Jump to content

Oyunda yeniyim yardımcı olurmusunuz

egemen3397

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar oyunda yeniyim ve birkaç sorum olacak:

Para nasıl kazanabilirim?

Perilerden çıkan magic clover, fairy dust yada farelerden çıkan drop of poison satınca 1 altın veriyor.  Bu itemler görev dışında işe yarıyor mu?

Bazıları farm yapmaktan bahsetmiş yani tarla yapmak.O nasıl oluyor?

Ben druidim şu an 4 levelim ama 3 yerine 2 study skill geldi kaç levelde skill geliyor?

Health,energy gibi statlar geliştirilmiyor mu?

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Öncelikle oyunumuza hoşgeldin.

Para kasmanın bir sürü yolu var ancak şuan level atlaman gerek gibi gözüküyor. Önceliğin bu olmalı.

2 adet adamız var. Şu anda 1. adadasın. 2. Adada Bosslar mevcut ve bu bosslardan item düşürerek bu itemleri satıp para kazanabilirsin veya kullanabilirsin. Ama illahaki ilk adada şu anda para kasmam gerekiyor dersen forumu biraz gözden geçir gerekli cevaplara ulaşacaksındır.

Teşekkür ederim Legionn. :D Birşey daha soracaktım. Şu an hala 4 levelim fakat görevler bitti sanırım. Çünkü haritada her yere baktım ünlem işareti yok. 2.adaya gitmek için gemicinin yanına gidince param 10 altın eksik onu tamamlayıp gitmeyi düşünüyorum gidiyim mi? Yoksa 1.adada yapmam gereken başka birşey var mı?

Teşekkür ederim Legionn. :D Birşey daha soracaktım. Şu an hala 4 levelim fakat görevler bitti sanırım. Çünkü haritada her yere baktım ünlem işareti yok. 2.adaya gitmek için gemicinin yanına gidince param 10 altın eksik onu tamamlayıp gitmeyi düşünüyorum gidiyim mi? Yoksa 1.adada yapmam gereken başka birşey var mı?

sakin geçme görevlerin daha bitmemiş 12-13 level arası bitiyor ilk ada görevleri gecersen paran boşa gider.

sakin geçme görevlerin daha bitmemiş 12-13 level arası bitiyor ilk ada görevleri gecersen paran boşa gider.

teşekkürler ama haritada her yere baktım görev bulamadım en son protect  the sacred place görevini yaptım sanırım

Ben yeni yerde açıcam. Sana itemleri verebirim. İyi heal basarsın ;)

teşekkürler sevinirim hangi server?

Görev kalmaması o levelde zor her yeri gez mağralara da bak bi de eğer bir adamda yani sana görev veren kiside iki veya daha fazla görev varsa mapta gözükmez sen her yeri gez

arkadaşlar bende yeniyim daha hiç başlamadım sizler hangi serverdasınız oraya gelim :)

Ben EU emerald a iki ırktada oynuyordum oynu bıraktım

Hayır alakası yok mobil de oynayabileceğin en mükenmel online cep oyunu ben bayadır oynuyorum bırakma sebebim bende kalsın.

Mountain Clan daha iyi skill açısından. Ama us saphire de oynuyacaksan FB, eu emerald da oynuyacaksan MC ol daha sağlam bu serverdaki ırklar düşmana göre daha sağlam ve güçlü

ya çarınıgoremedigim için sorunun ne olduğunu anlayamadım ben ama çarın bugta kalmış olabilir ama tahmin tabi bunların hepsi 

kusura bakma ya iyi bakmamışım sonradan gördüm yardımların için teşekkürler

arkadaşlar bende yeniyim daha hiç başlamadım sizler hangi serverdasınız oraya gelim :)

Çoğu Türk Sapphire serverinde.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

arkadaslar bende yeni bşladm 5 sene wow oynadm mantık tamamen aynı item konusunda fikir vereblecek veya yardm edeblecek varmı main kasmak her zaman zordur da :/ us saphireyim drood

• 3 weeks later...

arkadaslar bende yeni bşladm 5 sene wow oynadm mantık tamamen aynı item konusunda fikir vereblecek veya yardm edeblecek varmı main kasmak her zaman zordur da :/ us saphireyim drood

ılk levelerde paranı harcama zaten gorevler sana ıtem verıo  1. ada egıtım gıbı bırsey hersey 2.ada da baslio ıtem ve para kafana takma 2. adaya gelince hepsi olur

• 3 weeks later...

