Jump to content

Moderatöre Saygısızlık

Legionn

Recommended Posts

Son donemde cok gordugum bir olay bu. Moderatorlere saygisizlik yapan arkadaslar ilk once sureli sonra suresiz ban yiyeceklerdir.

Bilginize.

Edited by HeartsBane

ifade ozgurlugu var ama bazen abartiyolar hak veriyorum ama soyle bi olayda var bazen olaylarida dinlemek lazim

Olaylar yeterince dinlenmis ve iki kisiye sureli ban atilmistir. Ve moderator her ne yaparsa yapsin kimsenin saygisizlik yapmaya hakki yoktur. Herhangi bir moderatorun yaptigi saygisizlik ise ustlerimizce degerlendirilecektir. Supheniz olmasin.

legion bana diger mod ingilizce forumda  fındık beyınlı dedı  :facepalm: :wacko: :shok: en azından sen hakaret etmıyon panpa  :give_rose: kız olaydım sana verırdım  :shok: ;D

legion bana diger mod ingilizce forumda  fındık beyınlı dedı  en azından sen hakaret etmıyon panpa  kız olaydım sana verırdım

Sanirim kim oldugunu biliyorum. Merak etme o olay cozuluyor. Yerimde olsan anlardin :)

• 2 weeks later...

legion bana diger mod ingilizce forumda  fındık beyınlı dedı  :facepalm: :wacko: :shok: en azından sen hakaret etmıyon panpa  :give_rose: kız olaydım sana verırdım  :shok: ;D

diger modların kafasına vericeksin düzelirler :blush: modların yaş listesine baksaniza bi xD bebeleri mod yapan adminleri çooook seviyoruzsaygılar onlara :unknw:

:( hislerin yakın geçmişi tahmin ediyo sanırım :(

Yeni moderatör yolda! Onu hiç tanımıyorsunuz ama seveceğinizden eminim.

legion giderse tadı tuzu kalmaz buraların he :(

Herkese Merhaba, öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Burada olabildiğince, oyun hakkında arkadaşlarımızı bilgilendireceğiz. En azından elimden gelen herşeyi yapmaya çalışacağım.

Bu arada Admin'im teşekkür ederim hakkımdaki görüşleriniz için :blush: