Jump to content

Pomoc z boss'ami


Ogi

Recommended Posts

Mi zwykle w weekend po południu pasuje, ale muszę wcześniej wiedzieć. Jak tak ma iść organizacja, słabo widzę choćby przyszłe pvp ;)

 

#

No i subskrypcja się skończyła. Ani mi się śni kupić następną, póki nie będzie patcha. Tym bardziej, że druid, którym póki co planuję grać, czeka wymaksowany.

Link to comment
Share on other sites

zeby dac wam wiecej czasu na zastanowienie proponuje:

8 marca (wtorek) godzina 21 ;]

pisac kto potwierdza obecność ;p

do 14 marca jakoś mam paka więc w tym czasie jestem chętny na bossy ;] kolejnego kupie jak bedzie update ;p

Link to comment
Share on other sites

ciezko sie umawiac na forum na kazdy dzien. ale, moznaby sie umowic, ze kazdy kto moze i jest chetny do pomocy, loguje sie do gry powiedzmy, 22;00 - 22;30, dajmy na to obok kowala w miescie (zakladam ze miasto to miejsce gdzie mozna kupic najlepszy sprzet, reszte nazwijmy osadami) latwo mozna sie dogadac i podzielic druzyny w zaleznosci od potrzeb. mozna ankiete przeprowadzic komu jakie godziny pasuja i wybrac optymalne. sam potrzebuje ubic unicorna i znalezc ekipe jest masakra !

Link to comment
Share on other sites

Nie uwierzę, że uzbiera się ekipa 4-6 polaków jednocześnie online, żeby poubijać jakiekolwiek bossy razem, zanim nie wejdzie update. Już za długo czekaliśmy, za dużo bossów bez sensu naubijaliśmy, a patcha ani widu, ani słychu.

Link to comment
Share on other sites

hmm no dobra, w takim razie jutro moze pomoc mala przy unicornie?

od 9;00 moge w kazdej chwili i chetnie sie dostosuje.

prosze chetnych do pomocy o wpisanie pasujacych godzin.

 

a z tymi zbiorkami moznaby to przeniesc na przyszlosc na inne wyspy- kazdy chyba na tym zyska ?

 

Link to comment
Share on other sites

no to panów miałem okazję już poznać:) dzisiaj w pracy jestem więc dużą część czasu spędze w grze:)proszę pisać do : jeszy.jeszica lub jeszyslaw. Może uda się coś uzbierać:)

Link to comment
Share on other sites

A wiec. Trzeba pomóc tym co maja all q I maja bossy do ubicia. Wkrutce patch i zaloze sie ze all pojda na druga wyspe i niepomogą z bossami. Wedlug mnie to najlepiej w niedziele jakas gdy wszyscy beda mieli czasu sporo. Napiszcie kto ma bossy do ubicia i zrobil all q to wtedy cos sie zorganizuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja z założenia na druidzie, którym planuję grać, mam wszystko, ale chwilę wcześniej, niż będzie patch, mogę kupić premkę, żeby dorobić warem.

Link to comment
Share on other sites

Pent narazie tylko 1 osoba niema wszystkich bossów zrobionych z tego co tu piszą tzn, pisze Azebu. :good:

zawsze tylu chętnych 8)  a teraz nikt sie nie zgłosił :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

No to jak niemają pacc to ich strata 8)  Pomożemy tylko tobie ale dajcie jakis termin. Może niedziela o 16;00?

Link to comment
Share on other sites

 

Prosiłbym o pomoc z wiekszoscia bossów na pierwszej wyspie. W party jestem z jakims rangerem z indo , ma dobrego seta i w  miare ogarnia, potrzebuje pare osób do pełnego party zeby poubijac te bossy. jak cos piszcie gg 12287820 lub nr tel 783 029 558 najlepiej jak by to bylo dzisiaj :) Moj nick to Gangsta (druid) i Maxx (ranger). Pozdro xd

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Musze sie pochwalic! Dzis ubilismy Marakshe i Dinalta we 2  8) Ja (blade dancer) i znajoma rangerka. A dalej potrzebuje pomocy z bossem Kratt the Avenger i Water Genie, za którego w nagrode jest broń taka jak była  pewnym momencie za Dinalta.

Link to comment
Share on other sites

potrzebuje pomocy w ubiciu kratt the avenger bo mnie bije po 80 G jak co jestem tera online pewnie jeszcze przez jakąś 1h ;p jak nie dziś to podajcie kiedy możecie mi hlp ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...