Jump to content
Sign in to follow this  
Ogi

Pomoc z boss'ami

Recommended Posts

zbieram ludzi na 2 bossy jesli ktoś ma czas dziś ok 21 to potwierdźcie tu obecność i chęć ;] im więcej tym lepiej ;p

potrzebuje ubić parę skoksowanych bossów ;] może 29 maja o 21 zbierzemy się i po ubijamy co komu potrzeba???  piszcie czy koś chętny ;p

No widzicie nawet ja wróciłem a podobno na 1st wyspie jest pełno ludu czyli fajnie.

Można isć tam poszpanowac czasem  :rofl:

Gra sie rozwinie w końcu tylko czasu trzeba :diablo: :diablo:

logajcie dzis czesciej bo robimy dzis bossy z berengar guard ;] najlepiej w ciagu 2h by pt bylo pelne bo lecimy w 2 ekipy ;]

Po raz kolejny jako pierwszy gracz na serwerze zrobiłem wszystkie questy i już wysyłają mnie na kolejną wyspę :yahoo:

a dzięki komu?? :D z do tego q potrzeba duzo typa żęby nie padł ten kto ma brać lusterko bo jak padnie to już nie wróci..

Bo telefon w serwsie mam... Tak to bym był pewnie pierwszy;D Ale nie martw sie dogonie Cie;D i wbije  po drodze rank5. Ale i tak GZ

Witam,

Jestem Rougem(Rougiem? ^^), mój błędny wybór uświadomił mi ktoś na granicy R3 więc nie linczujcie mnie, że gram czymś UP ;P Liczę na to, że zrobią go lepszego po patchu! :D

Wracając do tematu. Jakby ktoś był wolny w granicach 15 - 24 dzisiaj i chciałby mi pomóc z ubiciem Winged Demoness byłbym bardzo zadowolony i wdzięczny!

Nick w grze: Dourel

Serwer: Emerald

Coś ostatnio nie mogę was złapać co powiecie na dropienie w niedziele 3 lipca od 20:00 ?? Zebralibyśmy się o 19:45  w Eastern Camp of caravans wciągu 15 min i o 20 wystartowali dropić  :] Jak co pisać kto sie zgłasza tu lub w grze to edytuje potem liste by było wiadomo ilu nas będzie ;)

-Siwers

-Santor

-Azebu

-Swordman

-Elemental

-

-

-

Ok. Mi pasują oba terminy. Dzisiaj idę oddać papiery do liceum i mam wakacje! Możemy dropić całymi dniami

no to plan jest taki że otoczymy osadę górali i walimy ile się da  :aggressive:

na elfy chyba nie liczysz?? od kiedy awwww ma berengara to atakuje kogo sie da w nadir  :diablo: nubki bo nubki ale jednak elfy  :friends:  słyszę to i owo na trade chat i nawet moją rangerke ubił  :cray: