Jump to content

'Görev Yardım Merkezi '

mamosss

Recommended Posts

US-Sapphire serverinde Montain clas ırkındaym. Bi görew war onu goremıorum. Görewin üstüne tıklayıpShow on map yazısına tıkalayamıorm. Görünmüo. Bana kım yardm edeblr. Görew adı : Proctective stones.

granite guardın olduğu nadirdeki mağara var ya ordan gir goblinli kısmı crossing yaptıktan sonra az aşağıda sağdan dönüş var ordan gir orda o taşlar

/Konu tarafımca sabitlenip başlık düzenlenmiştir.

Artık görevle ilgili yardım ihtiyaçlarınızı bu başlık altında sorup cevaplandırınız. Aksi taktirde konunuz silinecektir.

Acil yardim arkadaslar whetstone gorevim var bir balta veriyo ve blackemery topla dio ama 3 tane toplaniyor 4. yu almiyor sadece bende degil cogu kiside olmuyr nasil yapicam yardm ltfen

Acil yardim arkadaslar whetstone gorevim var bir balta veriyo ve blackemery topla dio ama 3 tane toplaniyor 4. yu almiyor sadece bende degil cogu kiside olmuyr nasil yapicam yardm ltfen

Resim veya video koyar mısınız?

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Arkadaşlar ben US-Sappire serverindeyim Nickim => Everlastng 11 lv warlock, 1. adada görevleri yaptım. Boss görevlerinide yaptım. (Kevin,Cruzer,Garraz) Şimdi görev kalmadı. Heryere baktım yok. 2. adaya geçsem mi acaba bi kaç kez gitti görev yoktu daha önce şimdi çıkmışmıdır ?

Arkadaşlar ben US-Sappire serverindeyim Nickim => Everlastng 11 lv warlock, 1. adada görevleri yaptım. Boss görevlerinide yaptım. (Kevin,Cruzer,Garraz) Şimdi görev kalmadı. Heryere baktım yok. 2. adaya geçsem mi acaba bi kaç kez gitti görev yoktu daha önce şimdi çıkmışmıdır ?

Adalardan her ne ırk olursanız olun 12. seviyenin yarısında geçiliyo ikinci adaya.

Adalardan her ne ırk olursanız olun 12. seviyenin yarısında geçiliyo ikinci adaya.

Peki Hangi yerlere dikkatli bakmam gerekiyor veya baska bilmediğim boss görevi mi var ?

Bütün kasabalara baktim bütün mağralara girdim görev bulamadim.

Gözümden kaçmış olabilir dikkatli bakmam gereken yerler nereler ?

12 lvlde gecmesi lazimdi ama belki bitmistir sen yinede her yere bidaha bak yoksa gec

Bilemiyorumki 1 kaç kez geçtim param boşuna gitti.Görev bakınıyorum hala ama yok.11 lvl oldum görev bulamıyorum.Geçicem heralde

ben chosendeyken 11de gecmistim

Bu önceden olan bir bug yüzünden olmuştur. Ancak zaten Chosenların seviyeleri ve para miktarları sonradan arttırılmıştır.

Eminimki forsaken da iseniz 12 levelde geçiceksiniz.

Bu önceden olan bir bug yüzünden olmuştur. Ancak zaten Chosenların seviyeleri ve para miktarları sonradan arttırılmıştır.

Eminimki forsaken da iseniz 12 levelde geçiceksiniz.

İyide hiç bişey bulamıyorumki 1 saat dolandım etrafı hiç birşey yok.

mağatalara ve silah satıçılarına baktım. taverna ney onu anlamadım. bakmadım ona heralde açıklarmısın.

Bir dukkandir aslinda Tavern. Dukkanin yaninda kahve simgesi bulunur.

slm eu-emerald level 11 im.Bütün görevler bitti fakat diğer adalara gittiğimde yeni görevler çıkmıyor.Ne yapmam gerek bilen varmı?

Hangi ırksınız?

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

selSelam arkadaslar ranger ıle oynamaktayım 9 lwl bıtmek uzere ama harıtamda yesıl yer gorev unlem vs hıcbıse yok. Bı magarata gırdım ardından bı magaraya daha gectı yerde yatan bı adamdan bısı aldı sonra yesıl herse gıttı ama gorev bıtmemıs

• 4 weeks later...

SECRET OF ANCİENT ARMOR. bu görevi bi türlü tamamlayamadım bi anahtar var sanırım bi kutuyu açan ama anahtarı bulamadım oradaki yaratıkları flan öldürüyorum anahtar çıkmıyor. görevin metni şu şekilde bi yardımcı olun :) ----there is entrance to berengar is underground smith to the south-east of nadir-sard by boiling lakes. the tunnels leading to the secret hall are guarded by the monsters, you'd have to grab the key from the chest from them.bring me helmet and chainmail which are still in the emithy for sure----