Jump to content

IZANAGI ONLINE MMORPG


Melfice

Recommended Posts

Witam wszystkich chce się podzielić opinia o pewnej grze która niedawno trafiła do Google play(wcześniej dostępna tylko na ios).

Wiec tak jest to RPG 3d w którym mamy do wyboru 4 klasy. Każda z nich może używać 2 różnych rodzajów broni(na razie tyle zdążyłem zaobserwowac).

Gra utrzymana jest w klimatach orientalnych ninja, samuraje z domieszką steam/neo punku.Graficznie gra wygląda bardzo fajnie jest fabuła o co w grach ostatnio ciężko. Tworzenie postaci nie jest zbyt skaplikowane. Eq jakie nosimy zmienia wygląd. Skille są różnorodne jest ich około po 20 na 50lv mają dojść nowe, leveli jest 80z tego co mi wiadomo, exp jest z mobkow i q. Questów jest cała masa, i wiele pobocznych. Są dungeony, nie ma żadnej stamy czy tego typu wskaźników robisz ile chcesz i jak długo chcesz i zawsze jest drop! Lepszy lub gorszy ale zawsze to Gold. Ktoś zapyta czy są mikro płatności, ta są. Co można za nie kupić? Exp x2 revnac na miejscu kupić kryształ do ulepszenia Eq, śmierdzi wydawaniem kasy i ws prawda?nic bardziej mylnego tutaj mikro płatność jest mikro nie ma znaczenia większego w grze. Jak to? Prawie wszystko co jest za kryształy kupisz za Gold bądź dropnie, codzienny daily gift to między innymi kryształ, wyobrażasz sobie dostawać codziennie w ws 100mc bo ja nie, a tutaj to jest możliwe. Jest skill pozwalający wskrzeszac i to bardzo szybko. Itemki do echanty drogie z specjalnych mobkow, nie trzeba nic kupować. Są gildie tak. Na chwilę obecną wiem ze nie ma w grze pvp ale to ma się zmienić bądź jest tego inna wersja. Ponieważ gildie mogą uczestniczyć w pewnych tzw. "manewrach"

Gra jest dynamiczna, ładna i bardzo dobrze zoptymalizowana.Gram dopiero jakieś 20h wiec ciężko mi wszystko opisać jak narazie jest to gra bardzo dobra. Dynamika, fabuła, gildie, zero wydawania kasy, questy czego chcieć więcej.

Zachęcam do sprawdzenia może komuś się spodoba.

Link to comment
Share on other sites

Oto pare ss ,niestety rozmiar zostal zmieniony

 

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asobimo.izanagiEnglishOnline&hl=pl

Screenshot_2015-05-25-19-23-43~01.png

Screenshot_2015-05-27-00-56-59~01.png

Screenshot_2015-05-27-19-12-33~01.png

Screenshot_2015-05-27-19-12-41~01.png

Edited by Melfice
Link to comment
Share on other sites

W ubieglym tygodniu zastanawialem sie czy nie zainstalowac tej gry ale po zobaczeniu kilku filmikow na youtube z tej gry jakos sie zniechecilem. Ninja z gunem jakos to mi nie pasuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...