Jump to content

Listonosz

Members
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

  Never

Posts posted by Listonosz

 1. Mam do wymiany: set pocketów, barber seta i 35k po stronie mc. Chce wymienić te rzeczy za elfowe lub elfową kase 170k. Pisać do Morgomir(u mc) lub do Ciasna (elfy)

 2. Wiem, że gra się po to, żeby wygrać, ale... W przypadku ws'a musisz być rich, albo musisz stać się przysłowiowym psem, w tym wypadku Hassn'a. Raczej nie ma innej drogi, a skoro im takie coś odpowiada, to wystarczy współczuć i wyśmiać :)

  I nie, nikt z nas nie walczył ze swoją drugą postacią ;)

   

  Chcesz mi powiedzieć, że Damianz najebał sobie 200 ( 2/209 staty :P) przegrancyh w tym tyg ot tak o? hahahaha zabawne  :lol:

  Ss'a ci nie zrobię bo mi się nie chce. A no i jeszcze Sucurs 2/219 !!! PRO STATY. Na twoim miejscu informatora bym zmienił czy coś

 3. Do AoA poszli tylko Nit i Weteran więc nie wiem o co ci chodziło Laps...

   

  W ogóle nie rozumiem o co wam chodzi z tym przypieprzaniem się do Hassn'a ma idiota kasę to niech kupuje potki i tickety gildii. Wy odrazu sobie  wyobrażacie, że jak u Hassn'a w gildi to oczywiście sd pewnie dostał na wstępie a itemki na 18 już w drodze bo Hassn kupuje im wszystko... Jak chcą to niech siedzą i niech im funduje.  :wacko:

   

  Ps. Kupcie sobie maść na ból dupy.  :blush:

   

   

  Ok jeszcze jedna rzecz(sorry, że ciągle modyfikuje ale po co nabijać posty) Oglądanie  rozpaczliwych poczynań all gildii jest ciut zabawne wszyscy starają się dogonić AoA, że nawet walczą swoja postać ( 5 x 5) na swoją postać a z tego co widzę najwięcej takich przypadków jest właśnie u was  :blush: Ja osobiście wole sobie odpuścić niż robić takie pierolenie jak Aoa, Abc, Wy itd itp

 4. W wielu grach czytam jakieś poradniki ale Warspear wydaje mi sie grą na tyle prostą, że nie trzeba tu czytać poradników, wystarczy tylko pograć trochę daną postacią a wszystko staje się jasne. Można tylko napisać lekki opis skili, zalety i wady a potem to już samemu trzeba kminić.

   

  Bronie dostępne dla DK: włócznie, miecze jedno jak i dwuręczne, tarcze.

   

  Zbroje: DK może nosić lekkie jak i ciężkie zbroje ale preferuje się cieżkie.

   

  1) Thorn of Death- Zadaje obrażenia fizyczne w zależności od tego ile mamy ataku. Im większy lvl skilla tym większe obrażenia. (ale to chyba logiczne)

   

  2) Exhalation of Darkness- Nasz następny atak zada obrażenia od magii ciemności (także w zależności ile mamy) jeśli owej magi mamy 0 to obrażenia na 1lvlu tego skilla wynoszą jakieś 50. Ponad to rzucamy na przeciwnika ministuna (jest to jakaś sekunda) UWAGA zwiększanie tego skilla nie wydłuży czasu ministuna tylko obrażenia od magi. ( Aby skill zadziałał musimy uderzyć cel w ciągu maksymalnie 3 sekund po jego aktywacji inaczej nie zadziała)

   

  3) Provocation- Jeśli kolegę atakuje potwór i użyjemy tego skilla to potwór powinien zacząć atakować nas przez jakiś czas. Jeśli natomiast użyjemy go na innym graczu gracz traci swój obecny cel i musi go jeszcze raz wybrać. Zwiększanie lvla wydłuża tylko czas przez jaki dany potwór będzie musiał nas atakować.

   

  4) Threads of Darkness- Przyciąga dany cel do nas uniemożliwiając mu poruszanie się przez jakąś sekundę oraz zwiększa obrażenia jakie zadamy celowi następnym atakiem.

   

  5) Dark Shield- Po aktywacji daje szanse na zredukowanie części obrażeń jakie otrzymujemy. Im większy lvl skilla tym większa szansa na zredukowanie oraz większa redukcja.

   

  Devotion- Jest to skill pasywny, który posiada każda klasa postaci forsakenów (dk, warlock i necro) zwiększa on podstawową regeneracje energii o 3 oraz zwiększa obronę przeciwko magi Księżyca i Ciemności o 3%.

   

   

   

  Z tego co widziałem preferuje się 2 buildy:

   

  5/5/1/5/1 - zwykle pod pvp z włócznią.

   

  5/1/1/5/5- pod pve i tankowanie (ja osobiście do pvp z melasmi też używam :D)

   

   

   

   

  I to by było na tyle. Mam nadzieje, że może trochę przybliżyłem zielonym postać rycerza śmierci  ;) . W razie jakiś głupich błędów lub mojej niewiedzy proszę o poprawienie mnie.  :blush:

 5. Ogarnelibyście się wszyscy bo kurwicy można dostać. Co kogo obchodzi skład naszej gildi oraz co kto kiedyśtam mówił... Zamiast pisać posty (do tego po pijaku niektórzy..) zróbcie już lepiej jakieś questy bo restart był :P a nie się obrażać wzajemnie będziecie..

×
×
 • Create New...