Jump to content

Pomoc z boss'ami


Ogi

Recommended Posts

on chociaż w nadir bije a nie jak elfy (niektóre) podchodzą całą party do 2 miasta i biją wszystko co się rusza. albo np. taki rzeszow i bubus. idziemy do was ubic kratta, dinalta, marakshe, przechodzimy obok nich nie  bijąc nikogo (nas całe party). potem przechodzę obok nich i nagle kozaki bo sam jestem i ubijają za każdym razem. i jak tu się nie wk*rwic?

swoją drogą to tak, liczyłem na pomoc elfów a przynajmniej na was ale wygląda na to, że się przeliczyłem. ja sam staram się nie bić elfów ale jak słyszę, że biją kogoś z party albo przeszkadzają w questach (jak np. wczoraj przy Gridaurze Komodo i jego banda) to idę i pomagam.

mam tylko nadzieję, że elfy nie będą nas biły jak będziemy próbowali rozwalić Drogona i resztę.

Link to comment
Share on other sites

ja mogę hlp przez wzgląd na ciebie  :drinks: pare nubów mamy to fakt  :facepalm:  ja nie bije nikogo kto mnie 1st nie walnie :P czasem nawet nie mam time by uwalić kogoś kto mnie zaczął bić i poprostu ignoruje go i lece dalej O:-) rangera juz pare razy mi ubijali na dialy to jak logałem na druta to wiali i spowrotem na rangera i again to samo.. :mega_shok:

 

Jak co to wpadne wam hlp ale mam nadzieje że potem nie będzie nubkowania :P

 

nubków od nas do black list i już :P

 

 

Na daną chwile nie jestem pewien czy bd mial time :P

Link to comment
Share on other sites

zara logne mojego nub chara to ci pomoge :P nick taki jak tu?

 

/ pisz do swrs jak jestes online

// czekam i czekam.. 0 odzewu :P

/// ubity :P

Link to comment
Share on other sites

Moge z wami isc? bo berengara nie mam zawsze cos pomoge, a nuz dropnie mi to co trzeba;D

 

 

 

/ hujnia jak narazie....

Link to comment
Share on other sites

W czwartek o 20.00 idziemy na shodows ;) jeśli ktoś chętny to pisać :P

-Katherine

-Elemental

-Pilott

-Bubus

-Inferno

-Koks [jeśli dojdzie do tego q] / williamo

-Santor

-Scourge / williamo

 

można też w 2 pt iść jak bd tyle typa

Link to comment
Share on other sites

Coś ostatnio nie mogę was złapać co powiecie na dropienie w niedziele 3 lipca od 20:00 ?? Zebralibyśmy się o 19:45  w Eastern Camp of caravans wciągu 15 min i o 20 wystartowali dropić  :] Jak co pisać kto sie zgłasza tu lub w grze to edytuje potem liste by było wiadomo ilu nas będzie ;)

-Siwers

-Santor

-Azebu

-Swordman

-Elemental

-

-

-

 

tak tylko przypominam bo tylko elemental jest....

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że w Czwartek ekipa będzie. Siwers nie musisz się martwić na Czwartek Rank 4 będzie. :good:

Link to comment
Share on other sites

kto? nie pamiętam/nie znam :P jak elf to pisz potem do mnie jak MC to uciekaj :D

/ okazało sie że to rzeszów :P jak by ktoś chciał to jutro pomogę jak mnie złapiecie online ;]

Link to comment
Share on other sites

Pamiętajcie panowie, że my nie atakujemy jeśli nie zostaniemy zaatakowani :). Wczoraj jakaś party chciała chciała zrobić shagga/lake elemental ale po drodze zachciało się im ubijać MC więc nie dostali się już tam do końca dnia  :diablo: .

