Jump to content

Jrquatro

Members
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

  Never

Jrquatro's Achievements

Barbarian

Barbarian (1/7)

0

Reputation

 1. Sapphire de bladedancer ile başladım. Güzel gibi duruyor
 2. Cevaplar için çok teşekkür ederim. Sapphire sunucusunda başlayabilirim. Sanırsam siz de bladedancer oynuyorsunuz, yanlış görmediysem bir kaç konuda. Bladedancer ile paladin ikiside sanırsam ağır zırh giyiyor. Ama paladinin daha az hasar alacağını düşünüyorum ve heal skilli ile daha bir sağlam olacağını düşünüyorum. Tabii bunu yanında 1h kılıç+ kalkan kullanabilirim. Okuduğum kadarıyla bladedancer paladin ile düzenbaz ortasında bir yerlere sahip. Hasar ve dayanıklılık konusunda onu da düşünebilirim. Fakat paladinin beni çeken özelliği dayanıklılığı. Dayanıklılık konusunda aralarındaki farkı bana özetleyebilirseniz ikisi arasında bir tercih yapabilirim diye düşünüyorum.
 3. Hoşbuldum. Teşekkür ederim ama anladığım kadarıyla birinin yardımıyla kasma işi yok. Görevler ile deneyim topluyoruz. Yardım konusu sadece patron canavarlarda devreye giriyor. Eğer ki patron görevlerini tamamlamadan diğer görevlerimi alabilecek ve yapabileceksem patron görevlerini de bekletebilirim diye düşünüyorum. Görevler ile deneyim toplama özelliğide beni oyuna bağlayacak yegane özelliği. Bu özellik Warspear'ı diğer MMORPG'lerden ayırıyor ve cazip kalıyor bana göre. Genede teşekkür ederim.
 4. Oyuna yeni başlayacağım bir kaç sorum var çoğu yeni başlayan gibi. 1- Sınıfların özelliklerini okudum bana en çekici paladin geldi. Fakat bazı sınıflar belli bir düzeyden sonra tek başlarına boss farmlayabiliyormuş. Ben bunu paladin ile yapabilir miyim. Yahut neler ile rahat yaparım. 2- Paladinin skillerini okudum fakat hangisini geliştirmek arena için daha uygun 11-14 arenası oynayabilirim fazla kasmayı düşünmüyorum en azından şimdilik. 3- Paladin 14lv için hangi itemleri kullanmalıyım. Hangileri en doğru seçim olur. 4- 2 vs 2 arenada yanımdaki kişi karşıya göre biraz düşük kalsa da sırtlayabilir miyim. 5- 14lv olduktan sonra Coins alıp itemleri daha çabuk tamamlamayı düşünüyorum itemleri pazarda bulmakta sıkıntı çeker miyim. 6- Hangi sunucuda başlamalıyım. Konuların bir çoğunda en çok Türk sapphire de yazıyor ama Türk bulmakta zorlanır mıyım. 7- Paladin oynamazsam rogue oynarım. Rogue oynarsam ne gibi zorluklar yaşarım. Ne gibi kolaylıkları olur. 8- Sen şu sunucuda başla ben\biz sana yardım ederiz diyen çıkar mı? Oyun için kendime güveniyorum. 20 yaşındayım hayatımın yarısı MMORPG oynayarak geçti. Yeri geldiğinde telefondan yeri geldiğinde bilgisayardan oynarım. Biraz çok oldu farkındayım. Cevaplar için teşekkür ederim. Ve sizden son bir şey isteyeceğim diğer konulara baktım ve konuyla alakası olmayan onlarca yorum gördüm burada bunu yapmayıp, tartışmadan, gereksiz yorumlar yapmadan yorumlar atarsanız sevinirim.
×
×
 • Create New...