Jump to content

ZielonyPal

Members
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

  Never

ZielonyPal's Achievements

Hero from Nowhere

Hero from Nowhere (2/7)

0

Reputation

 1. Siemano, mam pytanie mianowicie czy opłaca się kupować itemki u npc czy czekać na questowe bądź wbić większy lvl i tylko dungeonowe ( pytam bo mam 6 lvl trochę kasy i się zastanawiam).
 2. ok dzięki wielkie ziomeczu za odpowiedzi
 3. A czy robienie tych miracle coins za darmo np jak mam zainstalować danego anty virusa i mieć go przez kilka dni minimum nie jest jakimś oszustwem typu keyloggery itp ?
 4. Dzięki wielkie EPiR za odpowiedź, a mam jeszcze jedno pytanie dotyczące craftingu, mógłbyś mi wytłumaczyć na czym to polega w warspearze bo dzisiaj dostałem z eventu hallowenowego po ubiciu z ekipą bossa jakieś 2 proszki jeden żółty
 5. Czyli bez MC nie dam rady? ponoć wszystko co w miracle shopie jest do kupienia za kase w grze.
 6. Siemanko, mam kilka pytań dot. barbariana w MC i nie tylko. Po pierwsze: jak maxować skille, oprócz tego, że pierwszy ofensywny na bank idzie na 5 to jak z resztą? maxować krwawienie czy bloka? co jest bardziej użyteczne w grze. Po drugie: Gdy mam z questa do wyboru jakiś itemek to brać raczej w zbrojach hp czy dodge i co brać ogólnie w innych itemkach, bronie critical czy celność?? Po trzecie: O co chodzi z tymi giftami codziennie z miracle shopu oraz w mailboxie?? czy każdy dostaje losowo, poco to jest i czy się przydaję? co o tym myślicie? Po czwarte: Na wyższych lvlach eq zdobywa się dalej z questów czy raczej z jakichś bossów i czy na te bossy chodzi się z ekipą kiedykolwiek czy też tylko z questem?? Po piąte: Czy opłaca się kupować miracle coinsy, jeśli tak to co za nie kupować, jestem nowy i nie ogarniam zbytnio oco w tym chodzi. Po szóste: Czy jak dostane Sphere of damage enchantment 1 czy enchantment na defa to zaraz tego używać, czy trzymać?? Po siódme: Co to są guild points które dostaje z questów?? Na razie to tyle jak mi się coś przypomni to dopiszę dzięki za odpowiedzi z góry.
 7. ale to 1mc na powiększenie bp to wydaję mi się must have co o tym myślicie?
 8. Siemanko, mam pytanie mianowicie czy do ekwipunktu questowego lepiej brać bonus dodge czy hp ??
 9. Jeszcze jedno pytanie. Czy opłaca się kupować miracle coinsy, czy robić je "za darmo" ??
 10. Siemanko, mam pytanie mianowicie czy w war spearze (jestem nowy) nie jest tak, że mc dają bardzo dużą przewagę nad graczami którzy ich nie używają ? np że można kupić najlepsze sety, przekokszone ulepszenia itp. następną rzeczą jest to, czy ktoś mógłby mi podać linka do strony na forum (lub samemu wytłumaczyć) co powinno się maksować na warriorze w mountain clan ??
×
×
 • Create New...