Jump to content

Pomoc z boss'ami


Ogi

Recommended Posts

zbieram ludzi na 2 bossy jesli ktoś ma czas dziś ok 21 to potwierdźcie tu obecność i chęć ;] im więcej tym lepiej ;p

Link to comment
Share on other sites

potrzebuje ubić parę skoksowanych bossów ;] może 29 maja o 21 zbierzemy się i po ubijamy co komu potrzeba???  piszcie czy koś chętny ;p

Link to comment
Share on other sites

No widzicie nawet ja wróciłem a podobno na 1st wyspie jest pełno ludu czyli fajnie.

Można isć tam poszpanowac czasem  :rofl:

Gra sie rozwinie w końcu tylko czasu trzeba :diablo: :diablo:

Link to comment
Share on other sites

logajcie dzis czesciej bo robimy dzis bossy z berengar guard ;] najlepiej w ciagu 2h by pt bylo pelne bo lecimy w 2 ekipy ;]

Link to comment
Share on other sites

a dzięki komu?? :D z do tego q potrzeba duzo typa żęby nie padł ten kto ma brać lusterko bo jak padnie to już nie wróci..

Link to comment
Share on other sites

Bo telefon w serwsie mam... Tak to bym był pewnie pierwszy;D Ale nie martw sie dogonie Cie;D i wbije  po drodze rank5. Ale i tak GZ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

Jestem Rougem(Rougiem? ^^), mój błędny wybór uświadomił mi ktoś na granicy R3 więc nie linczujcie mnie, że gram czymś UP ;P Liczę na to, że zrobią go lepszego po patchu! :D

Wracając do tematu. Jakby ktoś był wolny w granicach 15 - 24 dzisiaj i chciałby mi pomóc z ubiciem Winged Demoness byłbym bardzo zadowolony i wdzięczny!

Nick w grze: Dourel

Serwer: Emerald

 

Link to comment
Share on other sites

Coś ostatnio nie mogę was złapać co powiecie na dropienie w niedziele 3 lipca od 20:00 ?? Zebralibyśmy się o 19:45  w Eastern Camp of caravans wciągu 15 min i o 20 wystartowali dropić  :] Jak co pisać kto sie zgłasza tu lub w grze to edytuje potem liste by było wiadomo ilu nas będzie ;)

-Siwers

-Santor

-Azebu

-Swordman

-Elemental

-

-

-

Link to comment
Share on other sites

Ok. Mi pasują oba terminy. Dzisiaj idę oddać papiery do liceum i mam wakacje! Możemy dropić całymi dniami

Link to comment
Share on other sites

no to plan jest taki że otoczymy osadę górali i walimy ile się da  :aggressive:

na elfy chyba nie liczysz?? od kiedy awwww ma berengara to atakuje kogo sie da w nadir  :diablo: nubki bo nubki ale jednak elfy  :friends:  słyszę to i owo na trade chat i nawet moją rangerke ubił  :cray:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...