Jump to content

hepinize iyi(!) oyunlar...

xxXaNaCoNDaXxx

Recommended Posts

2yılı aşkın süredir oynadığım bu oyunun yanlı davranışlarını somut şekilde elimde tuttuğum günden beri oyuna az giriyordum anacondanın nedensiz banlanması ve bizim onlarca ss attığımız rus un banlanmamış olması son olay oldu...ben daha bu oyuna girmem ve herkese bir tavsiye sakın bu oyuna para yatırmayın zira eninde sonunda o emeğinizi elinizden alacaklar...günlük 5-6k mc yi hiç kimse kendi cebinden ödemeyecekken inceleme başlatmazlar ama biz 2acc kullanınca anında hırsız damgası yer ve bir acc.a elveda deriz...hepiniz yaşayacaksınız bunu emin olun...üstüne bir de support cevap vermeyyecek!adam yerine konulduğumuz yok sadece onlar için para kaynağıyız olay bu...russan dokunulmazsın ama değilsen y.r.ğı yedin demektir...siz adam yerine konulmadığınız bu oyunu oynayacaksınız sonucuna katlanmayı göze alın...emeğiniz boşa gidecek bir gün; belki 1 aydır belki 3-4 yıldır bu oyunu oynuyor olacaksınız ve tüm o oynadığınız zamanı çöpe atacaklar..

Moderatorum bu yazdıklarımı belki silecek ama ben yine de yazmak istedim çünkü benim 1yıllık emeğim boşa gitti, team in de charları banlandı ve onun gibi nice oyuncuya aynısı oldu...elbet sıra size de gelecek...ona göre kararınızı verin ve oyunu bunun bilincinde olarak oynayın...

şuana kadar bana oyunda yardım eden bora, kerem, ali abi, gürkan abi, hasan abi, kaan, fehmi, uğur, ömer, yasin, halil, tuna, ahmetler, hunterdown, legionn ve daha bir çok kişiye teşekkür ederim...herkese bansız oyunlar dilerim ...Allah'a emanet olun...

2yılı aşkın süredir oynadığım bu oyunun yanlı davranışlarını somut şekilde elimde tuttuğum günden beri oyuna az giriyordum anacondanın nedensiz banlanması ve bizim onlarca ss attığımız rus un banlanmamış olması son olay oldu...ben daha bu oyuna girmem ve herkese bir tavsiye sakın bu oyuna para yatırmayın zira eninde sonunda o emeğinizi elinizden alacaklar...günlük 5-6k mc yi hiç kimse kendi cebinden ödemeyecekken inceleme başlatmazlar ama biz 2acc kullanınca anında hırsız damgası yer ve bir acc.a elveda deriz...hepiniz yaşayacaksınız bunu emin olun...üstüne bir de support cevap vermeyyecek!adam yerine konulduğumuz yok sadece onlar için para kaynağıyız olay bu...russan dokunulmazsın ama değilsen y.r.ğı yedin demektir...siz adam yerine konulmadığınız bu oyunu oynayacaksınız sonucuna katlanmayı göze alın...emeğiniz boşa gidecek bir gün; belki 1 aydır belki 3-4 yıldır bu oyunu oynuyor olacaksınız ve tüm o oynadığınız zamanı çöpe atacaklar..

Moderatorum bu yazdıklarımı belki silecek ama ben yine de yazmak istedim çünkü benim 1yıllık emeğim boşa gitti, team in de charları banlandı ve onun gibi nice oyuncuya aynısı oldu...elbet sıra size de gelecek...ona göre kararınızı verin ve oyunu bunun bilincinde olarak oynayın...

şuana kadar bana oyunda yardım eden bora, kerem, ali abi, gürkan abi, hasan abi, kaan, fehmi, uğur, ömer, yasin, halil, tuna, ahmetler, hunterdown, legionn ve daha bir çok kişiye teşekkür ederim...herkese bansız oyunlar dilerim ...Allah'a emanet olun...

turkiyeden gelen supportlara 5 gun sonra cevap veriyo adamlar ss lere vakit ayirmiyolar bu bi gercek

omercan,  kusura bakma biraz sert yazmışım sinirlerim fazlasıyla bozuktu afedersin :(Legionn,  moderatorum ben tam 9ay boyunca cevap alamadığım kaç mail attığımı şaşırdım ondan dediğiniz gibi 8gün çok kısa bir süre...

omercan,  kusura bakma biraz sert yazmışım sinirlerim fazlasıyla bozuktu afedersin :( Legionn,  moderatorum ben tam 9ay boyunca cevap alamadığım kaç mail attığımı şaşırdım ondan dediğiniz gibi 8gün çok kısa bir süre...

