamski, Guwer nie czytaj tego bo Ci moze żyłka pęknąć): wy*ebcie Warspear, przestańcie sie zachowywac jak sentymentalne nastolatki po przejsciach (Wilku taka prawda), dajcie na luz w kontakach miedzy rasowych [sTOP rasizmowi (Santor, dalej Cie nie lubie) nawet tak idiotycznego jak w tej grze] i nabierzcie dystansu do tej gry (Inferno roz*ebujesz system niektorymi ripostami). Wiem że pewnie zaraz któryś z ckliwych moderatorów (tak, kolejna aluzja do Ciebie) to skasuje, ale "prawda w oczy kole" niestety. Dlatego wrzucam to w sygne.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakoś inne gry typu x Legends, World of Magic, Iruna Online, Heroes of Order&Chaos nie ma takiego nacisku na kasę. Jest lepsza grafika, nie ma bambusów ani kebabów 8)

Było dobrze jak był abonament, nikt nie narzekał. Wszystko co miałeś to zdobyłeś w questach, z bossów, a nie za signy  :facepalm:

 

Ta gra upadnie, nawet ruskie odchodzą  :yahoo:

 

Kupcie sobie Orderka i grajcie bez jakiś jebanych enchantów za rl kasę

Obecnie ws to jedna z najgorzej wypadających gier w markecie  :dirol:

Link to comment
Share on other sites

A kto wam kaze za sign kupowac? Tu wlasnie jets problem bo dzieciaki najpierw nakupuja eq za sign pograja miesiac znudzi sie i placze na forum ze hajs wyludzaja...

Link to comment
Share on other sites

Emulować można system, serwer to trzeba dostać (nie chodzi o mi o skrzynke  ;D ) albo sie włamać i zajebac  :spiteful:

Weź sam coś zrób, pracuj nad tym ciężko kilka miesięcy i oddaj komus za darmo...

 

Dlategoż jam modem. Wszystko zgadza się planowo.

Moja rada dla Was (tak, bede chamski, Guwer nie czytaj tego bo Ci moze żyłka pęknąć): wy*ebcie Warspear, przestańcie sie zachowywac jak sentymentalne nastolatki po przejsciach (Wilku taka prawda), dajcie na luz w kontakach miedzy rasowych [sTOP rasizmowi (Santor, dalej Cie nie lubie) nawet tak idiotycznego jak w tej grze] i nabierzcie dystansu do tej gry (Inferno roz*ebujesz system niektorymi ripostami). Wiem że pewnie zaraz któryś z ckliwych moderatorów (tak, kolejna aluzja do Ciebie) to skasuje, ale "prawda w oczy kole" niestety. Dlatego wrzucam to w sygne.

 

To tak jak wywalić zepsutą drogą rzecz. Można tak, a można próbować naprawić.

 

Link to comment
Share on other sites

[...](tak, bede chamski, Guwer nie czytaj tego bo Ci moze żyłka pęknąć): wy*ebcie [...]

 

To sie nazywa rasizm:D

 

 

Na forum wprowadzono system ciekawej cenzury. szkoda ze nie dziala po polskiemu:D

Musze pogadac z przełożonym by pomogli nam to wprowadzic u nas.

Link to comment
Share on other sites

To sie nazywa rasizm:D

 

 

Na forum wprowadzono system ciekawej cenzury. szkoda ze nie dziala po polskiemu:D

Musze pogadac z przełożonym by pomogli nam to wprowadzic u nas.

 

A czy szczerze przekleństwa są aż tak potworne że trzeba je cenzurować? Jesteśmy dosyć dojrzali, i potrawimy używać ich rozważnie.
Link to comment
Share on other sites

A czy szczerze przekleństwa są aż tak potworne że trzeba je cenzurować? Jesteśmy dosyć dojrzali, i potrawimy używać ich rozważnie.

 

Jak mozesz oceniac ludzi nie znajac ich? SKad ta ocena o dojrzalosci?

Link to comment
Share on other sites

rozdziel dojrzalosc psychiczna i fizyczna  ...  A dwa dojrzali hmmm polowa z forum to jesce dzieci nie musza byc zdegenerowane by czytac wulgaryzmy co slowo Azeb :D

 

Btw moja rada zamiast pisac forum lezy nie lezy w innym topicu :D czy pierdoly moze ''Modzi''

Rozwazcie  przypiecie topicu regulamin ;) w jezyku polskim bo znajac polowa nawet nie wie o jego istnieniu a jak wie moga nie znac engliiisza.. A tak to wy jako mod macie juz szybki okaz za co usuneliscie topic czy co kolwiek ;) bo z regulaminem nie beda sie klucic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...