Jump to content

Gildia: BlokEkipa


Recommended Posts

Witam!

 

 

Zapraszam wszystkich chętnych do gildii Blok Ekipa. Przyjmujemy graczy z poczuciem humoru i aktywnych ;) Każdy kto chce niech pisze do Sonaim, Mileczka, Mrkrzywy. Gildia dziś założona, więc bez nerwów :)

Link to comment
Share on other sites

Życzę Wam jak najlepiej z gildią, aczkolwiek przestrzegam przed Marzycielem. U elfów okradł już "swojego" na dosyć pokaźną sumę. Może to trochę nie fair, ale nie radzę nowym dochodzić do tej gildii. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tego co napisałem, kierujcie je na priv w grze albo na forum. Powodznia!

 

Link to comment
Share on other sites

Życzę Wam jak najlepiej z gildią, aczkolwiek przestrzegam przed Marzycielem. U elfów okradł już "swojego" na dosyć pokaźną sumę. Może to trochę nie fair, ale nie radzę nowym dochodzić do tej gildii. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tego co napisałem, kierujcie je na priv w grze albo na forum. Powodznia!

 

true...

Link to comment
Share on other sites

Sonaim ? oooo Widzę moją postać.. Nieźle ziomeczki ;) Report poszedł już. Przestrzegam. Desertmask i Sonaim straciłem.. Zostałem oscamowany przez polaczków ;(

 

 

w grze nick Kevek (Paladin) a ojebała mnie Sexualna... jak sie okazało udawał dziewczyne.. Przestrzegam. W ciągu tygodnia albo mniej na Sonaima i Deserta wlecą bany...

Link to comment
Share on other sites

Kevek znam. Pisal do mnie pare dni, głównie o to, czy komuś wolno ufać ponieważ chciał zamienić chara. Mówił, że mój nick zna z forum.

A Sexualna to jakis shaman z THEBRS gildii o ile dobrze pamiętam. W tej grze nie ufaj nikomu, ponieważ zbyt wiele możesz stracić.

Jest tutaj paru polaczków dla których scamm rodaków jest jedyną metodą zarobku. To jest żałosne, ale mało kto to krytykuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Kevek to ja ;D. Btw. Miech dwa temu tradowalismy gold z elf na mc. ;) Wiec juz jakies zaufanie do Ciebie mialem...

Sexualna to ranger... nie ma sensu kontynuowac tego tematu.

 

NIE POLECAM WBIJAC DO TEJ PSEUDO PRZYJAZNEJ GILDI.

Ostatnimi czasy na PETACH (PolishTeam) tez sie poznalem.. postacie maja spoko ale sami "spoko" nie sa...

 

Oczywiscie jest sporo Polakow ktorym "mozna" zaufac... np. Koszerny. Ale jest ich duzo wiecej.

 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz supportu ;)

 

Jkc Kevek jest ciagle moj... inne konto na szczescie. A odnoszac sie do tego typka co pytalem Cie Laps jakis czas temu byl nim Skribblez tez nie polecam z nim handlowac.. Tak samo jak panowie na gorze chcial mnie oszukac na hajs niby za rangera.. no comment

Link to comment
Share on other sites

Kevek to ja ;D . Btw. Miech dwa temu tradowalismy gold z elf na mc. ;) Wiec juz jakies zaufanie do Ciebie mialem...

Sexualna to ranger... nie ma sensu kontynuowac tego tematu.

 

NIE POLECAM WBIJAC DO TEJ PSEUDO PRZYJAZNEJ GILDI.

Ostatnimi czasy na PETACH (PolishTeam) tez sie poznalem.. postacie maja spoko ale sami "spoko" nie sa...

 

Oczywiscie jest sporo Polakow ktorym "mozna" zaufac... np. Koszerny. Ale jest ich duzo wiecej.

 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz supportu ;)

 

Mój błąd. :D Jest shaman o bardzo podobym nicku i myślalem, że jego masz na myśli. W każdym bądź razie przepraszam, za brak zrozumienia wynikający z mojej słabej pamięci\braku zaintetsowania ;p A co do PT, nie można wkładać wszystkich do jednego wora. Ja osobiście paru lubię i szanuję ale znajdzie się też paru, którym nie dam przysłowiowego grosza
Link to comment
Share on other sites

Mysle identycznie. W PT znajduja sie osoby ktore nastawione sa spoko, da sie pogadac, pozartowac... ale niektorzy to przesada ;(

 

Ide spac, milej nocki.

