Jump to content

Pomoc z boss'ami


Ogi

Recommended Posts

Jesli ktos z Firstborn niemoze ubic jakiegos boss'a to piszcie tu z chęcią pomoge. Oczywiscie piszcie jaki boss bo niewszystkie boss'y dam rade zabic. Zbieze sie ekipe i  te trudniejsze tez pojedziemy 

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej jak bedziesz mail przynajmniej 3-4 bossy do ubicia wtedy mozna wszystkie bosy na 2x ubic.a nie logac codziennie zeby ubijac 1bossa. Ja jestem zawsze  w godzinach 16-23. Wtedy mam czs. Oczywiście piszcie na forum z kilkogodzinnym wyprzedzeniem kiedy i jakiego bossa ubic.

Link to comment
Share on other sites

tera mam 3 bossy, doszedł paladin.

Ale co do bossów, tych czerwonych to z Kloohą ubijamy razem, jedyny problem to te z podwójną zieloną koroną.

 

Jak mam quest na paladina, to za ile będe miał Commandera of the Damned?

 

Co do godzin. Pasuje mi całe popołudnie i wieczór, oprócz środy 18.30-19.30. Nawet może być w godzinach szkolnych.

Link to comment
Share on other sites

Umówmy się na jakąś 20-21 ale z 2 dni wcześniej, żeby była pewność, że będzie team. Najlepiej do tego czasu skończ wszystkie questy, z 870 repa ci się uzbiera bez bossów i przelecimy wszystkie albo większość na raz.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie jutro od 14 można

W szkole dokończę questy i bossy do klepanka zostaną.

 

W sumie mam już równe 800 repy, więc jeszcze dziś może się uda xD

Link to comment
Share on other sites

mam pewien problem, otóż skończyło mi się p2p.

Jutro postaram się założyć konto w banku, ewentualnie poproszę siostrę.

Ile czasu potrwa dojście kasy z paypala? I czy w razie czego mogę prosić o pomoc? Cytując esha, 8.5zł fortuną nie jest. Oddam 10zł, lub w goldzie :D

Link to comment
Share on other sites

W razie czego mogę ci zrobić, ale muszę mieć jakiś gwarant. Od momentu, jak masz kasę na paypalu, kupno pacca to kwestia sekund. Ale o bossy się nie martw, huntów na nie było pełno, a pewnie będzie jeszcze więcej, jak w końcu wyjdą skille. Dlatego bez pośpiechu ;)

 

Niestety w poniedziałek o 21 nie będę... Coś mi wypadło i najwcześniej mogę być o 23. Mi na blade został pirat, commander, misio koło wilka i uni, zawsze możecie zabić łatwiejsze beze mnie i przyjdę na gotowe :P

Link to comment
Share on other sites

No jakiś gwarant, kompletnie nie wiem kim jesteś. Mogę spcjalnie wystawić ci aukcję na Allegro. ;) Jeśli chodzi o przelew pocztą, zgłoś się do Mertuch-a na polskim forum TibiaME, zajmuje się resellem i chyba jest u niego po 10 zł. W sumie myślałem, że zależy ci na czasie, skoro piszesz w temacie "Pomoc z boss'ami" i miałoby to wyglądać tak, że organizuję ci na jutro premium zanim dostanę kasę.

Link to comment
Share on other sites

 

Cytuję z forum TME, tak możesz kupić premium:

Aktualna cena: [10 PLN - 30 DNI]

Dane niezbędne do przelewu:

Imię i nazwisko: Adam Mertuszka

Adres: ul. Mieszka II 14/87 59-800 Lubań

Nr konta:

73 1090 1955 0000 0001 1027 7195

W tytule wpisz mail, na ktoórym logujesz się w grze (niezbędne do zamówienia premiii): na przykład: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy, jak będą rozwiązane skille. Czy się je kupuje, odblokowuje odpowiednią ilością reputacji, z questa czy jakaś mieszanka. Skoro na nasz spam z pytaniem, kiedy update, odpowiadali zawsze, że niedługo będzą daily questy, skille i duele, to powinny być. Nie wierzę, że wstrzymują się, żeby więcej dać od razu, tym bardziej, że w temacie z zapowiedzią, jest tabela, która pokazuje podział update'ów na kilka razy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...