Jump to content

Sardes

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

  Never

1 Follower

About Sardes

 • Rank
  Hero from Nowhere
 1. To ja mam pytanie , kiedy będzie update czy coś takiego. Mam wrażenie że ten 20 lvl to mam od pół roku zwiększą limit do jakiegoś 30 czy coś ? na stronie głownej ws napisane jest że monthly updates , to czemu lecą w huja ?
 2. Tak , zgadzam się , jak czytam posty wilka to rzygam.
 3. it all depends on luck. i lost 20s to amp bow at +4, 1s to +5, and 7 to +6 :P Hoever i dont like that shitty sytstem. And why in god name when i always enter arena all my enemys are +10000000 pomped guys ? Cmn its stupid when i hit them for 170 and they me for 360 .
 4. Tak to jest jak wydajesz na PIKSELE.
 5. Nie płaczę tylko to wkurwia ja śmigam sobie po nowej/zjebanej wyspie i dostaję się do kotaravy czy jak ta śmieszna wioska się nazywa po 2 dniach jej szukania, wpadam przechodzę obok 5 mc a oni nic nie robią a tu nagle taki crosfit wyskakuję z dupy i ubija. Można dostać kurwicy , zwłaszcza jak się samemu nie bije innych , bo po huja ? na irensolt, czy jak to tam się nazywa to niech trwa hulanka można się bić , ale tam to ja się pytam PO CO ?
 6. Omg Crossfit typ co od początku update do teraz leje wszystkie elfy bez powodu i przyczyny i mając wyjebane na wszystko na nowej wyspie. Nie wiem kto to jest Santor, ale wiem ze gdy do niego napisało się cokolwiek w grze to miał to w dupie i nie odpisywał :P
 7. LOL, and lower what we see ? US server- Paladin-lv 15. :facepalm:
 8. hmmm i remember i lost my cape when i was amping from 0 to +1. But maybe i was drunked ::)
 9. Możecie dopisać Sardes, ranger lvl 20 EU.
 10. Add fishing , gathering, mining, woodcuting or smthg like that. Crafting own weapons , make potions etc. And Add ACHIEVEMENTS ! like first kill, make 10.000 money , kill 100boses/mc/rabbits buy 99999999mc etc. Achievements are cool o.O and increase lvl cap
 11. so , update today ? Och, wait. NO. :facepalm:
×
×
 • Create New...