Jump to content

crnoss

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About crnoss

 • Rank
  Hero from Nowhere

Game server

 • US-Sapphire

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bence tam tersi bu tip insanlarla mücadele edip kalitenizi ortaya koyun :). Kendi hatalarınında farkına varırlar belki. Oyunda çoğu kişi pvp de gearlarına güvenir. +10 basıp boş konuşmaya başlar pvp den bi haberler aslında. pvp dediğin beyinvsbeyin. Ben kendi tecrübelerimi anlatayım size. Gearlara odaklanmayın rakibin hamlelerini öngörmeye çalışın. Mesela paladin vs bd. bd rush atarsa paladinin harad s call skiliyle bdyi etkisiz hale getir. Zeka geliştirmek için güzel oyun aslında. son zamankarda Game of thronesa döndü piyasa kimin eli kimin cebinde.
 2. Emeğine sağlık. Hesabımı kısa bi süre önce sildim güzel oyundu güzel insanlarla tanıştım ama son 1 yıl içerisinde bırakmama sebeb olan olayları anlatmak istedim sadece. Oyunu bırakmamın sebebi oyun güncellemelerinden yada class sorunu değil oyun içindeki oyuncular insanı oyundan soğutuyorlar. US saphire de kendini büyük ilan eden insanlar ve guildler kendi kişisel çıkarları için oyunu oynamayı bırakıp tamamen rakip guildin oyuncularını ya bize katıl yada oyunu terk et stratejisiyle hareket ediyorlar. Tam bir yıl boyunca guildim (benim guildimde melek değil tabiki) bunların bizi aşağılamasına, rencide edici hakaretlerine katlandık. Oyunu bıraktırmak için kızlara erkeklerin anasına bacısına ne kadar hakaret varsa saydılar. Ve bunları yaptıkları için kendilerini kahraman ilan ettiler. Ve hatta kendi yaptıkları hileler yüzünden banlandıklarında bizi suçladılar. hiç bir şekilde rakibin güçlü olduğunu görmezler biz bunlara mutlaka oyunu bıraktıracaz dediler. En sonunda pes ettik tabiki benle beraber bi kaç kişi guild lideride dahil oyunu bıraktık. Umarım bu mesaj gerekli yere ulaşır. P.S (biz bıraktık diye kazandıklarını düşünüp sevinmişlerdir belki ama onlar kaybetti yukarda Allah var ben insanlığımı sonuna kadar korumaya çalıştım)
 3. Congratz.İ like this topic.This will be more helpfull for newcomers i guess
 4. at least AİGRİND understand us put the last point and made dgs easier.TY again and i wish u all merry christmass.
 5. @peclep i support pecleb.in this gane what i see. i can only earn Gold only from t3 and t4 quests and spam dg if i have enough gold for buy seeker stam.No one can say im not work harder.İ cant get arena rewards because all ranks owned.My guild not have guild castle.İ can not farm bosses with party because someone do solo farm at boss.And now people are not inv me dg because its hard.Can someone tell me if u not give me chance to work harder how can i work harder.
 6. Hold on noobs this event for pros and masters of tactician☠️.Come on guys Whats going on here.This is holiday event should be for every players even for weak and lazy guys
 7. İf die fast how do Rush and do Good job or whatever.Ok ok u guys right we cry here.this is no place say what u think i guess.
 8. Pls respect to other players. if most people say dg is hard it should be true. Evrything easy for full+10 players
 9. i have craft jobs at heavy armor 2 days after will finish.They wont cancel after update right? agreed.if something done only for paladins want that .Do same thing for all class players
 10. i hope all classes fix before this update.There is 8 classess elf side but i only see warden mage and bd
 11. is there new expert skills and new craft level soon.Cant u give us some info? i dont want waste my essences
×
×
 • Create New...