Jump to content

Reviver

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

  Never

Posts posted by Reviver

 1. Ninja Owl and Ladygi thank you for solace  :lol:

  I am pleased and amaused cool opinion. Now I feel positive energy.

  Опубликованное фото

  This is first version paper sketch Apostle of Sauian, I know it's crazy and differ that official work. In those days it remind lizard.

   

 2. Witam wszystkich czytających, niedawno dodałem swojego pixel arta do działu z konkursem i chciałbym, żeby nie spadł w wynikach...

  Proszę każdą osobę (która by mogła) ,żeby zajrzała pod podany link http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=92226.0

  i napisała jakiś komentarz ( oczywiście po angielsku). Praca nie jest zła, a uważam, że mam szanse zająć jakieś miejsce.

  Liczę na polskie wsparcie, więc jeszcze raz proszę, żeby od czasu do czasu zerknąć na ten temat, by wyniki i wyświetlenia rosły.

   

  Wiem, że jest to napisane tak chaotycznie i dziwnie, ale możecie chyba wesprzeć własnego rodaka?

  Dziękuje za przeczytanie wiadomości...

   

 3. Muszę się z tobą zgodzić, że ma "łeb jak baniak" patrząc z profilu i od tyłu, ale nie mam pomysłu jak to naprawić. Sam jestem zadowolony z tego czegoś w 65%, pozostałą negatywną cześć daje sama głowa. Bawiłem się z tym pixel artem przez 5 dni, przeznaczając dziennie 1 godzinę, więc nie wiem, czy mnie rozumiesz, ale nie mam chyba sił na poprawki...  :lol:
 4. Опубликованное фото

  Apostle of Saurian

   

  Oval orange roundel in the midst of blood belt symbolize infinity power source what ladle Apostle of Saurian.Yellow, red and violet that is colors of volcano. Magma one can included to the elements force. Unsafe sappearance is intended to frighten enemies. Horns confer uperiority over others mammals. Thorns on arms give back fight and fear. Through boots Apostle strengthen its vitality power. Eyes glitter, well something to think about when you must stand face to face with that hero.

   

   

  (Sorry for my "good" english, i don't have time for translate that text and this words)

  Image been created in paint.NET and been uploaded in imgur.com

   

 5. Raczej AIGRIND w najbliższym czasie wogóle nie będzie zabierało się za jakiekolwiek tłumaczenie gry, a pozatym połowę danych przechowują serwery. Jak większość osób wie dane na Windowsie są zabezpieczone i przechowywane w archiwum .pak, nawet jeśli komuś udało by się złamać kod dekryptujący nie znalazł by tam np. elementów grafiki, ani zmiennych, które przechowuje gra. Można jedynie  spodziewać się odnalezienia podstawowych fragmentów pociągających za sznurki. Ale musze przyznać, że  ruski zespół ma pare asów w rękawie. Biblioteka Warspear na Androidzie kodowana jest przez linuxowy plik .so Ale co to tak naprawdę oznacza...? Kod ten jest hexymetalny (ciąg cyfr i liczb) i da się go edytować, ale jest to bardzo trude. Dlaczego o tym wspominam? Otóż żaden plik w systemie Android nie może być zabezpieczony!!! Pierwszy raz spotkałem się z biblioteką .so na tym systemie, no po części rozpisałem się o tych spolszczeniach i resztę co o tym sądzicie pozostawiam wam...  ;P

×
×
 • Create New...