Arkadaşlar bende yeni başladım oyuna, Necromancer açtım 2 haftadır oynuyorum anca 10 lv oldum. çok zor lvl atlanıyor, ama güzel bi oyun. necro skiller hakkında ayrıntılı bilgi verebilecek biri var mı ? Skiller hassas olduğum konudur hata yapmadan gitmek istiyorum. ilk olarak atak skilini lv 5 yaptım, 2. skill olarak neye vermeliyim ??

Arkadaşlar bende yeni başladım oyuna, Necromancer açtım 2 haftadır oynuyorum anca 10 lv oldum. çok zor lvl atlanıyor, ama güzel bi oyun. necro skiller hakkında ayrıntılı bilgi verebilecek biri var mı ? Skiller hassas olduğum konudur hata yapmadan gitmek istiyorum. ilk olarak atak skilini lv 5 yaptım, 2. skill olarak neye vermeliyim ??

Can veren beceriye verin.

Teşekkür ederim. Bi sorum daha olucak 10 lvl de 2 tane skill puanı geldi. 10 lv den sonra 2 şer 2 şer mi gelicek nasıl olcak ?

her 2lv 1 puan her 10lv 2 puan veriliyor. 20lvye toplam 12 puan veriliyor.

Hmm anladım yani 20 lv de bütün skiller max olmuyor mu ?

olmuyor. En çok üç skill max yapıla biliyor. Üç tane skill seçib 20 lvla kadar max yapmanı tavsiye ediyorum.

olmuyor. En çok üç skill max yapıla biliyor. Üç tane skill seçib 20 lvla kadar max yapmanı tavsiye ediyorum.

anladım peki 3. skill olarak neyi önerebilirsin necromancer için ? ve 10 lv de 2 tane görev kaldı onlarıda yapamıyorum ikiside mağarada kruzer ve kevin 16k ya yakın canları var kaç kez denediysem olmadı nasıl kesicem ilerleyemiyorum.

anladım peki 3. skill olarak neyi önerebilirsin necromancer için ? ve 10 lv de 2 tane görev kaldı onlarıda yapamıyorum ikiside mağarada kruzer ve kevin 16k ya yakın canları var kaç kez denediysem olmadı nasıl kesicem ilerleyemiyorum.

Etrafinizi dikenlerle cevreleyen kalkan becerisi. Patron gorevlerini yardim alarak yapabilirsiniz. Trade chatte yardim cagirabilir veya patronun oldugu yerde birilerini gorene dek bekleyebilirsiniz.

Etrafinizi dikenlerle cevreleyen kalkan becerisi. Patron gorevlerini yardim alarak yapabilirsiniz. Trade chatte yardim cagirabilir veya patronun oldugu yerde birilerini gorene dek bekleyebilirsiniz.

Tamam anladım Teşekkür ederim. Artık yardım edicek birilerini bulmam gerek.

hangi serverdasnz

Sappire serverindeyiz.

Kardeşimle birlikte oynuyoruz. Bu kruzer ve kevin boss görevlerinide yaptık. 20 lv biri bize yardım etti ben heal bastım. Şimdi görev kalmadı 10 lv de kaldık. çok az exp daha olsa 11 olucaz ama görev bulamıyoruz haritada hiç görev gözükmüyor. Görev verilen yerlere teker teker gittim baktım ama yok ne yapmalıyım. 2. adaya gittim orda hiç bişe yok görev yok. boşuna param gitti :( tekrar geri döndüm. yanlış adayamı gidiyorum bilmiyorum yardım edermisiniz ?

Sappire serverindeyiz. Kardeşimle birlikte oynuyoruz. Bu kruzer ve kevin boss görevlerinide yaptık. 20 lv biri bize yardım etti ben heal bastım. Şimdi görev kalmadı 10 lv de kaldık. çok az exp daha olsa 11 olucaz ama görev bulamıyoruz haritada hiç görev gözükmüyor. Görev verilen yerlere teker teker gittim baktım ama yok ne yapmalıyım. 2. adaya gittim orda hiç bişe yok görev yok. boşuna param gitti tekrar geri döndüm. yanlış adayamı gidiyorum bilmiyorum yardım edermisiniz ?

Oyuna basladiginiz ada

da dukkanlar dahil gorev verebilecek heryere bakin.

US - Sappire serverinde görevlerde yardım edebilecek birsi var mı ya çok zorlanıyorum. Necromancer bıraktım, warlock açtım şimdi yine patron görevlerinde tıkandım. Hiç kimse yardım etmiyor :unknw:  Cruzer,Kevin ve Garraz kesmede yardım etseniz yeter.

Şimdi yaptım hepsini görev kalmadı gene 2. haritaya geçebilirmiyim artık ?