Jump to content

Zapraszamy do Hawkpl Us-Sapphire


Recommended Posts

Witam wszystkich!

Pragne zachecic wszystkich Polakow do wspolnej gry na Us-Sapphire.

Zapraszam do Hawkpl!

Gildia ma aktualnie lvl 4,posiada full def magic def hp arena skille,duzo miejsca w store(okolo 100)

Panuje u nas mila atmosfera,sporo aktywnych graczy(zarowno polakow jak i innych).

Naszymi najwiekszymi osiagnieciami sa:

1.Gildia byla 5 razy w top 3.

2.Jako pierwsi z polakow zajelismy moejsce w top 3.

3.w jednym turnieju zdobylismy 1.700.000 guild points!!

Podsumowujac.

Zapraszamy wszystkich chetnych,prosimy o minimalma aktywnasc i pomagania w miare mozliwosci.

Dziekuje za uwage!

O dodanie do gildi piszcie do:gueyalar,bobsonpl,kolcio,dramma,ridikpl

Edited by Kolcio
Link to comment
Share on other sites

Pewnie jedyny problem tej gry.W ws mozna zaowazyc penego rodu rasizm.Sam wiem jak to jest.Gdy gram mc to sam sie brzydze ze gram nimi.Tak na marginesie to nigdy nie przeszedlem mapy forasken:)

Edited by Kolcio
Link to comment
Share on other sites

nom forsaken to utrapienie ale warto zaliczyc bo maja dobre skille i fajnie sie nimi gra na high lvl

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juz niestety nie mozna z wami pograc

 

Według mnie to całe ograniczenie jest do bani. Nie jestem pewien, czy cokolwiek rozwiązuje, ale okropnie mnie wkurza. To śmieszne, że Aigrind nakazuje nam grać za mc/forsaken. Przecież nie chcę tworzyć postaci na elfach bez powodu. Nie wiem, jak bardziej zbalansować dwie frakcje, ale według mnie to nie jest rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie to całe ograniczenie jest do bani. Nie jestem pewien, czy cokolwiek rozwiązuje, ale okropnie mnie wkurza. To śmieszne, że Aigrind nakazuje nam grać za mc/forsaken. Przecież nie chcę tworzyć postaci na elfach bez powodu. Nie wiem, jak bardziej zbalansować dwie frakcje, ale według mnie to nie jest rozwiązanie.

Zgadzam sie z Toba calkowice. Nie powinni nakazywac gdzie kto ma grac.To my wybieramy gre i kim chcemy w tej grze grac i jak. W WS odkad pamietam sa problemy z balansem w grze. Przez kilka lat(?) to mc dominowali glownie skillami teraz to elfy sa na wygranej pozycji. Wydaje mi sie,ze to jest po prostu strategia ruskich na robienie hajsu. Ktos kto konczy gre u mc i idzie na elfa musi od nowa expic i ampic. Jezeli beda szli caly czas ta droga ta gra straci sens-bo jaki sens ma gra do "jednej bramki". Juz teraz roznica populacji miedzy frakcjami jest bardzo duza i wkurwiajaca.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...