Jump to content

Pomoc z boss'ami


Ogi

Recommended Posts

 nie wiem. najlepiej jutro o 21:00

 

z dzisiejszym huntem to nie wiem jak będzie bo chyba się nie wyrobie na 21 to mogę być trochę później ;p

 

chyba jednak będę to lognij i oblukaj o 21 zaczęło padać to raczej będę ;]

 

Link to comment
Share on other sites

Ruskim lęcą kolejne itemy z guardów a tu nikt nie chce dupy ruszyć i pochodzić choćby na zwykłe bossy przez 1 noc. Wielki problem się umówić na jakiś dzień i pohuncić...

 

A temat z dropami zaktualizuję jak będzie dla kogo, bo jak na razie tylko Siwers coś robił.

Link to comment
Share on other sites

mam więcej itemów na dysku to potem jeszcze dodam :P tera nawet lognąć nie mogę by q na rangerze zrobić :(

rękawice dla BD/rangera dropli :] dla druta nic ciekawego ;p

Link to comment
Share on other sites

Ok tylko tak po 11 dopiero.

Wpadłem na pomysł żeby powymieniać numery kom/gadu coby móc organizować się bez problemu i mieć pewność że wszyscy będą wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Jak będe pomoge ;p

Dzis po 21;00 idziemy na hunt  8)

jak są chętni to poprostu wbijac do gry

i pisać  ;)

Link to comment
Share on other sites

Lepiej poszło niż z róskiami i indo ostatnio  :rofl:

Szkoda ze niema dropu  :sorry:

Idziem dzis? :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Tez dawno o tym myslałem ale dopiero teraz znalazłem dobry program. :D Inf usun post ogiego bo on propaguje tu nieczystą gre;D

Link to comment
Share on other sites

e tam nieczysta. Każdy wie że w tych programach siedzą krasnoludki. Więc po prostu ktoś inny treni.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po cholere sie niektórzy zgłaszają na hunty skoro potem nie przychodzą. Miałem coś do zrobienia ale specjalnie poświęciłem czas żeby się zalogować. A teraz jest 3 osoby i jak zwykle ktoś pada.

Powodzenia z przyszłymi bossami.

Link to comment
Share on other sites

Mimo że nikt nie przyszedł to jednak latalismy w szesc osob:D I nawet drop był: Dindalt [safe leather gloves] dropnął  Scourge, ale w moim posiadaniu, Kratt [Light Cloak] moj drop, teraz u siwego ;D

Link to comment
Share on other sites

trzeba zacząć huncić bo nie chce mi sie z indo i reszta nawalać ciągle :P już są 3 staffy dropnięte na emerald. 1 pinoy 2. awwww 3. vic/voltage nie pomagać mu :D już dużo ludzi powiedziało że mu nie hlp a MC jak go zobaczą to ubiją :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...