Link to comment
Share on other sites

Sory nie Marzyciel tylko Mileczka jest powalily mi sie frakcje ;) A w sprawie Sonaim prosze na priw i wytlumaczyc to wyrzuce go z gildii.

Link to comment
Share on other sites

Jam żech z PT  :blush: co do tego skribleza czy jakos tak to wiem ze gral nim remiiii laps powinnien pamietac kto to , od siebie dodam ze nie polecam z nim wchodzic w układy , ma bardzo wysokie mniemanie o swoich postaciach myśli ze sa best a ceny za chary aż szkoda gadać

PS:Sprzedawanie konto jest nielegalne :blush:

Link to comment
Share on other sites

Lotka ty siedzisz w nielegalnych interesach hipokryto wiec nie wypominaj innym takich banałów jak handel kontami xD

 

 

Że co???? JA?? ?? jestem czysty jak łza xD :blush:

Link to comment
Share on other sites

OMG drama i mnie w niej nie ma :P BTW Tarczajeali szukaaz good gulid to tylko mogę polecić PLTeam ponieważ nie znam innych w zasadzie możesz grac bez gulid,troszkę się zmieniło moje podejście dobry zespolowej,sam szukam własnego miejsca w ws :P

Link to comment
Share on other sites

 

Że co???? JA?? ?? jestem czysty jak łza xD :blush:

 

ja jestem czysciejszy niż TWA łeza a ma łeza najczysciejsza(polisz) :D BTW jak potrzebujesz transferu itemkow zawsze pisz śmiało :) nikogo jeszcze nie oszukalem i nie mam zamiaru wiec możesz być spokojny/spokojna :)

Apropo scramerow mysleliscie ze jakakolwiek laska da sobie nick "Sexulana"? Jeśli tak to jeszcze jesteście bardzo młodzi i malo wiecie o kobietach :P bez urazy dla rasowych podrywaczy ;)

Link to comment
Share on other sites

OMG drama i mnie w niej nie ma :P BTW Tarczajeali szukaaz good gulid to tylko mogę polecić PLTeam ponieważ nie znam innych w zasadzie możesz grac bez gulid,troszkę się zmieniło moje podejście dobry zespolowej,sam szukam własnego miejsca w ws :P

 

.   

Jak ty przeca nie grasz xD

Link to comment
Share on other sites

To w koncu ktora gildia jest spoko? bo chcialbym dolaczyc mojego nooba:D

 

 

Tarcza polecam polishteam .Napisz w grze do xera lub kosza napewno sie znajdzie dla cb miejsce ;D

Link to comment
Share on other sites

Ale może  :crazy:

 

praca pracą :P chodzi mi o to ze jak złapie mnie w grze(radę chance) to na pewno pomohe czy z transferem czy tez z radą. Ostatnio częściej Logam na ws bo myślę o zmianie klasy w grze.I zutylizowaniu GT set i SD ale to plany...
Link to comment
Share on other sites

praca pracą :P chodzi mi o to ze jak złapie mnie w grze(radę chance) to na pewno pomohe czy z transferem czy tez z radą. Ostatnio częściej Logam na ws bo myślę o zmianie klasy w grze.I zutylizowaniu GT set i SD ale to plany...

 

 

Głupi jesteś,nic nie selaj zrob se po prostu new charka i git

Link to comment
Share on other sites

A co sadzicie o gildi Niebiosa?

 

widziałem tylko post odnośnie powstania i bardzo mi się podobał nie stery jest ona po mniej "męskiej"stronie tej gry :P

ale nie powiem podejście założyciela jest bardzo fajne i gdybym grał gumowym uchem chętnie bym tam dołączył :)

Link to comment
Share on other sites

widziałem tylko post odnośnie powstania i bardzo mi się podobał nie stery jest ona po mniej "męskiej"stronie tej gry :P

ale nie powiem podejście założyciela jest bardzo fajne i gdybym grał gumowym uchem chętnie bym tam dołączył :)

 

Mam tak samo.. jesli bym mial uszatego chara, to chetnie bym dolaczyl.

Link to comment
Share on other sites

to guwer wracasz do gry ?

 

no wlasnie wracasz do gry? ;D

 

 

wroc ,ja tez nie gralem ostatnie 6 miesiecy ale wracam i chyba zostane na dluzej,nie bede grac jak kiedys ale czasem warto wrocic dla ludzi,no i nadchodzacy up  :good:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...