Jump to content

Poradnik dla Ranger'a


larens

Recommended Posts

Siemka ::) !

 

 

Mam do was prośbę czy ktoś zrobiłby poradnik dla Ranger'a, gdyż dla Barbarzyńcy jest, a teraz jest dużo łuczników i mówiąc szczerze jestem noob'em w tej grze. Nabiłem 13lvl i się zaciąłem, gdy przeszedłem na drugą wyspę nic nie ogarniam. Questy dla mojego łucznika są za trudne. Co mam robić?  :facepalm:  Lubię swojego łucznika, ale nie dość, że nie wiem jak zarobić kasę to większość questów robię tak, że albo bije po jednym mobie, albo muszę być w grupie  :fool:

 

 

Proszę o pomoc z góry dziękuje wszystkim użytkownikom za pomoc  ;D

Link to comment
Share on other sites

Siemka ::) !

 

 

Mam do was prośbę czy ktoś zrobiłby poradnik dla Ranger'a, gdyż dla Barbarzyńcy jest, a teraz jest dużo łuczników i mówiąc szczerze jestem noob'em w tej grze. Nabiłem 13lvl i się zaciąłem, gdy przeszedłem na drugą wyspę nic nie ogarniam. Questy dla mojego łucznika są za trudne. Co mam robić?  :facepalm:  Lubię swojego łucznika, ale nie dość, że nie wiem jak zarobić kasę to większość questów robię tak, że albo bije po jednym mobie, albo muszę być w grupie  :fool:

 

 

Proszę o pomoc z góry dziękuje wszystkim użytkownikom za pomoc  ;D

 

Moge ci podpowiedziec, jak mozna teraz latwo zarobic gold.

Jak pewnie wiesz, w grze jest event . Zostala dodana nowa lokalizacja (Horror Circus), w ktorej znajduja sie questy dla graczy z okreslonym poziomem.  Mam na mysli glownie 1 quest, mianowicie na zabicie bosa. Zostaly stworzone przedzialy levelowe (3-5;  6-8; 9-11; 12-14; 15-17; 18-20), wiec czym wiekszy masz poziom, tym trudniejszego bosa masz do zabicia. Za ukonczony quest, otrzymuje sie skrzynie z ktorej mozna wyciagnac losowy przedmiot. Jesli dopisze ci szczescie mozesz trafic na bron, ktora mozesz sprzedac lub uzyc.

 

Co do poradnika, jesli nie znajdzie sie zaden chetny, to moglbym go stworzyc

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o poradniki dla rangera to polecam Santora jest  naprawde PRO takiego drugiego nie ma, ogarniety jest zna kilka bugów takich jak np jak zabic anaxa z ręki itd ale więcej ci pewnie opowie jak do niego napiszesz:)

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o poradniki dla rangera to polecam Santora jest  naprawde PRO takiego drugiego nie ma, ogarniety jest zna kilka bugów takich jak np jak zabic anaxa z ręki itd ale więcej ci pewnie opowie jak do niego napiszesz:)

 

:lol: :lol: :lol:

******** mnie tym Reze  :lol:

 

Guwer87: Proszę nie przeklinać!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jest na ukończeniu aczkolwiek chciałbym jeszcze skonsultować kilka najważniejszych rzeczy z starym znajomym. Jest już taką legendą że nie za bardzo jego nick kojarzę, pamiętam tylko że miał coś z ciągnięciem w nick'u. Teraz chyba u mc gra  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jest na ukończeniu aczkolwiek chciałbym jeszcze skonsultować kilka najważniejszych rzeczy z starym znajomym. Jest już taką legendą że nie za bardzo jego nick kojarzę, pamiętam tylko że miał coś z ciągnięciem w nick'u. Teraz chyba u mc gra  :lol:

 

 

Ależ nie krepuj sie. Ucz nowe pokolenia niewinnych elfow. Im wiecej Tobie podobnych, tym lepiej dla Nas (mc, gwoli scislosci).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jeśli chodzi o poradniki dla rangera to polecam Santora jest  naprawde PRO takiego drugiego nie ma, ogarniety jest zna kilka bugów takich jak np jak zabic anaxa z ręki itd ale więcej ci pewnie opowie jak do niego napiszesz:)

 

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jest na ukończeniu aczkolwiek chciałbym jeszcze skonsultować kilka najważniejszych rzeczy z starym znajomym.

 

BUMP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...