Jump to content

Koniec gry czyli definitywny koniec?!


Williamo

Recommended Posts

Niestety albo stety, update 4.0 już za nami, ochy i achy że coś się w końcu dzieje w warsperze. A tym razem kolejny update który (guzik) wprowadza (jak to nic? nowa wyspa, itemki lvl cup. Pfff...) Dobra wracając do tematu.

Bacznie obserwowałem grę przez ostanie 3 lata (dokładnie 3 lata temu 26.06.2011 rozpoczęła się moja przygoda z warspearem. A jak ktoś nie wierzy może zobaczyć sobie w profilu) mogę śmiało stwierdzić że gra idzie w złą stronę - pewnie sobie pomyślicie "co za idiota dopiero się skapnął". Nic z tych rzeczy! W grze miałem co jakiś czas przerwy, raz mniejsze raz większe wynikające po prostu z braku zapału do dalszej gry.

 

Przez pierwszy rok mojej gry nie miałbym jej nic do zarzucenia, mogłem w niej przesiadywać godzinami ale niestety "nic nie trwa wiecznie"  wprowadzili system lvlowy, miracle shopa dzięki któremu gra z każdym upem stawała się coraz mniej ciekawa, (w czym słabł mój dalszy zapał) ze względu na brak rozbudowy gry tylko shopa. Oczywiście dodali nowe itemki, labirynt ale i tak było już tylko gorzej ulepszanie itemków, Norland, ulepszanie ring'ów medalionów. Przy czym gra stała się pay2play czy też pay2win. Sami wiecie że prosem to można być w kilka czy tam kilkanaście dni wystarczy mieć tylko hajs.

 

W grze poznałem naprawdę wiele ciekawych ludzi, nie będę wymieniał nicków (nie chcę nikogo pominąć), ale szczególnie dziękuję Siwersowi oraz Santorowi dzięki którym dowiedziałem się o grze. Całej gildii Hooligans oraz PolishTeam.

 

Kończąc już. Chciałbym się z Wami pożegnać i podziękować za wpólną grę. Mam nadzieję że zobaczymy się jeszcze w grze (a na pewno was kiedyś odwiedzę już jako gracz emeryt ::) )

Pozdawiam Aviror (Williamo/Volitov)

Link to comment
Share on other sites

W pelni mozna sie z Toba zgodzic.Co chwile dodaja nowe pierdoly do mcszopa ,wszystko kreci sie wokol mcoin.Nowa wysoa wyglada ok ale kurwa czekajac na nia tyle czasu liczylem na cos wiecej a nie tylko na mizerny kawalek wyspy z paroma questami. Zwiekszony lv do 22 jakos mnie tez nie powalil na kolana. Nowe itemy arenowe na 19lv ok dobra sprawa ale jakby je dali przed podniesieniem lvl. Ja narazie czekam na dalszy rozwoj sytuacji xd.

Pozdro Will.Pewnie wrocisz jeszcze jak nastana(o ile nastana)lepsze czasy w ws. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...