Jump to content

riberto

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by riberto

 1. Yesterday I bought a miracle coins, and after some time when I wanted to buy again, I have sent and payment has been collected, but the coins to now I do not. When I wrote to support said that I look for information on the forum ... So I question whether there is a possibility that at last I get coins? And then when buying coins do not get them someone knows how to help?
 2. now i can download. idk maybe last time any problem at site .
 3. Poland serwer its bad option... Better if make game in polish language :D
 4. t was also nice to see a game in the Polish language, and there is a lot of such players, and certainly a lot of people interested by this August. :blush:
 5. I need help who can download warspear v.3.13 and upload this at other site for download file. Bcs i can't download from page warspear. Thx for help :)
 6. riberto

  Server down?

  Snorlax finally woke up .... When will the opportunity to input into the game?
 7. Trzeba to zrobić tak że jak wspomniał mianod kazdym podwójnym dropem trzeba sie dzielic jak bd trzy takie same to sie sprzeda a kasa sie podzieli! jak ktos chetny to pisac pozbieramy sie i wtedy mozna sie ustawic!
 8. Witam! doszedłem do wniosku że każdy chciał by mieć full set bg ale jest to ciężko zrobić! Wpadłem na pomysł żeby uzbierać mocne pt i huncić bg oraz dzielić się każdym dropem :good: . np.jak drop dla shamana to on dostaje itp. jak są jacyś chętni to pisać. Gdy się uzbiera pt to bd można ustalać kiedy można zacząć :yahoo:
 9. hmm.. Ostatnio zauważyłem ze co drugi polak jak się widzi to się zabijają! A chyba polak polakowi powinien pomóc? Najgorzej jest jak polacy huncą bg my przyjdziemy to widza ze polacy i odrazu wojna. a jak jakiś angol przyjdzie to nawet go nie killnie! może da się coś zmienić?
 10. moze kiedys polski serwer zrobia! ale i tak malo co by na nim gralo kazdy woli swoja postacia na eu
 11. teraz każdego da się rozwalić wystarczy dobry shaman i barb i nie ma bata ze przegrają. ja jak na aren z barbem trafiam to na 100 walk ze 7 przegrałem :clapping:
 12. jak jakis boss to pisac na trade. lub jak na drugiej wyspie to tam wszedzie hunca wystarczy napisac ze sie questa ma
×
×
 • Create New...