Chcecie zrobić quest u nas -> zawiadomcie wszystkich w Party, żeby nie atakowali nikogo na naszych terenach  ;D

Link to comment
Share on other sites

W czwartek o 20.00 idziemy na shodows ;) jeśli ktoś chętny to pisać :P

-Katherine

-Elemental

-Pilott

-Bubus

-Inferno

-Koks [jeśli dojdzie do tego q] / williamo

-Santor

-Scourge / williamo

 

można też w 2 pt iść jak bd tyle typa

 

 

PAMIĘTAJCIE O TYM  :bomb: :bomb: :bomb: jak co na kath jestem tera

 

 

Pamiętajcie panowie, że my nie atakujemy jeśli nie zostaniemy zaatakowani :) . Wczoraj jakaś party chciała chciała zrobić shagga/lake elemental ale po drodze zachciało się im ubijać MC więc nie dostali się już tam do końca dnia  :diablo: .

Chcecie zrobić quest u nas -> zawiadomcie wszystkich w Party, żeby nie atakowali nikogo na naszych terenach  ;D

 

z czymś bym się tu nie zgodził  ;D

 

 

 

 

-Katherine [ukończone]

-Elemental [nie był]

-Pilott [ukończył i nie pomógł reszcie BLACK LIST]

-Bubus [nie był]

-Inferno[nie był]

-williamo [nie był]

-Santor [ukończone]

-Scourge [ukończone]

-Azebu [ukończone]

Link to comment
Share on other sites

bylem pomagalem anulowalem wrocilem ,pozniej czekalem po prostu musialem konczyc gre jesli urazilem moja culpa niemoglem grac dalej niektorzy tak jak ja maja zony ktorym niepodoba sie siedzenie przed komp..o tej godz.  myju myju rano do pracy  :sorry: :sorry: :sorry: bylem w pt 2godziny pomagalem dalem nawet poty to nie piscie ze droplem lustro.Zakonczylem questa dopiero dzis w razie czego gdyby czeba bylo dzis wrocic nie wczoraj..

 

Link to comment
Share on other sites

dodalem ale to forum jest tak zjebane... zobacz sam jak to wyglada

wygladac mialo tak ze jest 1 osoba w linijce, nick na zielono lub brazowo i powod w nawiasie. a wyszlo gowno. blokuje sie ten edytor :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

mi działa normalnie :P już się przyzwyczaiłem ;] na black list masz all good no tylko kolorów brak :P

pilott bałeś się że tym razem ty zostaniesz sam z questem lub po postu nas olałeś chyba 30min czekaliśmy na odzew od ciebie a ty się zabrałeś z tym lusterkiem i po jakimś time off.. wszyscy zgodnie stwierdzili że na black list zasłużyłeś ;p

scourge sam został bez itema a i tak wszyscy anulowaliśmy q i pomogliśmy nawet 2 indo sie załapało ;]

wyżej jest lista kto jeszcze nie ma questa to jak ktoś potrzebuje to na pewno znajdzie pomoc ;]

na razie najsłabszy team jaki wykonał shadows to 3 rangery jak mi ludzie mówią że robili z BD w ekipie to zawsze potrzebowali z 4-5 typa ;] jednak walenie z dystansu się przydaje :D

Link to comment
Share on other sites

??nikogo nie olalem..wyszedlem fakt bo niegralem dalej pisalem ze mam jeszcze 10 mim.

questa zaklepalem na drugi dzien a ztego co mi wiadomo ktos zaklepal w trakcie jak bylismy tylko w 3

i go niema na black list?a ja jestem zawsze pomagalem plywalem na 1 island nikogo nie zostawialem bez pomocy.mnie tez na guardach zostawili z giduarem mnie kill poszedl restart neta jak wrocilem to wszyscy w nogi dalej i nie bylo black list ok spapralem ale bym mogl to bym pomogl jak zawsze a tak b.l i po grze gdzie sa ci co im pomagalem nikt nienapisze dobrego slowa. Wielkie Dzieki,.

. Опубликованное фото .

 

 

Link to comment
Share on other sites

z dzisiejszym huntem to nie wiem jak będzie bo chyba się nie wyrobie na 21 to mogę być trochę później ;p

 

dobra..

ja i tak watpie ze cos w ogole wypadnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...