Jump to content

Pomoc z boss'ami


Ogi

Recommended Posts

jak sie nie wkurzyć na huncie to ja nie wiem co chwile ktoś dropi staff dior wczoraj dropł.  i tera zyzolPL ze mną w pt jeszcze jest no myślałem ze laptopem o ścianę walne  :crazy: :mega_shok:  jak mu pomagaliśmy kiedyś bossy do q  to Inf pytał o staff komu da oczywiście żę mi  :bad: od wtedy co jakiś time huncił, tera to nawet PL zaufać  nie można :bad: indo też jak dropli to sorry nie bądź zły ale ci nie dam to na ch*** obiecują fagasy

Inf ma racje że tak pesymistycznie podchodzi do dropu z innymi (nowymi czy tez indo)

inf, ogi, sant, scourge, azebu kiedy huncimy??

aż musiałem edytować posta bo bym dostał bana na 1000lat za wiązanki  ;D

Link to comment
Share on other sites

Witam potrzebuje pilnie pomocy na pierwszej wyspie firstborn z następującymi bosami:commander,capitan of forsaken ,necroman.

Link to comment
Share on other sites

po update to ja bym chciał pt questy porobić  ;) oczywiście po wykupieniu sklepu i nauce w szkole magii  ;D guardy będziemy huncić ;p inne elfy już się szykują na nie  :aggressive: tym razem staff z berengara będzie poszukiwany jeśli nic lepszego nie będzie do kupienia :P

 

 

mianod po gridzie jest berengar a na to potrzebujesz 8 PL lub 2 pt indo :D ja tera farmic zaczynam pomogę jak będzie ekipa :P GeDo na 1 wyspie ciągle ktoś bije te bossy popytaj ludzi wokół siebie :P

 

Link to comment
Share on other sites

Narazie przerwa, z tymi indo to dupa nie huncenie.. zabije sie genie to na granite a potem dinald i znowu  genie, wiecej latania niz bicia..

Link to comment
Share on other sites

A skąd wiesz że lipny? Może dębowy?

Ja wczoraj nie wbiłem bo expiłem w wowie, zaś bateria padła i nie słyszałem esa. Jak mi przypomnicie wieczorem, popracuję na wspd.

Link to comment
Share on other sites

ale zydzi na 1st wyspie. Jak ja bylem na 1 wyspie to wszyscy sobie pomagali nawet polacy z ruskami bosy razem bili.

Link to comment
Share on other sites

trzeba sobie czasem samemu radzić ☺

ja chętnie popłynę na 1 wyspę ale jeśli ktoś będzie miał dużo bossów do bicia :P albo po prostu zastawię tam jakiegoś chara na stałe do pomocy ;] do czwartku nie mam time za bardzo :P

Link to comment
Share on other sites

co do zebrania ludzi to nie łatwa sprawa praca, dziołchy etc...  a zrobienie guardów to ostatnio zajęło nam 15 minut :P reszty już mi się nie chcę komentować :P

Link to comment
Share on other sites

Gdzie jest modek? Wyje... Polowe tych postow bo to smietnik jest. Takie sprawy to omawiajcie sobie na czacie albo PW. No kur tak niemoze byc Edit: Jak ladnie niema offtopa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...