Jump to content

MMORPG-mobile leży


Azebu

Recommended Posts

emm noo.. To powiem tak około paredziesiąt godzin zmarnowanych .... może był by ktoś chętny na nowe forum ? takie podobne ? z chęcią się zgłaszam do pomocy. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Pasuje wam tymczasowa (a może i nawet na dłużej) grupa na steamie?

Bo szczerze nie chce mi się narazie zbytnio kombinować, a dopóki się nie dowiemy o co chodzi nie warto inwestować w jakiś pro hosting.

Link to comment
Share on other sites

Jaki TROJAN, przenosze serwer na inny hosting, dziś wieczorem będzie dostępne forum. Jeszcze pracuje nad szablonem  :tease:

 

A shoutbox/chat będzie?
Link to comment
Share on other sites

Będzie czat, rozbudowane rangi itp Wszystko w swoim czasie, propozycje na forum w odpowiednim temacie będzie można składać

 

Czat najważniejszy.
Link to comment
Share on other sites

Trzeba było napisać że będziesz przenosił forum na nowy serwer.  :crazy: Już myślałem że po forum. :shok:

 

Nie jestem pewien czy to Penta.
Link to comment
Share on other sites

To nie forum Pentagrama, a po zatym o ile wiem to Pent tylko był adminem tego forum. A padło z powodu nie płacenia miesiecznych oplat.

 

PS. Małe problemy z forum, może potrwać to trochę dłużej

 

Link to comment
Share on other sites

O kurcze.

Możesz jakoś manualnie aktywować moje konto/skasować je

Wpisałem byle jakiego maila i teraz muszę go aktywować :V

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sugerujesz scammera tutaj ? W sumie wszystko mozliwe.

 

Jaki scammer. Użyjcie prawdziwego loginu, słabego hasła, i maila odpadkowego.
Link to comment
Share on other sites

Ho ho czego to sie doczekalem. Koniec forum Penta. A nie bylo mnie ledwo 3 miesiace:D

 

Potrzebujemy Cię ;_;

Chaos. Chaos wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

niezla reklama innego forum ... Hmm malo was odwiedzaja na forum ze na tym forum piszczycie o innym czy jak?  Czy moderatorzy stad bedac adminami tam by sie przypodobac tu placza o innym forum... To moze zabierzcie ludzi stad usuncie dzial pl bo to dwa rozne swiaty te i tamte forum

 

Nie rozumiecie.. To tak jakby isc na poradnik i pisac o tym jak ziemniaka obrac .. Jak skonfigurowac wifi czy tez jak zrobic atak na strone www wypisujac pinga puscic z swego serwa itd ...  Czy na ogolnym czaterie z 1 znajomym pisac O.o no coz niech bedzie lezy forum.. Forum dziala... Forum lezy xD po co to pisac a po to by topic BYL WIDOCZNY

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...