İngiliz forumuna support bölümüne konu açar mısın?

Başka bir hesapla bir daha aç konu.
http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=113091.new#new burda...

Yoruma http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=112559.0 i eklemişler burda yazana göre kara listedeyim çok güzel sebepsiz yere banlanan acc.ımı dile getirmek için mail atayım ve kara listeye alsınlar..

bu kadarida imkansiz gibi geliyo seni birileri ciddi derecede kanitlarla sikayet etmeleri lazim ki support sana cevap vermemesi icin bu olaylar mantiksiz geliyor o kadar sure gecmis. adama deseler acilmicak karakteriniz. tamam der birakir pesini

bu kadarida imkansiz gibi geliyo seni birileri ciddi derecede kanitlarla sikayet etmeleri lazim ki support sana cevap vermemesi icin bu olaylar mantiksiz geliyor o kadar sure gecmis. adama deseler acilmicak karakteriniz. tamam der birakir pesini
kanıt yok ama adamlar yapıyor işte.. :(

benim bildiğim kadarıyla charın kalıcı olarak banlanması için ciddi anlamda kanıt gerekiyor 1 kişinin şikayetinin önemsenmediğini düşünürsek nasıl bi şikayet gerektiğine emin olun bilemiyorum...benim o charımı herkes bilirdi ve rusundan vietnamlısına o zaman oynayanlar tanırdı beni şuan paladan ben anaconda yım diyince kimse inanmıyor bile...bana arena yapmayı öğreten bir vietnamlıydı hm ler beni kesmezdi fln şimdi ise o itibar trassasin de  yok ...17lvl di bd ama tutup 18lvl +10cbli ranger ı kesiyordum itemler dandikti ama build sağlamdı :( hani bana inanmayanlar arkadaşlarıma da sorabilir ama cidden kesiyordu...hepsini geçtim 3charım o acc.daydı şimdi 1 charım kaldı önceden günlük en az 20k kasabiliyordum hiç zorlanmadan ama şimdi 10k kasmak için saatlerimi veriyorum oyuna ve soğuyorum ister istemez :( kaan abi ve diğer moderatorlerim lütfen bşiler yapın çünkü char çalınalı 1 yıl olmak üzere ama aldığım tek cevap sistemin otomatik banlanma mesajı :(

Kara listeyi duydun mu hiç?

Çok fazla mesaj attığından dolayı olur bu. Sebepsiz yere yazmışsın. Başka bir mail ile yolla.

Kara listeyi duydun mu hiç?Çok fazla mesaj attığından dolayı olur bu. Sebepsiz yere yazmışsın. Başka bir mail ile yolla.
sebepsiz msj 9ay boyunca cevap verilmeyen mailler atmak da mı neden olur?? :X

sebepsiz msj 9ay boyunca cevap verilmeyen mailler atmak da mı neden olur?? :X

evet surekli attigin mailler  ikna edici olmaz sen israr ettikce adamlar eminim 6. veya 7. mesajdann sonra kara listeye alindin ve maillerin okunmuyor..

evet surekli attigin mailler  ikna edici olmaz sen israr ettikce adamlar eminim 6. veya 7. mesajdann sonra kara listeye alindin ve maillerin okunmuyor..
mailler arasında en az 1hafta bekledim ve 3hafta öncesine kadar en son mail atalı 6ay belki de daha fazla olmuştur :X

mailler arasında en az 1hafta bekledim ve 3hafta öncesine kadar en son mail atalı 6ay belki de daha fazla olmuştur :X

bu konu beni asar yönetimle irtibata gecmenin yollarina bak mail dehistir veya baska bi ıp den gonder ticket larini

bu konu beni asar yönetimle irtibata gecmenin yollarina bak mail dehistir veya baska bi ıp den gonder ticket larini
sanırım bu hepimizi aşan bir durum dediğiniz gibi yeni mail adresi ve başka bir ip ile ticket atmayı deneyecem belki işe yarar :)