Jump to content

Arkadaşlar Yeni değilim ama yardıma ihtiyacım var

Nicklessss

Recommended Posts

Arkdaşlar 16 level roguem var nicki Nicklessss. 4 s ile. Oyunu oynuyorum fakat internette görünen gibi ne para kazanabiliyorum ne de güçlenebiliyorum. Amplify yapamıyorum Türk arkadaşlara ihtiyacım var lütfen iletişim kurun. Tavsiyelerinizi bekliyorum.  :blush:  :give_rose:

Kardeşim ben dürüst bi insanımdır . Kimse alınmasın burdada destek oluruz falan boşa denmesin bence ,kardeşim maalesef türk arkadaşlarımızın cogu iyi niyetli olabilir ama yardımseverlik %10 :D Yabancı arkadaslar daha duyarlı bu konuda . Yani ne yaparsan kendin basarman lazım.Yavas yavas oynaya oynaya ogrencen . Hayırlı gunler...

Reis zaten çok da birşey istemiyoruz ki. Oyunu adam gibi bilen birileri tavsiye vercek o yani. Oyun biraz karışık biliyorsun sadece bir nick lazım . Sağda solda yabancının kazığına geliyoruz. :good:

• 3 months later...

Eu da MounTain Clan

Us Saphire'de ise Elfler de

Türk Arkadaşlar Mevcut.

Sa pearl Durağan Ve Oyuncu Sayıcı Çok Az Bir Server Ama Yine Orada Türk Kürt Arap İspanyol Arjantin ... Karışığız OttomanEmpire Adı Altında  :good:

Pazar Kazanmak İçin 24-26 level civarı ,sağlam itemler bulup , en az +8 basıp aktif olarak dungeon'lara katılman gerekiyor. Eventler de dunglardan toplayacağın her item iyi gold eder.

1 adet sign (+ basma kağıdı) min:10k max:15k temin etmeye çalış.

hatta , şuanda event mapi güncellemesi yükleniyor.akşam üzeri serverler açılır :dirol:

Edited by Hizcanavar