Jump to content

BladeDancer Yardım Lütfen

Synerqix

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

Oyunda yeniyim yavaş yavaş çözmeye başladım warlock kastım beğenmedim ranger 11 lwl oldu beğenmedim şimdi bladedancer açtım 4 lwl oldum hoşuma gitti beğendim ama tam skillerin ne işe yaradığını anlamadım sizden sadece 2 öneri istiyim

1) Bladedancer ın skilleri ne işe yarar hangi skill ne işe yarar söylermisiniz

2) Mcoins aldım baya bi var nerelere kullanmamı önerirsiniz (Novice Bladedancer's Oitfit diye bişey var 399 a bunu alsam iyi olurmu) ve nerelere harcamalıyım charımın sağlam olması için

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Yardımcı olan olmayan herkese şimdiden teşekkürler

Herkese iyi forumlar... :drinks:

Skiller:

Flash strike: Temel saldırı skilli. Rakibe bir miktar hasar verir. İlk lv5 yapılmalı derim.

Hamstring: Rakibi bir süre hateketsiz kılar ve skill kullanmasını engeller. Bunun yanında ekstra hasar verir rakibe. Bana göre 2. Lv5 yapılması gereken skill

Sap: Rakibin saldırı hasarını azaltır. 3. Lv5 yapılması gerekir bana göre

Aggression. Mobların (yaratıkların) üzerinde kullanıldığında yaratığın bir süre sana dönüp saldırmasını sağlar. Playerlerin üstünde sadece hedefini kaybettirir. (Açıklamak gerekirse rakip saldırırken eğer üstüne tıklamıyorsa saldırmayı bırakır. Tabi tıklıyorsa pek işe yaramayabilir.)

Parry. Karakterin parry şansını bir miktar artırır.

Skiller 1-8 flash strike, 10-14 hamstring, 16-20 sap (bu benim tavsiyem)

399 mc ye novice seti bana göre 1 lv de almak gerekir.

bende ranger vardı ama sevmedim 12 lwl bıraktım bladedancerim 14 oldu şimdi warlock ve nacromander de 5 seviye yaptım sevemedim onları :) blade süper ya diğer ırktan da roque iyi gibi görünmezlik flan

bende ranger 11 de biraktm warlock 6 da biraktim sevmedim blade dancer kasiyorum 399 a novice setde aldim 10 lwl oldm smdi iste snin isim neydi oyunda bnim Synergixtr us saphire de isen friende alabilirsin

• 1 month later...