Jump to content

'Bilgi Yardim Merkezi '

mamosss

Recommended Posts

15 lvl charım var.  Ben onun ismini begenmiyorum artık :) o lvldeyken ben onun adini değiştirmem için  bi scroll kadıgı feln warmı ??

Moderatörüm bende crimson itemlerinin karakterler üzerine giyilmiş her çeşit resimleri var ve ben bu resimleri arkadaşlarım için yayınlamak istiorum ama resimleri yükleyemedim. nasil yükleyebilirim bilgi verebilirmisiniz ?

Forumumuzda yuklemek istiyorsaniz yorum yaparken alttaki attachments and other options butonunu kullaniniz.

Konu sabitlenmistir.

• 4 months later...

ben silahımı güçlendirmek için çıkan mor itemleri kullandım fakat bi seferde silah gitti kayboldu. bi seferde örneğin +3 şken bi tane daha ekledim +2 ye düştü bunu sağlıklı bi şekilde nasıl ilerletebilirim? itemlerim boşa gidiyor silahı kaybedicem diye korkuyorum. şu anki silahımda 6 item harcadım ama +2 olabildi ancak

Eşyalarını geliştirirken kaybolmamalarını istiyorsan Sign of Impherishability kullanmak gerekir.

Silahlarına;

Her amplify tuşuna bastığında 1 Sign of Impherishability 1 Damage sphere gider.

Zırhına;

Her amplify tuşuna bastığında 1 Sign of Impherishability 1 Defence sphere gider.

Sign of Impherishability eşyalarının artı basarken kaybolmamasını veya geriye düşmemesine yardımcı olur.

• 1 month later...

Selamlar..

Öncelikle SMS Payment problemi giderilmiş, çok teşekkürler  :good: :clapping:

Benim sorum Ekteki resme göre 610 mcoin icin 10 TL mi yoksa 5 TL mi isteniyor? yoksa 15 TL mi isteniyor...

33685_.jpg

Selamlar..Öncelikle SMS Payment problemi giderilmiş, çok teşekkürler   Benim sorum Ekteki resme göre 610 mcoin icin 10 TL mi yoksa 5 TL mi isteniyor? yoksa 15 TL mi isteniyor...

Bilgilendirmeniz icin tesekkurler. Bir bozukluk varsa duzeltilecektir.

• 4 weeks later...

iyi günler bugün güncelleme gelmiş oyuna girmeye çalıştığım da data chaching  yazıyo ve bi kaç saniye sonra "chaching error " hatası alıyorum. Net hızım 5kb/s ama daha önce de bu hızla güncelleme yapmıştım bugün yapmıyor.