Jump to content

TwojNowyListonosz

New Members
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Game server

 • 4

TwojNowyListonosz's Achievements

Barbarian

Barbarian (1/7)

0

Reputation

 1. Cześć Mam małe pytanie. Czy bossy z pierwszych map coś dropia? Chodzi mi tu o jakieś eq Bo słyszałem że jest taka możliwość iż dropią itemki na 9 lvl. Wczoraj spędziłem trochę czasu na nich i nic nie wypadło. W pt bylem ja 18 lvl, tank 24 lvl i necro 7 lvl. Czy jest tam w ogóle taka możliwość dropu? No bo wiadomo nam wysokim lvlom nic nie dropnie ale powino temu mniejszemu, któremu też nic nie poleciało. A z tego co słyszałem bossy dropią tam dość często Z góry dzięki za odpowiedzi
 2. Pobrałem wersje light na telefon i śmiga bez problemu . Mi to nie robi różnicy jaka wersja czy full czy light ważne że działa A co do wersji na PC to pobrałem 2 raz i tez działa .
 3. Cześć Mam Dwa Problemy z gra . 1. Gra się crashuje (gra się wyłącza sama ), który dzieje się podczas przechodzenia między sektorami mapy na Ayvon. Spotkał się ktoś z czymś takim? Mój telefon to Nokia 500 na symbianie belle. Da rade jakoś naprawić ten crash? 2. Próbuje zainstalować na laptopie Warspeara na Win 7. Instalke pobieran ze strony Warspeara. I gdy próbuje zainstalować to wyskakuje coś takiego "sprawdzanie integralności instalator nie powiodło najczęstsze przyczyny to niepełne pobieranie i uszkodzonych mediów kontakt z autorem instalatora, aby uzyskać nową kopię więcej informacji na:... http://nsis.sf.net/NSIS_Error . Czyżby instalka na stronie była wadliwa? Jak sobie poradzić z NSIS Error? Dodam że wersja Javy jest aktualna. Z góry dziękuje za odpowiedzi .
×
×
 • Create New...