Jump to content

Black_Burn

Members
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by Black_Burn

 1. Wszystkich chętnych zapraszam do nowej gildii PaRaMoRe, jesteśmy po to by się dobrze bawić ;-)
 2. Tak jak w temacie, cena to 15k:-) Frakcja Elfy
 3. Dobrze następnym razem bardziej się postaram ;-) Koniec tematu :-P
 4. Tak jak w temacie, które stworki dają drogiego w miarę dropa, bo potrzebuje golda, a po 1 to wieki będę zbierał. Gram BD 12 lvl i jestem na 2 wyspie, ale zawsze mogę popłynąć. Czekam na wasze sugestie.
 5. Przepraszam że przez translator, ale nie chciało mi się tłumaczyć, a w dodatku pisze na telefonie i tak było wygodniej :-)
 6. Ludzie Arinar!Dziś chcielibyśmy poznać tajemnicę ofdevelopment Warspear Online na co my, zespół AIGRIND, pracują w ostatnich kilku lastmonth i powiedzieć, co widać w nearfuture. To jest nowy Ayvondil wyspa, zwiększenie poz. 30, przerobione, skillsystem, gildia modernizacji, dedykowany lochy, rzemiosło, zamek przechwytuje, sługusów i manymore.Poinformujemy Cię regularnie aboutdevelopment postępu. Datę wydania everyphase zostaną ogłoszone oddzielnie. My arecoming powrót do updatesystem fazowo, który był znany playersfrom oldschool zwolnienie Irselnorth. Każdy następny updatewill dodać do gry uscloser coś nowego, przynosząc co mamy wymyślić. Andwe zaprojektowane dużo!Nowy kontynent Ayvondil i increasingmaximal charakter poziomie 30!Na całym świecie Arinar trudno być stanie doznaleźć bardziej tajemnicze miejsce niż wieczne Forestor Ayvondil — ojczyzny pierworodnego, homewhich został obdarzony im przez Nuadu. W tym samym czasie z uwalniający nowe terytoria poz zostanie zwiększona do stunninglevel 30! A to oznacza, że twój characterwill być silniejszy! I nowe unikalne umiejętności forevery klasy, na pewno.Gildia upgradesPlayers będą mogli uaktualnić swoje ownguilds do poziomu 10, wydatki specjalne punkty.Punkty gildii mogą być uzyskane z pomocy ofguild graczy, za ukończenie specjalnego missionson Arena i w inny sposób. Każdy nowy guildlevel daje różne bonusy dla graczy: - zwiększenie liczby wspólnych członków gildii gildii banku pasywne i aktywne skillsGuilds w Warspear Online zagra importantrole, przynosząc nowe doświadczenia rozgrywki forhigh poziomu playersCapturing castlesWe dodajesz, masywne PVP walczy speciallyfor cechów z niesamowite nagrody-owncastle! Zamek posiadanie daje anopportunity uaktualnić twój gildia jak dobrze astake unikatowe misje, zwiększa, nagrody, Obiektymieszczące wiele innych.Dedykowane dungeonsDedicated dungeon to wyjątkowe miejsce dla playeror dla grupy (jak Arena działa teraz) i to się zmieni swój experince gry inparty! Pamiętam jedna prosta zasada: "Moreplayers w grupie, trudniejsze zadanie, betterreward!"CraftPlayers może utworzyć unikatowe przedmioty takie asequipment, broni, akcesoria andconsumables z różnych składników, którą być nabyte z całego świata.MinionsPlayers mają osobiste pomocników, które couldprotect je, wsparcie i atakują wrogów!Stay tuned dla zapowiada szczegółowe z eachupdate! Chcielibyśmy usłyszeć swoje pomysły thoughtsand o każdy szczegół tej wiadomości inour sekcji sugestii.Z poważaniem zespół AIGRIND
 7. Przyłączam się Ksionze elf pisać jak co:-)
 8. Też potrzebował bym pomocy z bossami, kto chętny? Mój nick Anem
×
×
 • Create New...