Jump to content

Pozdrowienie od Moda


Ogi

Recommended Posts

Jak większość wie zbanowali mnie tutaj jak i w grze (wszystkie konta) dlatego pisze z konta brata. Te mendy z supportu nie odpisuja w ogole na moje maile więc musicie sami sobie mooda wybrac i wyslac  im propozycje albo cos. Gorąco pozdrawiam Santor

Link to comment
Share on other sites

Proponuję utworzyć ankietę z każdego polskiego użytkownika i więcej czasu w Internecie tym forum kto chce wykonywać swoją pracę i służyć ankieta, dzięki czemu deweloperzy mogą zdecydować, które dostarczają Santor wpis

 

 

Link to comment
Share on other sites

Proponuję utworzyć ankietę z każdego polskiego użytkownika i więcej czasu w Internecie tym forum kto chce wykonywać swoją pracę i służyć ankieta, dzięki czemu deweloperzy mogą zdecydować, które dostarczają Santor wpis

 

 

 

Google tłumacz dobra być
Link to comment
Share on other sites

Cóż, jako że o trupach sie źle nie mówi, to powiem tylko jedno: będzie mi brakowało wypatrywania tego znienawidzonego nicku za każdym razem gdy tylko mignie mi gdziekolwiek chociażby piksel czerwieni.

Link to comment
Share on other sites

Nie no jebniecie jak wam teraz cos opowiem.

Wchodze dzis fejkiem do gry i Black mi pisze ze zalozyl posatac o nicku Santorrr i na starcie dostal bana za nick ;D ;D ;D

 

Public enymy no 1 - SANTOR

 

a niby ruskie takie sympatyczne....

Link to comment
Share on other sites

Nie no jebniecie jak wam teraz cos opowiem.

Wchodze dzis fejkiem do gry i Black mi pisze ze zalozyl posatac o nicku Santorrr i na starcie dostal bana za nick ;D ;D ;D

 

Public enymy no 1 - SANTOR

 

a niby ruskie takie sympatyczne....

 

nie jak im interesy komplikujesz

ale faktycznie, dość miła forma kończenia współpracy.

W regulaminie dostałbyś za to max mute.

Link to comment
Share on other sites

No to panowie, ankieta i wybieramy modka:) Ja proponuje Crossfita... nie no zart, Azebu.

 

 

być trudne dla mnie, bo mój terminarz tylko pozwala mi połączyć rano dlatego, że w moim domu nie mam komputera i Internetu plus jestem w klasie i mogę mieć oko na forum od rana i muszę pracować ,nie języka polskiego używać tylko tłumacza, ale rozumiem niektóre słowa to byłoby najlepsze, że moderator to Polak, na przykład ponownie lub azebu or Santor

Link to comment
Share on other sites

 

być trudne dla mnie, bo mój terminarz tylko pozwala mi połączyć rano dlatego, że w moim domu nie mam komputera i Internetu plus jestem w klasie i mogę mieć oko na forum od rana i muszę pracować ,nie języka polskiego używać tylko tłumacza, ale rozumiem niektóre słowa to byłoby najlepsze, że moderator to Polak, na przykład ponownie lub azebu or Santor

 

:facepalm: Santor? He have been banned.

Link to comment
Share on other sites

Santor wouldn't be a moderator. That's it.

 

thats make me sad  :sorry: , he is a good boy u banned from forum for make topic in announcements saying warspear ends and developers wasted all  the money in lamborginis , vodka and dont need more of  our money? ,etc......

WAS ONLY A JOKE 28 OF DECEMBER IS THE DAY OF INNOCENT = CAN DO JOKES AND  HAVE FUN DAY

i understand he break rules but was only a joke :facepalm:  anyway good luck searching a new great moderator . Thats it. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Developer

thats make me sad  :sorry: , he is a good boy u banned from forum for make topic in announcements saying warspear ends and developers wasted all  the money in lamborginis , vodka and dont need more of  our money? ,etc......

WAS ONLY A JOKE 28 OF DECEMBER IS THE DAY OF INNOCENT = CAN DO JOKES AND  HAVE FUN DAY

i understand he break rules but was only a joke :facepalm:  anyway good luck searching a new great moderator . Thats it. :)

 

It was on 6th of January. That is not a joke.

 

Wtf. Here is POLISH forum. Turn on ur translators and talk in polish or gtfo xD

 

Nie. :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Wtf. Here is POLISH forum. Turn on ur translators and talk in polish or gtfo xD

yes let me translate all ahhahaahha =  tak pozwolę sobie przetłumaczyć wszystko ahhahaahha  :crazy:

 

 

 

 

 

[glow=black,2,300]guwer: Santor? On został zbanowany.[/glow]

 

[glow=red,2,300]me: ale nadal w tawernie facebook i jego próbuje porozmawiać z Snorlax dla przywrócenia jego zakaz[/glow]

 

[glow=green,2,300]fat pokemon: Santor nie będzie moderatorem. To jest to.[/glow]

 

[glow=red,2,300]

me:  ów mnie smutne, że to dobry chłopak u zakazano forum zrobić temat w zapowiedziach mówiąc warspear końce i deweloperzy zmarnował wszystkie pieniądze lamborginis, wódka i nie potrzebują więcej naszych pieniędzy? itp. .....

Był tylko żart 28 grudnia jest DZIEŃ niewinnych = MOŻE ZROBIĆ żartów i zabawy DAY

Rozumiem, że złamać zasady, ale był tylko żart i tak powodzenia szukają nowy wielki moderatora. To jest to.[/glow]

 

 

[glow=purple,2,300]

 

 

flaszek:  Wtf. Oto POLSKIM forum. Włącz ur tłumaczy i rozmawiać w języku polskim lub GTFO xD[/glow]

 

 

 

 

[move] bored[/move]

 

 

 

 

 

 

 

 

It was on 6th of January. That is not a joke.

Nie. :)

 

 

well its ok then i shut up the mouth  :sorry:  u do always the best work :*

Link to comment
Share on other sites

It was on 6th of January. That is not a joke.Nie.

 

I have also opened a topic for people who took it seriously saying is not true in News and Announcement section (International forum). Thought you would not like for me to open and deleted t afterwards. But the topic still stayed a few days :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...